Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos auklytėms:Rugsėjo 1-ąjai, Velykoms,

as daznai noriu aukletojoms geliu, saldainiu, kavos nunesti, kartais nunesu, bet dazniau kompleksuoju doh.gif nes bijau, kad pagalvos, kad noriu, kad kazkaip vaikus kitaip ziuretu, arba kiti tevai pagalvos, kad as noriu, kad mano vaikus geriau nei ju ziuretu doh.gif biggrin.gif nesamone! as joms labai dekinga. net ne dovanose esme, manau, kad ir siaip dazniau reiketu zodziu padekoti aukletojoms, arba paklausti kaip sekasi smile.gif
Atsakyti
rasulka...taigi jus ne i kitus ziurekite...nes tiems kitiems visada viskas bus blogai..geri zmones supras,pikti izvelgs tik pagal savo supratima laugh.gif
Mums malonu pamaloninti artimus zmones,ne del papirkimo..nes jam tai tikrai ne tiek reiketu,bet del to,kad zmogus artimas mano brangiausiam zmoguciui.
Atsakyti
Nešdama saldainius ar kavą negalvoju, kad už tai turi "atidirbti". Man tai elementari padėka. Net vyresniajam kartais primenu, kad auklėtojai nuneštų šokoladą. Kartais ir pats sugalvoja, kad kuriai nors mokytojai nuneš, dažniausiai ta mokytoja su tais pačiais vaikais pasidalina. biggrin.gif
O auklėtojoms dažnai yra už ką dėkot, nes dirba daugiau negu priklauso. bent mūsiškės: vežasi vaikus į lėlių teatrą, zoologijos sodą, eina į iškylas. Važiavoį gyvūnų globos stotį. O jie dar tik keturmečiai, tai vargo su dvidešimt tikrai yra. be to ir praleidžia vaikai darželyje daug laiko.
Atsakyti
Mes ir savo daktarei nunesame kartais kokia saldzia padekos dovanele. Ir nelaikau to kysiu blush2.gif Kaip kazkuri mama minejo, kysis yra kai uz jo dar kazkas slypi ir tikimasi, o dovanele yra is pagarbos mirksiukas.gif

Nors mes pradesime lankyti darziuka ne nuo rugsejo 1, tai ne geliu, bet aukletojoms nunesime kazka ta proga 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Alba_: 29 sausio 2012 - 16:07
QUOTE(_Alba_ @ 2012 01 29, 16:06)
Mes ir savo daktarei nunesame kartais kokia saldzia padekos dovanele. Ir nelaikau to kysiu  blush2.gif  Kaip kazkuri mama minejo, kysis yra kai uz jo dar kazkas slypi ir tikimasi, o dovanele yra is pagarbos  mirksiukas.gif

Nors mes pradesime lankyti darziuka ne nuo rugsejo 1, tai ne geliu, bet aukletojoms nunesime kazka ta proga  4u.gif



Butent padeka,o ne kysis mirksiukas.gif
Atsakyti
mes kartais nunesam sokolada megstamai aukletojai, bet pasakom kad cia visom prie kavos. ir kas cia bloga? manau ir aukletojos lieka pamalonintos ir mes nenusiskriaudziam. tiesiog taip pasakom, kad gerbiam ju darba. o per kovo 8-aja nunesem visom geliu, valentino diena saldainiu dezute bendrai visom trim
Atsakyti
As esu pries vokelius ir brangias dovanas be progos aukletojoms ir mokytojoms, bet nematau nieko bloga nunesti geliu ar saldainiu jei tik nori.
Mano dukryte tik prades lankyti lopseli-darzeli nuo rugsejo, tai planuoju nunesti tik geliu aukletojom ir auklytei, galvojau gal ir kavos + kazka prie kavos, bet dabar suabejojau ar gera mintis iskart nesti, juk nepazystu aukletoju ir nenoriu kad ne taip suprastu.

