Įkraunama...
Įkraunama...

Vafliai: traškūs ir skanūs

Sveikutės smile.gif Mano mažiai irgi labai mėgst asaldumynus,tai teko nusipirkti vaflinę...

QUOTE(Strazdute @ 2004 03 03, 19:55)
O mano vaflių receptas paprastas:
5 kiaušiniai
200 gr.lydyto sviesto
2 stkl.miltų
2 stkl. (galima mažiau, kas saldžiai nemėgsta) cukraus

Kepiau ne kartą pagal šitą receptą,nusivilti neteko,tik pora šaukštų miltų pakeičiu pora šaukštų krakmolo(lėčiau stingsta,lengviau susukti).

QUOTE(astuliuke @ 2010 10 14, 11:58)
  tik siandien ziuriu suminksteje  unsure.gif  lyg ir nedregna namie.. ir ant stalo stovejo, kazi ar dar kokiu priezasciu galejo but kad jie taip suminkstejo - vakar labai traskus buvo, vos susukdavau is keptuves isemus - iskart sukietedavo  g.gif

Kepiau prieš kelias dienas-suvyniojau,sudėjau vieną ant kito.
Tuos kurie liko nesuvalgyti-ataušusius sudėjau į maišelius (po kelis)ir užrišau . Šiandien yra traškūs ir skanūs. thumbup.gif Pamėginkit mirksiukas.gif

QUOTE(ceburashka @ 2010 10 14, 14:57)
Paiemiau dabar is naujo,isviniojau savo "blynus"idejau i vafline keliom sek,isemiau,suviniuojau,ir kiekviena atskirai padejau biggrin.gif Ir liuks thumbup.gif traska kaip reikia biggrin.gif

4u.gif Pirmą kartą nedakepei mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis,
nepasiseke man vakar verysad.gif
Tesla gavosi gumine, tikriausiai per daug miltu idejau doh.gif Nezinau kodel, bet labai priruko visi kambariai, atrodo ir nesudeginau. Ir speju del per tirstos teslos nelabai gerai iskepe ir buvo minksti verysad.gif
Tai va pasiguodziau. Skonis geras, tik sikart as susizioplinau. Pakrasteliai traskus (tikriausiai kur ploniau buvo), o daugiau minksti. Na nieko, tikriausiai kitam kartui bus geriau mirksiukas.gif
Bandziau ta recepta gauiti per marcia, bet vistiek nedave. Marti net pati nustebo, kad tokia paslaptis. Na tegu, jei jau tokia valstybine paslaptis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(loret30 @ 2010 10 14, 15:13)

Kepiau prieš kelias dienas-suvyniojau,sudėjau vieną ant kito.
Tuos kurie liko nesuvalgyti-ataušusius sudėjau į maišelius (po kelis)ir užrišau . Šiandien yra traškūs ir skanūs. thumbup.gif Pamėginkit  mirksiukas.gif



as buvau kelis i maiseli idejus ir i saldytuva - vyrui i darba prie kavos, tj sake tie traskus buvo ir kita diena

beje, kepiau pagal toki recepta:
150g tirpinto margarino
5 kiausai
1 stikline miltu
1 stikline cukraus
siek tiek vanilinio cukraus
Atsakyti
vasarą teko kepti, tai iš pradžių buvo kieti, ant rytojaus minkšti... gal ir šiluma, drėgmės turi tam įtakos, bet manau daugiausiai reiškia tešlos paruošimas, jos sudėtis...

pats paprasčiausias mano receptas, dėka kurio vafliai nesuminkštėja (tfu tfu tfu):
250 gr margarino,
6 kiaušiniai,
1,5 stiklinės cukraus,
vanil.cukraus, jei mėgstat,
miltai...

kadangi nuo tiek kiaušinių jau ir be miltų tešla yra tiršta (kažkodėl maišau rankom, nenaudoju čia mikserio), tai įdėjus kiek miltų, niekad nematuoju, iš akies, visa tai atskiedžiu vandeniu, kad skystesnė būtų, nes antraip stori gausis, bent jau man gaunasi tokie...
user posted image

Papildyta:
QUOTE(SandraRupke @ 2010 10 12, 20:31)
Labai aciu  4u.gif
Butinai isbandysiu, jei mazius leis tai jau ir rytoj. Jau pats varlineja ir visur lenda tai baisu, kad prie karstos vaflines neprisiliestu  unsure.gif



mūsų vaikai, kaip matau, bendraamžiai smile.gif aš leidžiu liesti, gal tris kartus prilietė ir daugiau nei iš tolo neliečia, tik sėdi šalia, pučia karštus vaflius, kad valgyti galėtų biggrin.gif
Atsakyti
Man skaniausiai vafliai gaunasi, kai daug margarino dedu. Rieboka, bet užtat skanūs ir ryškiai ryškiai geltoni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusemac @ 2010 10 26, 17:37)
Man skaniausiai vafliai gaunasi, kai daug margarino dedu. Rieboka, bet užtat skanūs ir ryškiai ryškiai geltoni  4u.gif



ingusemac pasidalink savo receptu? ax.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(raminciukas777 @ 2010 10 27, 15:07)
ingusemac pasidalink savo receptu?  ax.gif  4u.gif  blush2.gif



Receptas labai parastas:

Margarinas kepiniams 150 g
Kiaušiniai 1 vnt.
Cukrus 1 stikl.
Pienas 1 stikl.
Miltai 1 stikl.

