Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija

QUOTE(tani301 @ 2009 04 23, 14:18)
Nusiramink tikrai ,viskas bus gerai.O dėl clost. tai tikrai jį reikia gerti - vieną ryte - vieną vakare.Man taip per 2 stimuliacijas skyrė.Bet , žinok , ir man nebuvo jokių šalutinių poveikių nuo jo.


dėkui mirksiukas.gif
na, šiandien, kai išgėriau tik 1 tabletę, tai irgi nepajutau šalutinio poveikio, na gal kažką vos vos tongue.gif šiandien ir vandens bei arbatos daug gėriau. o vakar gal dar ir nervai prisidėjo, tai nesuprasi... skaudėjo galvą, akys apsidrumstę buvo...
nieko, viskas kontroliuojama thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
As po gines, tai va raportuoju: 1 dominuojantis folikulas 20 mm, kiti mazesni. Gleivine 9 mm.(12 c.d.) g.gif Ar cia gerai ar ne ? Kazkaip nuliudau,galvojau daugiau uzaugs verysad.gif Sestadieni ryte pregnyl liepe susileisti. O sekmadieni ryte ir vakare ND.
Atsakyti
QUOTE(kinrozyte @ 2009 04 23, 18:13)
Sveikos merginos 4u.gif
As  po gines, tai va raportuoju: 1 dominuojantis folikulas 20 mm, kiti mazesni. Gleivine 9 mm.(12 c.d.) g.gif  Ar cia gerai ar ne ? Kazkaip nuliudau,galvojau daugiau uzaugs  verysad.gif  Sestadieni  ryte pregnyl liepe susileisti. O sekmadieni ryte ir vakare ND.

mano nuomone, tai cia ciut neidialiai uzauge viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzeviciute @ 2009 04 23, 20:38)
mano nuomone, tai cia ciut neidialiai uzauge viskas smile.gif


g.gif , gerai ,kad viskas ciki butu biggrin.gif

o mergytes kaip jums liepia ND daryti po susileidimo, po 24 val. ar ne?? kaip suprantu OT tai neapsimoka daryti g.gif
kiek tas pregnyl kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(jolanita @ 2009 04 23, 14:26)
na manau taisykles nera kada gerti, nes vienoms skiria abi vakare, mano atveju abi ryte, cia nezinau nuo ko ar gydytojo, ar pacienciu priklauso  biggrin.gif

drinks_cheers.gif Man sake gerti kaip noriu, kaip mano pacios organizmas labiau toleruoja mirksiukas.gif

QUOTE(kinrozyte @ 2009 04 23, 17:13)
Sveikos merginos 4u.gif
As  po gines, tai va raportuoju: 1 dominuojantis folikulas 20 mm, kiti mazesni. Gleivine 9 mm.(12 c.d.) g.gif  Ar cia gerai ar ne ? Kazkaip nuliudau,galvojau daugiau uzaugs  verysad.gif  Sestadieni  ryte pregnyl liepe susileisti. O sekmadieni ryte ir vakare ND.

Viskas atrodo thumbup.gif ir gleivine tikrai gera. Mano tokia pat buvo 12 cd, sake idealu.

QUOTE(kinrozyte @ 2009 04 23, 18:49)
g.gif  , gerai ,kad viskas ciki butu biggrin.gif

o mergytes kaip jums liepia ND daryti po susileidimo, po 24 val. ar ne?? kaip suprantu OT tai neapsimoka daryti g.gif
kiek tas pregnyl kainuoja?

Jeigu vakare susileidziu, tai pradet ta pati vakara ir paskui dar 4 dienas i prieki. Bet cia priklauso dar nuo folikulu dydzio berods. Jeigu jau labai dideli, tai iskart, o jei ne, tai po 24 val. Ir jeigu yra keletas, tai tada turbut geriau ir ND ilgiau daryt, kol visi ovuliuos g.gif Bent jau man taip atrodo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretchene: 23 balandžio 2009 - 18:55
QUOTE(kinrozyte @ 2009 04 23, 18:13)
Sveikos merginos 4u.gif
As  po gines, tai va raportuoju: 1 dominuojantis folikulas 20 mm, kiti mazesni. Gleivine 9 mm.(12 c.d.) g.gif  Ar cia gerai ar ne ? Kazkaip nuliudau,galvojau daugiau uzaugs  verysad.gif  Sestadieni  ryte pregnyl liepe susileisti. O sekmadieni ryte ir vakare ND.



