Įkraunama...
Įkraunama...

Riebalų nusiurbimas, pilvo plastika, 4 tema

QUOTE(Ineta.V @ 2010 09 29, 09:03)

O man vakar vakare sove tokia mintis.Juk nelabai grazu randa galetu grazia tatoo paslept jei jos patinka.as tai daryciau taip.ka manot?

Man irgi tokia mintis buvo atejus, bet MB pasake - ne, jokiu tatoo. Jam randas nebaisus.

QUOTE(Ausra1976 @ 2010 09 29, 09:49)

nu dabar vel laikausi,noreciau sugryzt i tuos kg kas buvo,visai nieko ir ta Modifast programa butu pabandyt  g.gif reikia vyra graziai pakalbint  ir gal nupirks  rolleyes.gif

Bagdonui sakiau, kad reikia numest 10 kg., tai sake per pora sav. numesciau. dar kalbejau su ta atstove, tai ji sake daug zmones numeta, bet ziurint kiek mest reikia. jeigu dvi sav. valgant ta Modifasta (800 kcal dienos norma) tai manau tikrai galima daug numest. galima ir leciau ir pvz Modifast valgyt tik ryte ir vakare, o pietus normalius. As kol maitinu tai neisbandziau dar. Butu faina jei kuri ismegintumet ir papasakotumet. As net tema uzvedziau.
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2010 09 28, 22:28)
Nu tai reikia kazka daryt beatuk. Gal pabandyk i medicinini audita kreiptis, jie apziures tave ir pasakys ar galima ka tam viksraiciui prikist. O pvz B paklausi ar galima istaisyti jo klaidas.

Zinai, manau man reikis nusifotkinti kaip dabar atrodo, nes ten daryta manau pries metus kokius, reiks pasiziureti kai grysiu namo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Beatuk @ 2010 09 29, 11:15)
Zinai, manau man reikis nusifotkinti kaip dabar atrodo, nes ten daryta manau pries metus kokius, reiks pasiziureti kai grysiu namo tongue.gif

uoj,tai būtinai reik tau naujai pasifotkint,nes jei aš įdėčiau foto prieš metus daryta,tai randas mano ir mėlynas būtų, jau po 2 metelių tikrai vaizdas kitoks,tai jaučiu įmetus naujas foto mes visai kitą vaizdelį išvystume ax.gif
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2010 09 29, 09:38)
As net tema uzvedziau.

Mestelk nuoroda wink.gif
Papildyta:
QUOTE(raimuta @ 2010 09 29, 10:21)
jaučiu įmetus naujas foto mes visai kitą vaizdelį išvystume ax.gif

Gerai, pasidarysiu savo fotkes siandien smile.gif o be to man reiks ir siusti jas Bagdonui ir dar vis galvoju apie Kaikari. As siaip buvusi kauniete(o sirdyje esanti), tai pas mama apsitociau.
Atsakyti
sveikos mergaites smile.gif cia gal ne y tema, bet gal turesit ka patarti. Gal zinot ar operuoja sonine? biggrin.gif pas mane nugaroj ant sonu lb daug riebalu, na tokios grynos mesos kaip as sakau... doh.gif nuo dietu tik kojos ploneja ir daugeja striju.. verysad.gif
Atsakyti
Tai reikia atsiurbimo riebalu,ten sankaupos ir tiek, pas mane panasiai yra,kad ir kusti jos lieka ...mazesnes ,bet lieka.Konsultuokis su daktareliu kuriuo nors 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Beatuk @ 2010 09 29, 11:25)

Gerai, pasidarysiu savo fotkes siandien smile.gif o be to man reiks ir siusti jas Bagdonui ir dar vis galvoju apie Kaikari. As siaip buvusi kauniete(o sirdyje esanti), tai pas mama apsitociau.

fau fau fauuu abi kavenskos hihihi.gif tai vat ir as galvoju pas Kaikari ir gyvenu visai netoli nuo jo darbovietes g.gif reikia kazkaip info susiieskoti apie ji,nors intike ir fotkiu yra ale vistiek kazkaip kai moteros pasakoja pacios tai kitaip g.gif
Atsakyti
Sveikos,
Oho, kad tema atsigavusi.. kiek psl privarėt per vakarą doh.gif ..

