Įkraunama...
Įkraunama...

Gerosios Vilties vidurine

Makaliau, pasakysiu kaip bobutė dabar - taip buvo "mūsų laikais", kai būdavo daug paralelinių klasių. Kai atėjau Į GVM tai penktų klasių gal kokios 7 buvo. Būdavo ir E, ir F klasės. O dabar kai pradinukų tik po keturias klases, tai tikriausiai raidę ir pakeitė
Nors tam sąrašiuke, kur parašyta kokios pirmokų klasės mums rytoj pamokas ves, D klasės nemačiau g.gif Lyg tai tik A B C ir M
Atsakyti
Nežinau dėl pirmokų, bet antrosios tikrai yra - A, B, D (dailė), ir M (muzika).
Atsakyti
http://www.vilties.vilnius.lm.lt/

čia daug naujienų ir apie klases ir apie jų komplektacijas.
Atsakyti
QUOTE(davusi viltį @ 2008 05 15, 12:07)
Makaliau, pasakysiu kaip bobutė dabar - taip buvo "mūsų laikais", kai būdavo daug paralelinių klasių. Kai atėjau Į GVM tai penktų klasių gal kokios 7 buvo. Būdavo ir E, ir F klasės. O dabar kai pradinukų tik po keturias klases, tai tikriausiai raidę ir pakeitė
Nors tam sąrašiuke, kur parašyta kokios pirmokų klasės mums rytoj pamokas ves, D klasės nemačiau  g.gif Lyg tai tik A B C ir M

Aš GVM nuo pirmos klasės buvau mirksiukas.gif
Tai žinau, kad labai daug klasių buvo thumbup.gif

O paskui ėmė visos netilpt, tai darželin nugrūdo. Bet ne mus.
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 05 24, 18:49)
Tai žinau, kad labai daug klasių buvo thumbup.gif

Mūsų laidai vis vadovėlių neužtekdavo gun_bandana.gif biggrin.gif Auklėtoja vis kartodavo: "jūsų labai daug, labai daug, vėl vadovėlių visiem neužtenka" doh.gif
Atsakyti
Aš tai, sakau, baigęs mokyklą sekretorium įsidarbinsiu hihihi.gif
Atsakyti
GVM'e? tongue.gif Aš nebent bibliotekoj norėčiau.
Galėčiau ateit kaip lietuvių mokytoja (studijuosiu lietuvių filologiją), bet kažkaip pedagoginis darbas netraukia, tie vaikai man ant galvos užliptų. Tiek perkeltine, tiek ir tiesiogine prasmėm blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(davusi viltį @ 2008 06 04, 13:54)

Aha biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano dukra pradeda lankyti sios mokyklos 5 kl., ar privaloma isigyti uniforma, ar kiti jas nesioja?
Atsakyti
QUOTE(djoka @ 2008 07 14, 11:24)
Mano dukra pradeda lankyti sios mokyklos 5 kl., ar privaloma isigyti uniforma, ar kiti jas nesioja?

Pradinukai nešioja, vyresni sėkmingai ignoruoja, o dėl penktokų tiksliai pasakyt negaliu g.gif Reikėtų pasiklausti penktokų mamyčių (gal kuri lankosi forume) arba mokytojų, pasakytų tiksliau. O muzikinių klasių mokiniai, dainuojantys chore, koncertuoja su uniformom mirksiukas.gif
Mes po septintos klasės švarkus siuvomės, o apie nešiojimą tai jau kita kalba blush2.gif iš pradžių dauguma nešiojo, bet tik labai trumpai. Aš tai iki vienuoliktos klasės tą pilkąjį švarką dėvėjau, paskui spintoj kabėjo, dabar į kaimą, prisiminimui išvežiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(davusi viltį @ 2008 07 14, 12:50)
Pradinukai nešioja, vyresni sėkmingai ignoruoja, o dėl penktokų tiksliai pasakyt negaliu  g.gif Reikėtų pasiklausti penktokų mamyčių (gal kuri lankosi forume) arba mokytojų, pasakytų tiksliau. O muzikinių klasių mokiniai, dainuojantys chore, koncertuoja su uniformom  mirksiukas.gif
Mes po septintos klasės švarkus siuvomės, o apie nešiojimą tai jau kita kalba  blush2.gif iš pradžių dauguma nešiojo, bet tik labai trumpai. Aš tai iki vienuoliktos klasės tą pilkąjį švarką dėvėjau, paskui spintoj kabėjo, dabar į kaimą, prisiminimui išvežiau  smile.gif

Aciu uz info,
Kadangi eis i muzikine kl. tai jauciu reiks g.gif .
Atsakyti
QUOTE(djoka @ 2008 07 14, 12:54)
Aciu uz info,
Kadangi eis i muzikine kl. tai jauciu reiks g.gif .

Ir dar, ta uniforma penktokams tik svarkas ar ir dar kazkokie rubeliai?
Atsakyti