Įkraunama...
Įkraunama...

~Laparoskopija~

*NAUJI PLEPUCIU NAMUCIAI*

user posted image

Laparaskopija - tai dar vienas zingsnis issvajotojo tikslo link ! nestuke.gif 2.gif

Tikiuosi, kad si naujai sukurta MANO tema atnes i musu grazu buri ne viena nauja nestuke.gif Taip pat noriu drasiai pasakyti, kad naujokes, kurios lankotes musu temuteje, nebijokite prie musu prisijungti... Maloniai Jums atsakysimie i visus Jums rupimus klausimus.. user posted image

Svarbiausias musu sukis - user posted imagesypsokimes ir tikekime stebuklaisuser posted image


Mergaites niekada nepraraskime vilties, dziaukimes pavasariu, sypsokimes ir viskas bus O.K.
user posted image

nono.gif Ruosiantis operacijai nepamirskime nono.gif

REKOMENDUOJAMŲ DAIKTŲ SĄRAŠAS(Vykstant į ligoninę)
1.Chalatas
2. Higienos priemones(iskaitant paketukus+ vienkartines serveteles)
3. Vanduo negazuotas (+ klizmom su milteliais 2*1 litrai)
4. Du vokeliai
5. Naktinukai ( geriau nei pizama)
6. Tapkes
7. Knyga- zurnalas
8. Ranksluostukas
9. Siltos kojines


Pasiruosimas pries:

1. Tyrimai
2. Depiliacija
3. Visu aksesuaru saugus pasidejimas namie




Siu namuciu tikslas - kuo daugiau
nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif

Nauju namuciu atidarymo proga, visoms gyventojoms po kvietka.. user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ineza: 09 balandžio 2009 - 10:11
Registruojuos naujuose namucciuose 4u.gif
Atsakyti
Labai grazus nauji namuciai! thumbup.gif
Ineza, cia tau uz naujus namucius 4u.gif , o cia tavo maziui 4u.gif ! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(loriuxas @ 2009 04 09, 11:12)
Registruojuos naujuose namucciuose 4u.gif


Wow
wub.gif
Be komentaru.... wub.gif

Praeiti musu namuciai atnese sekme Vitalytei, kieno gi dabar eile? ax.gif
Atsakyti
laba dienelė 4u.gif
ateinu ir aš į naujus namučius wub.gif
dėkui Ineza 4u.gif
Atsakyti
bigsmile.gif vau kokie grazus nauji namuciai,10balu Ineza,tokioj grazioj temoj manau ne viena nauja nestuke.gif atsiras mirksiukas.gif .

Heiress,man irgi dare diagnostine laparoskopija,nes itarinejo PKS,tai operacijos metu man paziurejo kiausintakiu pratekamumu ir "subade"kiausides.Ai, dar tuo paciu eme gabaliuka is kiausides(nezinau kaip kitaip pavadinti) istirti del veziniu lasteliu,bet visi atsakymai buvo geri smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Busiukas: 09 balandžio 2009 - 10:40
Ineza 4u.gif super grazus namuciai aciu tau uz juos vaiksciojau kaip vaikas be namu cia SM smile.gif


Tikiuosi issipildys tavo zodziai ir atnes si temele ne viena nestuke.gif o kelias wub.gif


Atsakyti
Registruojuosi ir as naujuose namuciuose wub.gif super thumbup.gif
Atsakyti
Radau tokia labai miela nuotraukyte ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Busiukas @ 2009 04 09, 11:35)
bigsmile.gif  vau kokie grazus nauji namuciai,10balu Ineza,tokioj grazioj temoj manau ne viena nauja  nestuke.gif  atsiras  mirksiukas.gif  .

Heiress,man irgi dare diagnostine laparoskopija,nes itarinejo PKS,tai operacijos metu man paziurejo kiausintakiu pratekamumu ir "subade"kiausides.Ai, dar tuo paciu eme gabaliuka is kiausides(nezinau kaip kitaip pavadinti) istirti del veziniu lasteliu,bet visi atsakymai buvo geri  smile.gif .


Aciu uz atsakyma 4u.gif

Ineza na namuciai tai superiniai, aciu 4u.gif
Skorpione 20 o kokia tavo istorija, kodel tau skyre lapar? Ar pries tai dare GN? As cia domiuos del kiausintakiu praeiamumo g.gif
Vitalyte, jau visai netukus turetum mums pasklebt HCG aukstumas clap.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Kol gulėjau ligoninėj, panašu, kad praleidau gerų naujienų, einu seną temą pabaigsiu skaityt lens.gif listen.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2009 04 09, 12:10)
Sveikutės  4u.gif
Kol gulėjau ligoninėj,  panašu, kad praleidau gerų naujienų, einu seną temą pabaigsiu skaityt  lens.gif  listen.gif



Vaje o kas tau buvo..... 4u.gif tikiuos dabar viskas gerai?
Papildyta:
QUOTE(Heiress @ 2009 04 09, 12:04)
Aciu uz atsakyma  4u.gif

Ineza na namuciai tai superiniai, aciu  4u.gif
Skorpione 20 o kokia tavo istorija, kodel tau skyre lapar? Ar pries tai dare GN? As cia domiuos del kiausintakiu praeiamumo g.gif
Vitalyte, jau visai netukus turetum mums pasklebt HCG aukstumas  clap.gif



Daug kur skaiciau apie GN kad neparodo daznai realios padeties....
Nusiramink laparoskopija tikrai nera baisi... 4u.gif
Atsakyti