Ištirpinu margariną, išplaku kiaušinį su cukrumi. Supilu pieną , miltus ir viską išmaišau. Išsitraukiu senąją vafline kepu ir suku pagal norimą formą.

Gaunasi tokie kaip šioje nuotraukoje:
http://www.seimoskep...ndex.php?id=120


Atsakyti
Skanumelis, cia pas jus, mamytes wub.gif

As vakar visa vakara kepiau ir vyniojau vafliukus, tik gaila, kad vaflines savo neturiu verysad.gif , skolinausi is kaiminysteje gyvenancios mociutes.

Gal kuri mamyte turi atliekama? Labai noretume isigyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kliopa @ 2004 11 24, 23:23)
Tikrai neiškepsi trapių vaflių, juk jie stori gaunasi. Trapius galima tik plonų vafllių vaflinėj kepti. Mano firminis receptas irgi į Astos panašus, tik aš dedu 6 kiaušius, 200g. cukraus, 200g. miltų, 200g. sviesto.

va,ka tik iskepiau vafliukus pagal si receptuka,superiniai gavos,draugas pusia bekepant suvalge,niekaip negalejau nuvyt biggrin.gif
savaitgali is mamos parsiveziau sena tarybine vafline,kuriai tiek metu turbut kiek man,bet vis dar vafliukus tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kepa
Atsakyti
Gavau dovanų vaflinę - tokią, kur palangoj kepa - turėtų gana stori vafliai gautis...
Gal kas pasidalins minkštų storesnių vaflių receptais, ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astuliuke @ 2010 10 15, 10:04)
as buvau kelis i maiseli idejus ir i saldytuva - vyrui i darba prie kavos, tj sake tie traskus buvo ir kita diena

beje, kepiau pagal toki recepta:
150g tirpinto margarino
5 kiausai
1 stikline miltu
1 stikline cukraus
siek tiek vanilinio cukraus

Ka tik idejau pirmus saukstus pagal si recepta uzmaisytos teslos i vafline, galvoju tokia tirstoka gavosi idejau 2 saukstus ir ji i dejus isskystejo doh.gif ir kai uzdariau kad pasileido per visus galus lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Antrm desiu viena sauksta, parasysiu kas gavosi 4u.gif
Na ka skanuciai trapuciai tik cukraus maziau desiu kita karta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simbarela: 16 sausio 2011 - 14:39
QUOTE(drugelis. @ 2010 11 23, 11:33)
Gavau dovanų vaflinę - tokią, kur palangoj kepa - turėtų gana stori vafliai gautis...
Gal kas pasidalins minkštų storesnių vaflių receptais, ačiū smile.gif



mes irgi tokia nesenei nuspirkome, ir pati vakar tik isbandziau tokius vaflius, jie vadinasi 'belgiski vafliai'
o dariau pagal si recepta:(tik dek maziau kepimo milteliu, nes man jei labai jautesi, as dabar deciau tik 2 saukstelius o, nebe 4)

2 kiaušiniai, 2 stiklinės miltų, 0,5 stiklinės aliejaus arba sviesto kokie 150 gr, 1 stiklinė pieno, 4 šaukšteliai kepimo miltelių, žiupsnelis druskos, 3 šaukšteliai cukraus, truputis vanilinio cukraus.

Višką išmaišyti, kad kaip grietinė tirštumo tešla gautųsi. Kepti storų vaflių vaflinėje. Iš tiek produktų man 8 vafliai gavosi...

Dabar pasidarom šokoladinį glajų vafliams, kad skan iau būtų

3 valgomieji šaukštai grietinės, 3 valgomieji šaukštai cukraus, 1 šaukštas kakavos miltelių (karčiųjų), truputis sviesto (arbatinis šaukštelis).

Viską išmaišyti, kad gautųsi vientįsa masė. Kad cukrus geriau ištirptų ir sviestas išsilydytų, aš virinau vandenį, o į puodą su tuo vandeniu įdėjau bliūduką, kur maišiau šį šokoladą. Tai gavosi, kad tiesiogiai ugnim kaitinama nebuvo, bet nuo verdančio vandens vis tiek temperatūra užkilo ir cukrus ištirpo...

Skanaus
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 16 sausio 2011 - 20:29