Įkraunama...
Įkraunama...

~Laparoskopija~

QUOTE(dendule @ 2009 04 09, 13:16)
Vaje o kas tau buvo.....  4u.gif tikiuos dabar viskas gerai?
Papildyta:
Daug kur skaiciau apie GN kad neparodo daznai realios padeties....
Nusiramink laparoskopija tikrai nera baisi...  4u.gif

Del bijojimo, tai as dar nepradejau bijot biggrin.gif nes iki 0519 dar turiu laiko biggrin.gif
Man tik labai smalsu kodel skiria ir ka randa.
O tau kodel ja skyre? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Heiress @ 2009 04 09, 12:22)
Del bijojimo, tai as dar nepradejau bijot  biggrin.gif  nes iki 0519 dar turiu laiko  biggrin.gif
Man tik labai smalsu kodel skiria ir ka randa.
O tau kodel ja skyre? 4u.gif

Galiu papasakot savo istorija...as sitoje temoje atsiradau labai netiketai... Taiva mes su vyru dar gal po truputi tik galvojome apie nestuke.gif ir viena menesiuka velavo man 14d ir as pasidariau NT kelis ir jie buvo neigiami. Nuejau pas gine o ji rado cista. Nusiuntei KMUK antram pasitikrinimui, sako rasom laparoskopijai reik ja isoperuot tokios cistos nenyksta. As dar pas du gydytojus buvau ir visi sake reik operuot, nes cista mates su pertvarom:). Taiva mane isoperavo rado endo cista o visur kitur nieko daugiau nerado.. tfu tfu tfu... ir paskyre gydyma pastojima smile.gif 4u.gif. Kiausintakius taip pat tikrino sake pratekami teisingi smile.gif. Jiem ten lengva patikrinti, tos operacijos metu...

Va kokia mano istorija... 4u.gif
Jei kas neaisku klausk...
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 04 09, 13:29)
Galiu papasakot savo istorija...as sitoje temoje atsiradau labai netiketai... Taiva mes su vyru dar gal po truputi tik galvojome apie  nestuke.gif ir viena menesiuka velavo man 14d ir as pasidariau NT kelis ir jie buvo neigiami. Nuejau pas gine o ji rado cista. Nusiuntei KMUK antram pasitikrinimui, sako rasom laparoskopijai reik ja isoperuot tokios cistos nenyksta. As dar pas du gydytojus buvau ir visi sake reik operuot, nes cista mates su pertvarom:). Taiva mane isoperavo rado endo cista o visur kitur nieko daugiau nerado.. tfu tfu tfu... ir paskyre gydyma pastojima smile.gif  4u.gif. Kiausintakius taip pat tikrino sake pratekami teisingi smile.gif. Jiem ten lengva patikrinti, tos operacijos metu...

Va kokia mano istorija...  4u.gif
Jei kas neaisku klausk...

O kiek laiko jau esi po lapar?
Matai tai viskas pas tave paprasciau, atejai, pamate cista ir sutvarke.
O pas mane echo metu neranda jokiu negerumu, buvo syki cista paaugus, bet KT pageriau, tai ir pasisalino bigsmile.gif
Jau beveik 1,5 metu esu VK kliente, pries tai 3 metus pas paprasta gine lankiaus. GN metu sake, kad kiausintakiai pratekami
Atsakyti
QUOTE(Heiress @ 2009 04 09, 13:22)
Del bijojimo, tai as dar nepradejau bijot  biggrin.gif  nes iki 0519 dar turiu laiko  biggrin.gif
Man tik labai smalsu kodel skiria ir ka randa.
O tau kodel ja skyre? 4u.gif

aš tai taip greitai viską susiorganizavau, kad nespėjau įsijausti į baimes hihihi.gif ir labai džiaugiuosi, kad neteko ilgai laukti, nes kitaip ne tiek dar visko būčiau prisigalvojusi ir prisibaiminusi be reikalo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Heiress @ 2009 04 09, 13:22)
Del bijojimo, tai as dar nepradejau bijot  biggrin.gif  nes iki 0519 dar turiu laiko  biggrin.gif
Man tik labai smalsu kodel skiria ir ka randa.
O tau kodel ja skyre? 4u.gif

Man skyre delto kad nepastoju,nebuvo jokiu problemu nei pas mane nei pas MB,GN parode kad kiausintakiai praeinami,o rado endo 2stadija.
Atsakyti
QUOTE(Heiress @ 2009 04 09, 12:39)
O kiek laiko jau esi po lapar?
Matai tai viskas pas tave paprasciau, atejai, pamate cista ir sutvarke.
O pas mane echo metu neranda jokiu negerumu, buvo syki cista paaugus, bet KT pageriau, tai ir pasisalino  bigsmile.gif
Jau beveik 1,5 metu esu VK kliente, pries tai 3 metus pas paprasta gine lankiaus. GN metu sake, kad kiausintakiai pratekami