Aš ir šiandien buvau pas gydytoją. Pas mane ne kokios naujienos... sad.gif folikulas tik 13 mm. Ir dar bėda tame, kad jis užaugo kairėj pusėj, o būtent kairėj pusėj pas mane buvo negimdinis nėštumas verysad.gif Eisiu dar pirmadienį pas ją. Tada žiūrėsim ką toliau darysim.... o gal bus paaugęs iki reikiamo dydžio... na, vienu žodžiu, spręsis pirmadienį mano reikalai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nigutee @ 2009 04 23, 19:44)
Aš ir šiandien buvau pas gydytoją. Pas mane ne kokios naujienos... sad.gif folikulas tik 13 mm. Ir dar bėda tame, kad jis užaugo kairėj pusėj, o būtent kairėj pusėj pas mane buvo negimdinis nėštumas  verysad.gif  Eisiu dar pirmadienį pas ją. Tada žiūrėsim ką toliau darysim.... o gal bus paaugęs iki reikiamo dydžio... na, vienu žodžiu, spręsis pirmadienį mano reikalai  verysad.gif

Nenusimink dar 4u.gif Kelinta tau cd? Gal dar nera viskas taip blogai mirksiukas.gif Man irgi is pradziu neaugo, o paskui kai ugtelejo, net 3 is karto. O tau po negimdinio salino kiausintaki, nes jeigu ne, tai gal tada nesvarbu mirksiukas.gif Juk kad antra karta tas pats kartotusi tikrai tikimybe mikroskopine g.gif
Atsakyti
QUOTE(kinrozyte @ 2009 04 23, 19:49)
o mergytes kaip jums liepia ND daryti po susileidimo, po 24 val. ar ne?? kaip suprantu OT tai neapsimoka daryti g.gif
kiek tas pregnyl kainuoja?


Na tavo situacija visai gera smile.gif
as leidausi Pregnyl (10 000 hcg), tai man kainavo 8 lt.
O kiek tau ampuoliu sake nusipirkti? (vienos yra su milteliais, o kitos skystis)
Atsakyti
QUOTE(nigutee @ 2009 04 23, 21:44)
Aš ir šiandien buvau pas gydytoją. Pas mane ne kokios naujienos... sad.gif folikulas tik 13 mm. Ir dar bėda tame, kad jis užaugo kairėj pusėj, o būtent kairėj pusėj pas mane buvo negimdinis nėštumas  verysad.gif  Eisiu dar pirmadienį pas ją. Tada žiūrėsim ką toliau darysim.... o gal bus paaugęs iki reikiamo dydžio... na, vienu žodžiu, spręsis pirmadienį mano reikalai  verysad.gif



oi ,nenusimink taip 4u.gif , o daugiau folikulu nera? tikekimes ,kad paaugs.
Papildyta:
QUOTE(Mergyte_82 @ 2009 04 23, 21:53)
Na tavo situacija visai gera  smile.gif
as leidausi Pregnyl (10 000 hcg), tai man kainavo 8 lt.
O kiek tau ampuoliu sake nusipirkti? (vienos yra su milteliais, o kitos skystis)


parasyta taip 10000 VV blink.gif klausiau gines,ar cia viena ampule, tai sake,ziurint kaip supakuotos dozes buna.
turbut 80 lt., kainavo, nes 8 lt.,nelabai tiketina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gretchene @ 2009 04 23, 20:53)
Nenusimink dar  4u.gif Kelinta tau cd? Gal dar nera viskas taip blogai mirksiukas.gif Man irgi is pradziu neaugo, o paskui kai ugtelejo, net 3 is karto. O tau po negimdinio salino kiausintaki, nes jeigu ne, tai gal tada nesvarbu mirksiukas.gif Juk kad antra karta tas pats kartotusi tikrai tikimybe mikroskopine g.gif


man šiandien 12 c.d. Labai tikiuosi, kad jis dar paaugs... Man po negimdinio kiaušintakio nepašalino. Su tuo dalyku kol kas viskas gerai, turiu abu kiaušintakius. Veju mintis šalin apie antrą negimdinį nėštumą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gretchene @ 2009 04 23, 20:55)
drinks_cheers.gif Man sake gerti kaip noriu, kaip mano pacios organizmas labiau toleruoja mirksiukas.gif
Viskas atrodo thumbup.gif ir gleivine tikrai gera. Mano tokia pat buvo 12 cd, sake idealu.
Jeigu vakare susileidziu, tai pradet ta pati vakara ir paskui dar 4 dienas i prieki. Bet cia priklauso dar nuo folikulu dydzio berods. Jeigu jau labai dideli, tai iskart, o jei ne, tai po 24 val. Ir jeigu yra keletas, tai tada turbut geriau ir ND ilgiau daryt, kol visi ovuliuos g.gif Bent jau man taip atrodo blush2.gif


tai sakau jei mano vienas jau 20 mm, sestadieni susileidziu pregnyl,tai gal jau sestadieni vakare ND daryti, o paskui sekmadieni per pietus,nes kazkaip 2 kart sekmadieni ,kaip sake gine,kazi kaip tie grikiukai vyro g.gif ,ir tada pirmadieni ryte. kaip manot jus merginos?
Atsakyti
Šiandien pradedu trečiąją stimuliaciją thumbup.gif Šiandien 7cd ir jau tuoj eisiu gonalio leistis (tiksliau mb suleis blush2.gif ) Ankstesnės stimuliacijos buvo su clost, tai nebūdavo dominuojančio, tai dabar iškart su gonaliu. Labai daug tikiuos (kad O įvyks), nes galėsiu kol kas tik vieną stimuliaciją darytis. Dabar eisiu antr - pranešiu ax.gif

FilMar, tavo liniuotė, man atrodo, per mažai rodo - nėštumą skaičiuoja nuo paskutinių mmm dienos. Tai jei jau pamatei II, tai jau mažiausiai 4sav turi būti ax.gif
Atsakyti