Įkraunama...
Įkraunama...

Netikri "ūkininkai"

Pažymėjimą duoda ūkininkui turinčiam žemės nemažiau kaip 40a.
O dėl 80kv.m, tai tokį namą gali statytis be projekto (tiksliai nežinau reikia išsiaškinti). O jeigu nori didesnio, reikalingas projektas (architekto). tada gali statytis ant tos žemės ir 300 kv.m namą.
Aš tiksliai nesidomėjau. Dėl to geriausia ten kur gausi pažymėjimą ten ir pasitikslinti, jie turėtų žinoti.
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2005 07 14, 08:21)
hmm man daba klausimas iskilo.
ar norint gauti ta pazymejima jau turi tureti zeme? ji mano tevo vardu ir dar dar ten visokios vingrybes, tai ar as galiu pirma gaut ta pazymejima o paskui su ta zeme terliotis, ar pirma reik zeme susitvarkyt ant savo vardo?
ir dar... ar tikrai tik iki 80kv nama galima statyt? mum biski per mazas butu ax.gif

Na mums pažymėjimas buvo reikalingas jau prieš perkant žemę, nes notaras be jo neformino sandorio.
Kas liečia namo dydį, tai kiekvienas sklypas kiek aš žinau turi savo apstatymo laipsnį. Tarkim 60proc. (na jis būna skirtingas) ir į tuos 60proc. tu gali statyti namą, ūkinį ir pan... Tiesiog visi įforminti pastatai, kurie bus pažymėti ant plano, neturi viršyti 60 proc. sklypo ploto. Kaip aš suprantu jei reikia didesnės kvadratūros tada lipi į antrą ar net trečią aukštą. Esme ta, jei tavo sklypas 10 a, tu negali statyti namą per visą sklypo dydį.
Atsakyti
Tai kaip jums galėjo duoti pažymėjimą neturint dar žemės?
Koks ūkininkas be žemės?
Ar kokia ten tvarka?
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 07 14, 09:13)
Tai kaip jums galėjo duoti pažymėjimą neturint dar žemės?
Koks ūkininkas be žemės?
Ar kokia ten tvarka?

Na žinok nežinau kaip ten yra. Aš pasakoju kaip pas mus buvo. Mes nusprendem pirkti sodybą. Jos plotas 3ha su trupučiu. Notarė sakė, jei būtų iki 3ha, pažymėjimo nereiktų, o jei virš - reikia. Teko skubiai jį gauti, kad susiforminti sandorį. Tai va. Gal šiek tiek įstatymai pasikeitė, nes aš forminau sanderų prieš 2 metus
Atsakyti
Kažkas rašė, kad lankė kursus Aukšradvaryje.
Gal galėtumėte tel. įmesti arba parašyti kaip vadinasi tiksliau.
Atsakyti
Nebereikia radau. biggrin.gif
Atsakyti
nesupratau tai kiek tu arų užtenka , kad ukininko ūkį įregistruoti, vieni sakot 10a, kiti 40a doh.gif
Atsakyti
Nežinau, bet man sakė 40a.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 08 01, 08:24)
Nežinau, bet man sakė 40a.


o gal galetum pasakyti kur reikia kreipti, kad tiksliai suzinoti kokios salygos 4u.gif
Atsakyti
Pabandyk paskambinti gal į kokią žemės ūkio mokyklą. Kur būna rengiami kursai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kozete: 02 rugpjūčio 2005 - 09:25
QUOTE(Kozete @ 2005 08 01, 08:24)
Nežinau, bet man sakė 40a.


TIKRAI 40 a nera minumas, mano zeme 37 arai, ir kai pildziau prasyma iregistruoti uki, klausiau koks yra minumas, tai gavau atsakyma, kad tokio kaip minimumo nera, uztenka ir tu paciu 10 aru, tik kaip veiklos sryti pasirenki darzinininkyste ir tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2005 08 02, 10:46)
TIKRAI 40 a nera minumas, mano zeme 37 arai, ir kai pildziau prasyma iregistruoti uki, klausiau koks yra minumas, tai gavau atsakyma, kad tokio kaip minimumo nera, uztenka ir tu paciu 10 aru, tik kaip veiklos sryti pasirenki darzinininkyste ir tiek 4u.gif


o kur reikia ta prasyma rasyti ir aplamai gal galetumei smulkiau pasakyti nuo ko reikia pradeti 4u.gif būčiau labai dėkinga
ir dar jei prasyme parašai, kad užsiimsi pvz. daržininkystę ar nėra numatyta kokių tai sankcijų už nevykdymą veiklos ar pnšiai.
Atsakyti