Kovo 10d padare. Va dabar pirmas normalus ciklas po laparoskopijos...jauciuosi gerai...o ir veido spuogu nebeliko nesuprantu kas cia padejo ar nakvisos ar gelezis ar zuvies taukai smile.gif

Siaip lapa daug informatyvesne, nieko gudriau dar nesugalvota... Pas tave cista turbut buvo funkcine kad po KT isnyko...
O vyriski istyret? Buvo cia kazkuri mergyte pasakojo istorija..kad ieskojo bedu pas save o pasirodo pas vyra buvo blogai... manau lengviausia istikrti vyriski...
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 04 09, 13:50)
Kovo 10d padare. Va dabar pirmas normalus ciklas po laparoskopijos...jauciuosi gerai...o ir veido spuogu nebeliko nesuprantu kas cia padejo ar nakvisos ar gelezis ar zuvies taukai smile.gif

Siaip lapa daug informatyvesne, nieko gudriau dar nesugalvota... Pas tave cista turbut buvo funkcine kad po KT isnyko...
O vyriski istyret? Buvo cia kazkuri mergyte pasakojo istorija..kad ieskojo bedu pas save o pasirodo pas vyra buvo blogai... manau lengviausia istikrti vyriski...

Tyrem tyrem thumbup.gif viskas ten pas ji ok. Stimuliaciju tai tikriausiai kokias 5 turejau, ir IUI procedura, bet kol kas rezultatu ner doh.gif Na aisku su mano PKS, tai O labai retas reiskinys blink.gif
Loriuxas o tau kaip nors iki lapar pasireiksdavo ta endo? g.gif
Gal mm kitokio, na kokios nereguliarios, ar skausmingos, na kas nors ax.gif
Atsakyti
Merginos, pasakykit, ar atliekant laparaskopiją daro vietinę nejautrą ar bendrąją?
Ir kokius vaistus skiria po operacijos?
Dėkui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rota @ 2009 04 09, 11:15)
Labai grazus nauji namuciai! thumbup.gif
Ineza, cia tau uz naujus namucius 4u.gif , o cia tavo maziui 4u.gif ! mirksiukas.gif


Labai didelis ACIU nuo musu abieju.. aciuks.gif
Papildyta:
Labai dziaugiuosi, kad mano antrieji namuciai Jums patiko.. drinks_cheers.gif
Gera ant sirdeles mums.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavia @ 2009 04 09, 13:58)
Merginos, pasakykit, ar atliekant laparaskopiją daro vietinę nejautrą ar bendrąją?
Ir kokius vaistus skiria po operacijos?
Dėkui  ax.gif

vakare prieš opeaciją gavau 1 tabletę raminamųjų (sakė, kad gerai išsimiegočiau). Tada ryte gavau dvi ampules (ką ten suleido et nežinau - sakė, bet neįsiminiau ax.gif ). Operaciją atliko su pilna narkoze. Po atsibudimo sulašino dar vieną lašelinę. Daugiau jokių vaistų negavau ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif . Registruojuosi ir as i naujus namucius bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Heiress @ 2009 04 09, 12:58)
Tyrem tyrem  thumbup.gif  viskas ten pas ji ok. Stimuliaciju tai tikriausiai kokias 5 turejau, ir  IUI procedura, bet kol kas rezultatu ner doh.gif  Na aisku su mano PKS, tai O labai retas reiskinys  blink.gif
Loriuxas o tau kaip nors iki lapar pasireiksdavo ta endo?  g.gif
Gal mm kitokio, na kokios nereguliarios, ar skausmingos, na kas nors  ax.gif



siaip su PKS (gerai suprantu policistines ar kazkaip?) tai laparoskopija labaiiiiiii padeda, ten kazkaip subado ir tada.. viskas gerai buna smile.gif merginos greit pastoja....


o del endo as pvz irgi nejauciau nieko endo daznai eina su tepliojimais rudais pries ir po mm.

O kazkuriai nuo stimuliacijos kai tik ir atsirado endo..nesigasdink tik tu... 4u.gif jei kas atsirado padarys ir sutvarkys ir busi nestuke.gif
Papildyta:
QUOTE(Siela_01 @ 2009 04 09, 13:03)
vakare prieš opeaciją gavau 1 tabletę raminamųjų (sakė, kad gerai išsimiegočiau). Tada ryte gavau dvi ampules (ką ten suleido et nežinau - sakė, bet neįsiminiau ax.gif ). Operaciją atliko su pilna narkoze. Po atsibudimo sulašino dar vieną lašelinę. Daugiau jokių vaistų negavau  ax.gif



Geras man dave viena tabletkute pries nakti kad ramiau miegociau nors ir siaip rameke buvau beveik.. beto pilna narkoze, o tu ziuriu nestuke tai kas gi bus kodel reik daryt? 4u.gif
Atsakyti