Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis balkone

QUOTE(Tessa_i.p. @ 2009 04 20, 10:24)
Labas  4u.gif

Norėčiau pasiklausti tų, kurios auginate vazoninius/balkoninius pomidorus. Ar juos kuo nors ketinate tręšti? Ar užaugs derlius ir be trąšų?

Planavau niekuo netręšti, nes norisi savų pomidorų be chemikalų... Bet mama sako, kad tada derlius gali būti labai prastas...

O čia jei bus įdomu mano darželis:  blush2.gif
daržas


Sveika! kazkada cia buvo kalbeta, kad galima tresti naturaliai - prisipjauti dilgeliu ir jas pamerkti, o skiestu rauginiu laistyti. Cia tikriausiai naturaliausia bus smile.gif

gal dar kas kitu ideju turit? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 20, 10:33)
Trešiu dilgėlių ištrauka. Pomidorai yra labai reikli maistingai dirvai daržovė, bet chemikalų nedėsiu. Net darže nenaudoju chemijos, tik kartais ištrauką o derlius užauga  tongue.gif


QUOTE(InDovi @ 2009 04 20, 10:36)
Sveika! kazkada cia buvo kalbeta, kad galima tresti naturaliai - prisipjauti dilgeliu ir jas pamerkti, o skiestu rauginiu laistyti. Cia tikriausiai naturaliausia bus smile.gif



Ačiū už greitus atsakymus mirksiukas.gif
Tikrai chemijos nesinori naudoti, o dilgėlių ištrauką reikės bandyti pasidaryt ax.gif

Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2009 04 20, 10:36)
Sveika! kazkada cia buvo kalbeta, kad galima tresti naturaliai - prisipjauti dilgeliu ir jas pamerkti, o skiestu rauginiu laistyti. Cia tikriausiai naturaliausia bus smile.gif

gal dar kas kitu ideju turit?  ax.gif

mėšlas? ax.gif lotuliukas.gif
čia rimtai. Pvz, gavus seno perpuvusio arklio mėšlo ir truputį įdėjus į vazoną tikrai nei kvapo nesijaus, nei dar ko mirksiukas.gif nes savo vienas gėles taip persodinau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 20, 10:41)
mėšlas?  ax.gif  lotuliukas.gif 
čia rimtai. Pvz, gavus seno perpuvusio arklio mėšlo ir truputį įdėjus į vazoną tikrai nei kvapo nesijaus, nei dar ko  mirksiukas.gif  nes savo vienas gėles taip persodinau  tongue.gif


aha, meslas yra geris thumbup.gif tik kad reikia jo gaut is kazkur smile.gif dar skaiciau cia irgi forume, kad kazkas zuvi deda i duobe ir sodina ant jos pomidorus, bet balkone tai nelabai noreciau zuvies kvapo lotuliukas.gif

mane labiausia dilgeles vilioja, nesudetinga pasidaryti ir laistyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 20, 10:41)
mėšlas?  ax.gif  lotuliukas.gif 


Hmm, nežinau kur to "gėrio" gauti biggrin.gif o gal Jūrų Kiaulytės "turtus" sukratyt į vazonus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2009 04 20, 10:45)
aha, meslas yra geris  thumbup.gif  tik kad reikia jo gaut is kazkur smile.gif dar skaiciau cia irgi forume, kad kazkas zuvi deda i duobe ir sodina ant jos pomidorus, bet balkone tai nelabai noreciau zuvies kvapo  lotuliukas.gif

mane labiausia dilgeles vilioja, nesudetinga pasidaryti ir laistyti  thumbup.gif

susitarkit kelios forumietės, kurios norėtų, tada katra nors tegu važiuoja ir parveža iš žirgyno to gėrio- manau, tikrai niekas nesupyktų lotuliukas.gif ir išsidalinsit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2009 04 18, 18:31)
Šinandien išpikavau pomidorus žemaūgius ir mano vėlai pasėti balkoniniai pomidorai jau lapelius iškišo  biggrin.gif  Dabar tik šilumos laukiu, tai gal augs greičiau, nes pas jus visas jau tooookie dideli  bigsmile.gif

as siandien galvoju seti blush2.gif kazin ar ne per velai? g.gif per kiek laiko isdygo? ka daryt, kad greiciau isdygtu? g.gif

