Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (4tema)

Na mergaites,kaip tylu nail.gif Keliu tema i virsu :)Vakar parskrido musu babyte is Lietuvos po 2 menesiu atostogu,tai padariau tokia puokstyte smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BabyGrite: 09 rugsėjo 2009 - 11:56
Dekui kaleda,siaip cia atskirai geles pirkti brangu,o ir pasirinkmas labai labai mazas sad.gif Tai kaip tik pamatau kokias idomesnes ir retesnes,neatsilaikau islaidoms smile.gifO ir savo darzelyje siais metais nemazai idomesniu gelyciu prisisodinome,tai kitais metais daug savu gelyciu is augliuku turesime smile.gif
Atsakyti
Jūs ten dar ir savo darželį turit? Šaunuoliai.
Babytė apsidžiaugs.
Atsakyti
Turim ir nemaza,ir bulvyciu truputi,agurku kurie cia beje parduotuvese tik ilgi,trumpu isvis nera,ir visokiu kitokiu darzoviu po truputi,o geliu visokiausiu smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
kadangi savų darbų rodyt dar nesinori, tai įkeliu šiek tiek nuotraukų iš Palangos: žemės meno festivalio ir Latvijos floristų darbų Botanikos parke, kur vyko man labai juokinga LT Biručių diena biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Smagiai praleidom dieną, prisiminėm, kad savo pašonėj turim puikų parką, o ir rudenėjanti Palanga man mielesnė už vasarišką 4u.gif blush2.gif
Manau, darbams parinkta puiki erdvė, brolių latvių darbų pateikimas man priminė nuotraukas iš žurnalo "Fleur creatif". Gaila, kad tik po visko toptelėjo geniali mintis, jog reikėjo važiuot į Palangą du kartus: kai darbai buvo daromi ir pabaigus. Manau, kad daugumai iš mūsų būtų įdomu pažiūrėt kaip dirba profai.
Gal dar kas nors iš mūsų buvo Palangoj tomis dienomis? g.gif

Kažkur susimoviau-paskutinės nuotraukos nesimažina. Belieka tik atsiprašyti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaleda: 19 rugsėjo 2009 - 21:13
aciu kaleda, smagu kad kas nors is musu ten buvo, tai bent per iamzintas foto galima pamatyti 4u.gif mes rodos ta diena vaziavom, bet pradejus lyti, pasukom ties kretinga i klaipeda, tad likom be nieko biggrin.gif
beje, o nezinot kur ir kada latvijoj vyksta panasi svente, kur floristai latviai rodo savo mena? ax.gif
Atsakyti
Latvijoj daug visokių renginių (bent jau būdavo anksčiau). Gal žinai tokį jų leidinį "Floristika", ten apie visus renginius rašo, bet nusipirkti jo LT neradau, kaip užsiprenumeruot - irgi. Gal tu ką žinai?
Du tradicinius jų renginius žinau: rugpjūčio pradžio Venspilyje būna gėlių kilimų festivalas, o liepos pabaigoje Tukumo mieste - rožių šventė, kur visada būna floristų konkursas. Deja, nei vienam iš jų nebuvau.
Gal kitos merginos turi daugiau info?
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2009 09 23, 17:39)
Latvijoj daug visokių renginių (bent jau būdavo anksčiau). Gal žinai tokį jų leidinį "Floristika", ten apie visus renginius rašo, bet nusipirkti jo LT neradau, kaip užsiprenumeruot - irgi. Gal tu ką žinai?
Du tradicinius jų renginius žinau: rugpjūčio pradžio Venspilyje būna gėlių kilimų festivalas, o liepos pabaigoje Tukumo mieste - rožių šventė, kur visada būna floristų konkursas. Deja, nei vienam iš jų nebuvau.
Gal kitos merginos turi daugiau info?

aciu 4u.gif deja as nei tiek nezinojau blush2.gif tik girdejus, o tikslesnes info unsure.gif o ir zurnalo nzn schmoll.gif bet aisku proga susizinot biggrin.gif
Atsakyti
Gal susitariam - jei kas ką sužinos, pasidalinkim, gerai? friends.gif
Atsakyti
Spėju, kad čia renkasi daugiau išmanančios apie gėles. ax.gif Gal galite man pašnibždėti, ar skintos saulėgrąžos ištvertų netrumpą kelionę? Man taip gražu, bet nesinori paskui apgailestauti, kad jas pasirinkau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grete @ 2009 09 23, 20:36)
Spėju, kad čia renkasi daugiau išmanančios apie gėles.  ax.gif Gal galite man pašnibždėti, ar skintos saulėgrąžos ištvertų netrumpą kelionę? Man taip gražu, bet nesinori paskui apgailestauti, kad jas pasirinkau.  doh.gif


saulegrazom reikia rugsties, citrinos lasu ar citrinos rugsties iberkite i vandeni, pabandyciau imerkti i buteli ar i stiklaini,uzdarytu plastmasini dangteliu, jame padarykit skyle ir istatykit smile.gif
Atsakyti
Sveiki, auksiniu ranku mamukai 4u.gif

Nu va, perskaičiau praeitas temutes.. sąžiningai tongue.gif Dabar bijau, kad jums atsibosiu, bet baisiai noriu daug išmokti su jūsų pagalba. Iš manęs tai jaučiu nei floristė nei kažkas panašaus kažin ar gausis kada (bent pažiūrejus jūsų nerealius darbelius), bet labai labai gražios interjero puošmenos jūsų bigsmile.gif Tai sumasčiau, kad reikia ruoštis Kalėdoms po truputį. Sakau po 3 mėn bandymų jau turėtų kažkas gautis rolleyes.gif net man blush2.gif Iki šiol tik dovanas kalėdines pagrinde pakuodavau ... nu tokias su lyriniais nukrypimais ax.gif priklijuojant visokiu babausių ...mylimiausi mano kankorėžiai, kaštonai ir giliukai ax.gif Na ir dar visoki pirktiniai niekučiai... tai daba sumasčiau, kad pribrendau rimtesniam reikalui.

Taigi mamukai, gal galit jus man, blandinkai, papasakoti... nu kaip tuos nerealius burbulus iš šyškų (niu konkorėžiai) wub.gif padarot ax.gif Skaičiau tik, kad kažkokiu būdu tarpusavy klijuojat g.gif ir kaip jų tie šikniukai toki plokšti pasidaro? g.gif Ar tik taip nuotraukoj atrodo?

O eglutės ir vainikai labai fainai smulkiai aprašyti..bandysiu daryti... jau konstruoju rudeninį tokį vainika iš riešutukų ir giliukų smile.gif Prižadu prieš Kalėdas pasimaivyti pioneer.gif (aišku jei ka padoresnio suprojektuosiu rolleyes.gif )
Atsakyti