Įkraunama...
Įkraunama...

Geriamas vanduo į namus

Jei aš užsisakinėčiau, tai ta svanduo būtų arba Neptūnas arba Aquanduo smile.gif
Atsakyti
mes perkame Zalia giria. Nenusivylem smile.gif
Atsakyti
Mes uzsisakinejam vandeni is AQUANDUS, patogu tai, kad tampytis nereikia, i namus pristato. Bet man tai jis kazkoks beskonis, labai minkstas turbut g.gif Bet arbata pritraukia puikiai, darzoves isverda greiciau, o virduly kalkiu irgi nelieka, tai gal kokybe jo ir nebloga smile.gif
Atsakyti
o zinot koki vandeneli geria pati maisto kokybes inspekcija?maciau pasistate "GERIAMASIS SIDABRINGAS VANDUO"..tai reiskia,kad jos pasirinko gera,istirta vandenuka thumbup.gif
Atsakyti
o kur to sidabringo būna? niekad nemačiau g.gif

mes užsisakinėjom Aquandenį, bet šiek tiek brangoka blush2.gif dabar Žalią Girią keičiamės degalinėj - aišku, ne super, bet visai neblogas, arbatinukas tikrai nekalkėja.
Skaniausias man Neptūnas, bet... kaina riboja sad.gif
Atsakyti
Kaip tik savaitgalį buvo atėjusi moteris iš Aquafilter. tai jau krano vanduo koks baisus. Galvoju irgi apie stacionarų filtrą, bet kaina 3000 lt. bet ir arbatos spalva ir skonis skiriasi ir be to blizgančio paviršiaus. bet kad pinigėlių vis neatlieka ......
Atsakyti
Kaip tik savaitgalį buvo atėjusi moteris iš Aquafilter. tai jau krano vanduo koks baisus. Galvoju irgi apie stacionarų filtrą, bet kaina 3000 lt. bet ir arbatos spalva ir skonis skiriasi ir be to blizgančio p
Atsakyti
Aš siūlyčiau NEPTŪNĄ-tikrai neblogas ax.gif
Atsakyti
Vat ir aš svarstau pasistatyti aparačiuka geriamo vandens namuose smile.gif
Gal kas zino kokios maždaug kainos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jufka: 06 rugpjūčio 2006 - 12:04
mes tai perkam dazniausiai zalia giria mirksiukas.gif bet manau jie visi vienodi tik etiketes skiriasi biggrin.gif
Atsakyti
Mes jau beveik metus uzsisakinejam neptuna, super, tikrai skirtumas yra nuo kitu, geriu kasdiena ji vietoj visokiu sulciu:) ir sveika ir skanu smile.gif Mes mokam 47lt uzsisakydami keturis bambalius, nusipirkom pompa smile.gif thumbup.gif thumbup.gif ir dar i ketvirta auksta uznesa:)
Atsakyti
Mes geriam Žalia girią, nes visada kada reikia gali pasikeisti arba parduotuvėj arba statoile. O visi kiti kaip suprantu prisitato į namus, negali nuvažiuot ir pasiimt. O darbe tai dažnai būna kad reikia laukt, laiku neatveža, labai užsiėmę ir t.t.

QUOTE(Milde @ 2006 08 31, 15:41)
Mes mokam 47lt uzsisakydami keturis bambalius

bet tai reikia turėt kur padėt tuos 4 bambalius po 19 litrų blink.gif Kaina lyg ir mažesnė atrodo nei perkant vieną, bet pas mus tikrai nebūtų kur dėt 4 bambalių schmoll.gif
Atsakyti