Įkraunama...
Įkraunama...

Gerosios Vilties vidurine

Trumpiausiai eilėje stovi tie, kurie turi pažįstamų, budinčių rūbinėj tongue.gif čia dėsnis rolleyes.gif GVM'e viskas kaip gyvenime...
Atsakyti
QUOTE(Dileta @ 2007 12 26, 12:10)
O šiai mokykla tai fantastiška.Kai gyvenamąją vietą keitėm,tai siūliau jiems gal mokyklą arčiau namų geriau lankyti,tai abu duetu užbliovė,kad mokyklą lankys tik šitą ir jokios kitos nelankys.

drinks_cheers.gif
Aš irgi prieš kelis metus išsikrausčiau į Antakalnį (kas žino, koks tai didelis atstumas, supras biggrin.gif ) ir priešais mano kambarį yra kita lietuvių mokykla....bet nenoriu aš keisti, nenoriu schmoll.gif Man Geroji Viltis pati geriausia cool.gif

QUOTE(davusi viltį @ 2007 12 26, 15:10)
Trumpiausiai eilėje stovi tie, kurie turi pažįstamų, budinčių rūbinėj  tongue.gif čia dėsnis  rolleyes.gif  GVM'e viskas kaip gyvenime...

Aš tai nieko nepažįstu ten, ale mane visi pažįsta kažkodėl unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 12 26, 16:44)
Aš tai nieko nepažįstu ten, ale mane visi pažįsta kažkodėl  unsure.gif

Rūbinė - 12okų privilegija cool.gif savi savus greičiau aprtarnauja tongue.gif Aš irgi pernai, kai budėjau tenai, pirmiausia iš pažįstamų numeriukus susirinkdavau
Atsakyti
QUOTE(davusi viltį @ 2007 12 26, 19:00)
Rūbinė - 12okų privilegija cool.gif savi savus greičiau aprtarnauja  tongue.gif Aš irgi pernai, kai budėjau tenai, pirmiausia iš pažįstamų numeriukus susirinkdavau

Dabar rūbinėj dirba dešimtokai....
Atsakyti
Mmm..taip..skriaudžiat aštuntokus vadinas ten susimokę biggrin.gif O aš iki šiol maniau,kad ten kokia bobulytė dirba,kuri paprasčiausiai dėl amžiaus nespėja greitai suktis.
Atsakyti
Šiaip yra rūbininkas, bet jis vienas nespėtų, tai moksleiviai talkininkauja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dileta @ 2007 12 27, 08:20)
Mmm..taip..skriaudžiat aštuntokus vadinas ten susimokę biggrin.gif O aš iki šiol maniau,kad ten kokia bobulytė dirba,kuri paprasčiausiai dėl amžiaus nespėja greitai suktis.

Yra vienas toks rūbininkas. Jam dar padeda trys moksleiviai. Užtat viskas greit ir vyksta, per pertrauką visi spėja pasiimti. Pikas būna po 6 ir 7 pamokų smile.gif
Atsakyti
Sweikos mamytės ir ne tik 4u.gif galiu Jus pakonsultuoti del mokinuku priemimo ir siaip smile.gif jei ilgai neatsiliespiu rasykit AZ
Beje Makaliau lb shaunus vaikis esi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lowetears: 09 sausio 2008 - 10:48
O kas Jūs, lowetears? ax.gif
Atsakyti
Ir man įdomu - gal kuri nors mokytoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(davusi viltį @ 2008 01 13, 16:31)
Ir man įdomu - gal kuri nors mokytoja? g.gif

Nea biggrin.gif Sekretorė topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 01 13, 22:29)
Nea biggrin.gif Sekretorė topsecret.gif

Pliurpalas tongue.gif
Atsakyti