Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos auklytėms:Rugsėjo 1-ąjai, Velykoms,

QUOTE(Tatli @ 2008 11 28, 14:29)
Manau sia tema turetu buti aktuali daug kam:)As jau taip pat pradedu galvoti ka padovanoti?Butu neblogai nupirkti bendar dovana surinkus pinigelius is visu tevu tada iseitu ka nors geresnio nupirkti bet vel gi kas nores imti atsakomybe ant saves ir rinkti tuos pinigus ir ieskoti dovanos? g.gif


siaip buna isrinktas tevu komitetas ir jis organizuoja Kaledines dovanas 4u.gif g.gif As pvz. tevu komiteto nare, buvo susirinkimas teveliu, surinkau pinigus ir pirksim dovanas, tik niekaip neapsisprendziam ka dovanoti ir ar vienodai g.gif
Atsakyti
Mes renkam pinigus ir dovanojam pinigais. Auklėtojai didžiausia suma. O nusipirks ką norės. Mano manymu kad geriau pinigai nei dovana g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jersey @ 2008 11 28, 21:04)
Mes renkam pinigus ir dovanojam pinigais. Auklėtojai didžiausia suma. O nusipirks ką norės. Mano manymu kad geriau pinigai nei dovana  g.gif

O jei ne paslaptis kokia suma? Gal az mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes praeitais metais padovanojome Maximos cekius atrodo po 100 lt. ir aukletojoms ir auklytei (man atrodo ,kad ir aukletojoms ir auklytei reikia vienos vertes dovanu ax.gif )....siais metais dar nebuvo susirinkimo,bet manau panasiai bus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vignola: 29 lapkričio 2008 - 12:36
QUOTE(vignola @ 2008 11 29, 13:35)
Mes praeitais metais padovanojome Maximos cekius atrodo po 100 lt. ir aukletojoms ir auklytei (man atrodo ,kad ir aukletojoms ir auklytei reikia vienos vertes dovanu ax.gif )....siais metais dar nebuvo susirinkimo,bet manau panasiai bus smile.gif

Mes galvojam apie Akropolio dovanu cekius mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes tai renkam pinigėlius.Pagrindinei auklėtojai 15 litų, ateinančiai 7,šeimininkėlei 7.Auklėtojai,dirbančiai pusė etato gal reikėtų po 5.O dovanosim pinigais. Nei užsiėmimus veda,nieko nedaro.Kai šventės artėja, tai pradėjo ir piešti su vaikais, ir klijuoti,matyt,tikisi dovanų.O mes tai tik juokiamės.
Papildyta:
Kalbėjau apie ateinančią auklėtoją. Juk visą darbą nudirba pagrindinė auklėtoja, tai ir padėka turi būti atitinkama.Pusė etato dirbanti, tai tik prieš šventes sukruto.
Atsakyti
QUOTE(Rasmuniuks @ 2008 11 29, 23:58)
Mes tai renkam pinigėlius.Pagrindinei auklėtojai 15 litų, ateinančiai 7,šeimininkėlei 7.Auklėtojai,dirbančiai pusė etato gal reikėtų po 5.O dovanosim pinigais. Nei užsiėmimus veda,nieko nedaro.Kai šventės artėja, tai pradėjo ir piešti su vaikais, ir klijuoti,matyt,tikisi dovanų.O mes tai tik juokiamės.
Papildyta:
Kalbėjau apie ateinančią auklėtoją. Juk visą darbą nudirba pagrindinė auklėtoja, tai ir padėka turi būti atitinkama.Pusė etato dirbanti, tai tik prieš šventes sukruto.


Bet auklyte dirba visa diena, ir labai daug darbo padaro....bent jau musu grupeje(ir pamaitina, ir valo viska, ir zaidzia su maziukais ir t.t.) ...ir manau ,kad jai butu nelabai malonu.....nors aisku cia priklauso nuo darzelio ir tevu ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(vignola @ 2008 11 30, 11:22)
Bet auklyte dirba visa diena, ir labai daug darbo padaro....bent jau musu grupeje(ir pamaitina, ir valo viska, ir zaidzia su maziukais ir t.t.) ...ir manau ,kad jai butu nelabai malonu.....nors aisku cia priklauso nuo darzelio ir tevu ir t.t.

Pas mus darzelio hrupeje yra pahrindine pilnu etatu dirbanti aukletoja ir puse dienos bunanti aukletoja - puses etato. Taip pat dar yra seimininkute, kuri padeda pahr. aukletojai pamaitinti ir aprenhti ir t.t. mirksiukas.gif

O lopselio hrupeje buvo 2 pilnu etatu dirbancios aukletojos, tai joms zinoma vienodos dovanos rolleyes.gif

Nors manau pahrindine aukletoja hali nejaukiai pasijusti kai jai bus dauhiau, o kitai aukletojai maziau g.gif

PS dukra klaviatura patvarke doh.gif , tai nera raides vietoj kurios visur h rasiau 4u.gif
Atsakyti
Nors mano sunus tik nuo rugsejo eina i darzeli ir puse praejusio laiko sirgo,as jau kelis kartus esu nunesusi ar tai saldainiu ar soskoladu,ar pyrago aukletojai ir auklytei.Ne todel kad geriau priziuretu,o tiesiog is dekingumo kad tokios saunios yra ir taip sauniai priziuri,moko tuos mazylius lopselinikus musu.Mano sunus nebutu ejes i grupe taip noriai jei butu nepatikusios jos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2008 11 30, 14:00)
Pas mus darzelio hrupeje yra pahrindine pilnu etatu dirbanti aukletoja ir puse dienos bunanti aukletoja - puses etato. Taip pat dar yra seimininkute, kuri padeda pahr. aukletojai pamaitinti ir aprenhti ir t.t.  mirksiukas.gif




Pas mus taip pat tokia oati situacija. Tai mes nusprendem pagr, aukletojai ir auklytei po 100 lt maximos cekius ,o kitai aukletojai (kuri dirba tik pusdieni) tik 50 lt ceki
Atsakyti
Jeigu aš kada nešiau ar nešiu, tai tik dėl to, kad man tai malonu daryt, kad jaučiaus dėkinga, jog mano vaikui ten gerai. Ir man mažiausiai rūpi, kiek jos uždirba.( Norėčiau, kad ir joms visai nerūpėtų, kiek aš uždirbu laugh.gif )

Ir visai negiamai žiūriu į tai, kad mamos neša auklėtojoms kavos ar saldainių, vokelį tik dėl to, "kad jos mažai uždirba" doh.gif tai čia tipo išmaldą joms duodat? pašalpą? bigsmile.gif
Atsakyti
Pas mus ir taip - aukletojom po 100lt cekius, o auklytei 50lt. Nors as noreciau, kad visoms lygiai butu ax.gif
Atsakyti