Įkraunama...
Įkraunama...

Riebalų nusiurbimas, pilvo plastika, 4 tema

Va va,buna ir tokiu.As pati sveriu tik 56,man nesvarbu,kad ant siknos celiulitas ar papuliai kaip pas mociute biggrin.gif ,bet va del pilvo tai laaabai kompleksuoju.Reikalingos tos op del pasitikejimo savimi
Atsakyti
QUOTE(idani @ 2010 09 29, 15:47)
gal issiplesiu, bet kai kuriems zmonems tikrai reikia tokiu operaciju, kad pasitiketu savimi ir t.t. man juoka kelia kaip buna tokiu kur sveria 50 kg ir burbuliuoja kokios jos storos ir pilvotos (niekam netaikau ir nenoriu nieko izeisti)..

Butent drinks_cheers.gif man sito labai ir labai truksta,visur jauciu kompleksa,nors ir mama sako ...ko imi i galva ,dar ne tokios vaiksto doh.gif ...as nevisos schmoll.gif noriu laisvai jaustis papludimi,noriu pirkt drabuzius kurie man patinka ir t.t. noriu galu gale ir pries vyra buti sexuali nuo saves,nors aisku jam ir taip viskas ciki ir *** ble ph34r.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausra1976: 29 rugsėjo 2010 - 15:03
QUOTE(Ausra1976 @ 2010 09 29, 17:02)
Butent  drinks_cheers.gif man sito labai ir labai truksta,visur jauciu kompleksa,nors ir mama sako ...ko imi i galva ,dar ne tokios vaiksto  doh.gif ...as nevisos  schmoll.gif noriu laisvai jaustis papludimi,noriu pirkt drabuzius kurie man patinka ir t.t. noriu galu gale ir pries vyra buti sexuali nuo saves,nors aisku jam ir taip viskas ciki ir *** *** ph34r.gif


Ir koki viliotini susokti metiniu proga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ineta.V @ 2010 09 29, 16:54)
Ir koki viliotini susokti metiniu proga biggrin.gif

biggrin.gif butent,dabar tik pilvo sokis gautusi konkretnas unsure.gif viena puse pakratei tai kol banga nueitu i kita puse atsibostu ir laukt diedui iki ryto lotuliukas.gif
Atsakyti
As irgi svajoju kaip atsikratyti to gerio smile.gif Tik vat pasvajoju pasvajoju ir atrodo tai jau kitais metais imsiuosi priemoniu, o tie atiena ir vel nieko smile.gif Taip ir liksiu, turbut reikes tikrai eiti pilvo soki sokti smile.gif
Atsakyti
Su jumis cia neliudna biggrin.gif thumbup.gif Man asmeniskai pinigai neleidzia pasidaryt op.neatsiranda atliekamu tukstanteliu.bet va jau baigiam po poros men paskola issimoket,tai reiks MB paverkt ant peties gal ikalbesiu vel paimt pilvo remontui tongue.gif
Atsakyti
Man irgi belieka tik paskoliuke imt g.gif neuzdirbam tiek ,kad sau leist laisvai pasinaudot operacijai,na bet verta smile.gif dar netiek prageriam unsure.gif šutka,nu cia taip sako
Atsakyti
Bet tikrai jei detumem pinigus,kuriuos prabaliavojam.......tai susidarytu nemenka sumele
Atsakyti
Nu bet kad nesenai apie ta OP ir pamasciau tai ka cia jau det lotuliukas.gif kai numeti svori gerai,ta terba suvinioji i trusikus ir pa barabanu buna,o dabar ziuriu ,kad galima ir geriau atrodyt biggrin.gif
Atsakyti
oi panickos prajuokinot jus cia gerai lotuliukas.gif


as galvoju jei finansai leis ir jei imanoma tuo paciu su pilvu ir (.)(.) pasigrazint lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ineta.V @ 2010 09 29, 13:46)
Tokioms kaip mes kremukai jau nepades 4u.gif Kol nepabendrauji cia su jumis atrodo,kad sita beda tik pas tave viena ir tera.Biski lengviau,kai turi su kuo pasidalinti savo beda.Vyrui nepasiguosi,sako tu man grazi kokia esi doh.gif

drinks_cheers.gif butent, kol nepabendrauji, kol nepamatai, tai atrodo viena tokia verysad.gif

QUOTE(idani @ 2010 09 29, 14:28)
o man sako tik baisius ir izeidziancius komentarus  verysad.gif . todel ir labai noriu susitvarkyti, kad nebuciau skaudinama ir pasiepiama  verysad.gif

Jei del tokio, as tikrai nesitvarkyciau zinok... Nebent uz jo pinigus, kad pas kita iseit.... MB atvirksciai yra pries operacija, jam kaip ir daugelio cia, as grazi tokia kokia esu, galu gale tai buvo MUSU vaiku namukai 9 menesius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(emuke @ 2010 09 29, 18:46)
oi panickos prajuokinot jus cia gerai  lotuliukas.gif
as galvoju jei finansai leis ir jei imanoma tuo paciu su pilvu ir (.)(.) pasigrazint  lotuliukas.gif

oooooooo papai gerai user posted image

tai vat gebene ar mes cia kaltos ,kad tokia fiziologija musu skuros doh.gif
Atsakyti