QUOTE(Tessa_i.p. @ 2009 04 20, 10:24)
Labas  4u.gif
O čia jei bus įdomu mano darželis:  blush2.gif
daržas

labai fainas tavo darziukas thumbup.gif ka darei, kad bazilikai tokie grazus? man keik seklu nusipirkau - krapu, baziliku, petrazoliu, levandu, melisos - niekas nesudygo doh.gif Nojaus seklos doh.gif
sestadieni pasejau salotu, ridikeliu, krapu, laiskiniu svogunu, baziliko, petrazoliu ir dar geltonu ir violetiniu vijokliniu sparaginiu pupeliu - ziuresiu kas ir kaip isdygs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 04 20, 10:56)
labai fainas tavo darziukas  thumbup.gif  ka darei, kad bazilikai tokie grazus? man keik seklu nusipirkau - krapu, baziliku, petrazoliu, levandu, melisos - niekas nesudygo  doh.gif  Nojaus seklos  doh.gif
sestadieni pasejau salotu, ridikeliu, krapu, laiskiniu svogunu, baziliko, petrazoliu ir dar geltonu ir violetiniu vijokliniu sparaginiu pupeliu - ziuresiu kas ir kaip isdygs  ax.gif


Ačiū blush2.gif
Bazilikų sėklas pirkau "Schetelig" parduotuvėj, ten lygtais vokiškos, buvo suklijuotos ant spec. popieriaus. Kad nieko nedariau, čia jie tik vieną kartą išpikiuoti, auga durpių/juodžemio mišiny...

Iš "Nojaus" sėklų, tai man krapai irgi prastokai sudygo...
Atsakyti
As tai sakiau balkone tik ridikelius, salotas, pomidorus ir agurkus auginsiu, nes geles per tuos lovelius netelpa jau doh.gif Norejau amarilius i balkona isgrot, bet nera kur stato doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tessa_i.p. @ 2009 04 20, 11:00)
Ačiū  blush2.gif
Bazilikų sėklas pirkau "Schetelig" parduotuvėj, ten lygtais vokiškos, buvo suklijuotos ant spec. popieriaus. Kad nieko nedariau, čia jie tik vieną kartą išpikiuoti, auga durpių/juodžemio mišiny...

Iš "Nojaus" sėklų, tai man krapai irgi prastokai sudygo...

nu vat dabar is zalios stoteles "Seklos" seklu nusipirkau - matysiu kaip dygs ax.gif

QUOTE(teska @ 2009 04 20, 11:02)
As tai sakiau balkone tik ridikelius, salotas, pomidorus ir agurkus auginsiu, nes geles per tuos lovelius netelpa jau  doh.gif Norejau amarilius i balkona isgrot, bet nera kur stato  doh.gif

pas mane suskaiciavau 7 loveliai metro ilgumo bus, is ju 4 su gelem ax.gif nu bet pas mane balkonas 9 kvadratai, tai galiu sau leist biggrin.gif geles kabinsiu ant tureklu, o darzoves ant zemes statysiu ax.gif
Atsakyti
Pas mane du balkonai tai gelytes svyrancios, bus ant tureklu, pomidorai stiklintam, su agurkais, ridikeliai salotos nestiklintam ir reikia i nestiklinta 8 amarilius istremti, dar ir klivute noriu,pelergonijas svyrancias kabinsiu, bet nesvyranciu triu tai reikes jas kaip nors pastatyt, kad lauka pamatytu ir reikia dar vyrui parukyt vietos palikti, tai suku makaule g.gif kaip sutilpt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo teska: 20 balandžio 2009 - 10:10
QUOTE(teska @ 2009 04 20, 11:09)
Pas mane du balkonai tai gelytes svyrancios, bus ant tureklu, pomidorai stiklintam, su agurkais, ridikeliai salotos nestiklintam ir reikia i nestiklinta 8 amarilius istremti, dar ir klivute noriu,pelergonijas svyrancias kabinsiu, bet nesvyranciu triu tai reikes jas kaip nors pastatyt, kad lauka pamatytu ir reikia dar vyrui parukyt vietos palikti, tai suku makaule  g.gif  kaip sutilpt

tegu vyras meta rukyt biggrin.gif
Atsakyti