Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (4tema)

kalėda,prašom pasirodyk ax.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 11 22, 17:53)
kalėda,prašom pasirodyk ax.gif

Žinoma, pasirodysiu, jei bus ką rodyt.
Atsakyti
mergaites, tikria raset, ale as neuzsaugojau, o siemet va mirk gyvenk uzsimaniau blush2.gif blush2.gif kaip sudziovinti apelsinus, citrinas, laimus graziai, gal net greifruktus? blush2.gif blush2.gif orkaitej galima? blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2010 11 23, 10:51)
mergaites, tikria raset, ale as neuzsaugojau, o siemet va mirk gyvenk uzsimaniau blush2.gif  blush2.gif  kaip sudziovinti apelsinus, citrinas, laimus graziai, gal net greifruktus? blush2.gif  blush2.gif orkaitej galima? blush2.gif  mirksiukas.gif

Aš džiovinu sodyboj pečiuje,labai gražiai išdžiūna wub.gif o orkaitėj nebandžiau.
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2010 11 23, 09:51)
mergaites, tikria raset, ale as neuzsaugojau, o siemet va mirk gyvenk uzsimaniau blush2.gif  blush2.gif  kaip sudziovinti apelsinus, citrinas, laimus graziai, gal net greifruktus? blush2.gif  blush2.gif orkaitej galima? blush2.gif  mirksiukas.gif

bonda-aš db greifruktą džiovinu ant radiatoriaus,jau antra savaitė blink.gif labai sunkiai džiūsta,o galima ant mažo karščio ,pravėrus džiovinti orkaitėje smile.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2010 11 23, 09:57)
Aš džiovinu sodyboj pečiuje,labai gražiai išdžiūna wub.gif o orkaitėj nebandžiau.

ilgai dziusta peciuij? ax.gif

QUOTE(GAGA @ 2010 11 23, 10:32)
bonda-aš db greifruktą džiovinu ant radiatoriaus,jau antra savaitė blink.gif labai sunkiai džiūsta,o galima ant mažo karščio ,pravėrus džiovinti orkaitėje smile.gif Sėkmės 4u.gif

dekui, reiks gal bandyt g.gif biggrin.gif svarainius tai issidziovinam, tai ir tie turetu gal g.gif tik cia reik prekines isvazidos, taip sakant biggrin.gif

vakar dariau eglute ir zvaigzdes wub.gif wub.gif kai baigsiu -liko papuost -parodysiu blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2010 11 23, 11:59)
ilgai dziusta peciuij? ax.gif




Tiksliai negaliu pasakyt blush2.gif gal kokias 5 dienas g.gif blush2.gif Nes aš tik viską paruošiu ,išdėlioju,o kai išvažiuoju į Vilnių visą vartymo procesą atlieka tėvukas blush2.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bonda @ 2010 11 23, 11:59)
vakar dariau eglute ir zvaigzdes wub.gif  wub.gif kai baigsiu -liko papuost -parodysiu blush2.gif  mirksiukas.gif

Laukiam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2010 11 23, 10:51)
mergaites, tikria raset, ale as neuzsaugojau, o siemet va mirk gyvenk uzsimaniau blush2.gif  blush2.gif  kaip sudziovinti apelsinus, citrinas, laimus graziai, gal net greifruktus? blush2.gif  blush2.gif orkaitej galima? blush2.gif  mirksiukas.gif


Buvau aprašius, kaip džiovinti smile.gif pradžioj praviroj orkaitėje, po užbaigiu ant radiatoriaus smile.gif Greipfrutas be orkaitės man supuvo....
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 23, 11:26)
Buvau aprašius, kaip džiovinti  smile.gif  pradžioj praviroj orkaitėje, po užbaigiu ant radiatoriaus  smile.gif  Greipfrutas be orkaitės man supuvo....

zinau, kad ir ne syki buvo -ale visada galvojau, jau as sito tai net nebandysiu blush2.gif blush2.gif ale vakar taip uzismaniau ax.gif lotuliukas.gif nieko -bandysiu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Beja, vakar nusipirkau nauja Floristikos wub.gif zurnala Kaledu tema wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ir aš jį peržvelgiau - manau, jis patobulėjo, ir darosi kiek įdomiau jį skaityti ir vartyti. Man labai patinka foto, kuriose nufotografuota natūrali gamta...uogos, sniegas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita Decor @ 2010 11 25, 11:55)
Ir aš jį peržvelgiau - manau, jis patobulėjo, ir darosi kiek įdomiau jį skaityti ir vartyti. Man labai patinka foto, kuriose nufotografuota natūrali gamta...uogos, sniegas...  4u.gif

man tai idejom blush2.gif jis gerai pasitarnauja biggrin.gif
Atsakyti