Taigis, aš jau po konsultacijos.. Tik vakar nebeparašiau, nes visi namiškiai supuolė, plius dar pas dukriuką darže susirinkimas buvo.. Žodžiu..

Tai va, konsultavo mane Kaikaris, jis čia kartą į mėnesį atvažiuoja, tai tsakant, pasinaudojau proga..
Pasak jo, pas mane pagrindinė problema, nes skūra, bet kad raumenys prasiskyrę, tai vat juos pirmiausia ir reiks susiūti.. O po to visą skūros/lašinių šmotą nutemps žemyn, nupjaus ir susius.. Randas bus ilgas, nes jis taip draudžiasi nuo tų ausyčių susidarymo.. Kraštai lieka aukščia, bet pati rado apačia daroma šiek tiek net "plaukuotoje" dalyje, nors po to kažkiek natūraliai pakyla.. Bet garantavo, kad iš kelnaičių neišlys.. Kas čia dar.. Ai, tipo pirma savaitė bus sunki, po paskui jau daugiau mažiau gyvensiu tongue.gif

QUOTE(eLaura @ 2010 09 28, 18:10)
.. Buvau siemet pajury, jauciau zvilgsnius i pilva - jausmas toks, kaip iseiti su berankove maikute ir nesutvarkytom pazastim - netvarkinga, neestetiska. Arba slepi, arba tvarkaisi 4u.gif  blush2.gif Nenoreciau saves nurasyt vien tik namu ruosai ir vaikams. Kazkaip norisi dar ir patikti, ir pasimaivyti (kokia as begede ir nuodeminga  doh.gif  rolleyes.gif ), ir i baseina be istisinio maudymuko - truksta to gero dalyko kaip pasitikejimas savimi ir meile sau.

drinks_cheers.gif , man tas pats..
Atsakyti
Ai, gal galima ir man slaptažodį 4u.gif .. Įmesčiau ir aš savo pliurzą..
Atsakyti
Nu geros naujienos bigsmile.gif jau viska zinai,tai belieka data paskirt.

nu matai jis ilgesni pjuvi daro g.gif bet gal ir gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beatuk @ 2010 09 29, 11:25)
Mestelk nuoroda wink.gif
Papildyta:

Gerai, pasidarysiu savo fotkes siandien smile.gif o be to man reiks ir siusti jas Bagdonui ir dar vis galvoju apie Kaikari. As siaip buvusi kauniete(o sirdyje esanti), tai pas mama apsitociau.

istryne mano tema, nes nieks nepasisake.
Atsakyti
Tai gal naujiena dar sitie papildai ir niekas apie juos nezino taip skambiai kaip apie kitus g.gif

ziurejau per YouTube vaizdelius apie OP,nu negasdina visai schmoll.gif ir dar vyras priejas buvo paziet ir tam soko nesukele biggrin.gif tai viskas ciki tada
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausra1976: 29 rugsėjo 2010 - 12:54
QUOTE(Ausra1976 @ 2010 09 29, 11:47)
Nu geros naujienos  bigsmile.gif jau viska zinai,tai belieka data paskirt.

nu matai jis ilgesni pjuvi daro g.gif bet gal ir gerai g.gif

Ačiū mergaitės 4u.gif

Parašiau klaipėdiečiams dar, laukiu atsakymo.. Įdomu bus palyginti ką ir už kiek pasiūlys..

Dėl rando, tai taip ar taip jis ilgas bus.. Po cm ten ar šen, man jau nieko nereiškia cool.gif ..
O dbr einu grožėtis jūsų foto.. Įmesiu ir savo.
Atsakyti