Keista kad kai kurios mamos nusiteikusios pries nedideles nuosirdzias dovaneles ar net geles. Pati nesu nei aukletoja, nei gydytoja, bet kai dirbau labai dziaugdavaus maloniom smulkmenom -saldainiais, gimtadienio proga uzrasytu atviruku, viena mociute buvo atnesusi braskiu is savo sodo biggrin.gif , dar esu gavusi labai miela dovanele kaledu proga - kaledini puodeli, viduje kepti naminiai sausainukai, uzrasytas atvirukas, o ant virsaus rankomis megzta kepurele wub.gif
Atsakyti
QUOTE(marina86 @ 2012 04 14, 20:06)
As esu pries vokelius ir brangias dovanas be progos aukletojoms ir mokytojoms, bet nematau nieko bloga nunesti geliu ar saldainiu jei tik nori.
Mano dukryte tik prades lankyti lopseli-darzeli nuo rugsejo, tai planuoju nunesti tik geliu aukletojom ir auklytei, galvojau gal ir kavos + kazka prie kavos, bet dabar suabejojau ar gera mintis iskart nesti, juk nepazystu aukletoju ir nenoriu kad ne taip suprastu.

Keista kad kai kurios mamos nusiteikusios pries nedideles nuosirdzias dovaneles ar net geles. Pati nesu nei aukletoja, nei gydytoja, bet kai dirbau labai dziaugdavaus maloniom smulkmenom -saldainiais, gimtadienio proga uzrasytu atviruku, viena mociute buvo atnesusi braskiu is savo sodo biggrin.gif , dar esu gavusi labai miela dovanele kaledu proga - kaledini puodeli, viduje kepti naminiai sausainukai, uzrasytas atvirukas, o ant virsaus rankomis megzta kepurele wub.gif


nemanau, kad supras kažkaip ne taip:) juk rugsėjo 1 nesit? Šventė vis dėl to ir nieko čia blogo nematau
Atsakyti
Per didziasias metus vsnetes nesa dukryte nuo saves po rinkinuka kavos arbatos ir saladiniu aukletojoms blush2.gif
Atsakyti
Dar kol kas nieko nenešiau, nebuvo progos. Esu nieko prieš padovanoti auklėtojoms kokių saldainių po dėžutę kai bus šventės, mokytojo diena ir pan. Bet nešti be progos ir tik pradėjus lankyti darželį man yra absurdas, o vienas žmogus mane vis niukina, kad nešk greičiau krepšelius auklėtojoms, taip reikia.
Aš nesuprantu to "taip reikia". Juk jos ne savanorės, o dirbantys žmonės. Kodėl turėčiau nešti kyšį? Padėką - taip suprantu, bet kyšį, kad į vaiką kitaip žiūrėtų? Nesuvokiu šito. Teisingai rašyta buvo, kad jau gydytojus pripratinom iki naglumo, dar ir pedagogus pripratinsim.
Atsakyti
QUOTE(Baltica @ 2012 10 02, 09:27)
Dar kol kas nieko nenešiau, nebuvo progos. Esu nieko prieš padovanoti auklėtojoms kokių saldainių po dėžutę kai bus šventės, mokytojo diena ir pan. Bet nešti be progos ir tik pradėjus lankyti darželį man yra absurdas, o vienas žmogus mane vis niukina, kad nešk greičiau krepšelius auklėtojoms, taip reikia.
Aš nesuprantu to "taip reikia". Juk jos ne savanorės, o dirbantys žmonės. Kodėl turėčiau nešti kyšį? Padėką - taip suprantu, bet kyšį, kad į vaiką kitaip žiūrėtų? Nesuvokiu šito. Teisingai rašyta buvo, kad jau gydytojus pripratinom iki naglumo, dar ir pedagogus pripratinsim.

manau, kad kyšių tikrai nereikia, aisku gėlytę per šventes ar saldainių gal ir nieko, bet kaišioti, tikintis kazko-neeee
Atsakyti
Vis gi rugsejo 1 nesem tik geles smile.gif Dovaneles palauks progos. Manau nereikia nest dovanu ir tiketis uz tai kazko, kazkokio ypatingo demesio, prieziuros, nes taip tikrai jau i kysi panasiau. Jei dovanele nesi siaip sau, nuosirdziai - nemanau kad tai kysis mirksiukas.gif

Pazystama dirba seimininkute darzelyje, tai papasakojo man toki atveji - vienas vaikas pridare i kelnes, "nukentejo" ir maikute, ir kelnes, ir net kojines biggrin.gif Ji galejo paprasciausiai idet tuos rubus i maisa ir i vaiko spintele, bet ne - ji isskalbe tuos rubelius, isdziovino ant radiatoriaus, sake kazkaip nesinorejo palikti tevam nesvariu spinteleje. O atejusi pasiimti vaiko mama net aciu nepasake doh.gif As tikrai buciau nunesusi kazka prie kavos.
Atsakyti