Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvsidabrio ir kitų metalų poveikis smegenims

QUOTE(pupinis @ 2010 11 08, 13:57)
O kiek laiko praejo nuo skiepo? menuo, daugiau ar maziau?

po skiepo?Ar po kiek laiko pradėjo vėl kalbėt? Po skiepo,tai aš net ir neįtariau,kad jis nekalba,nes iki to tik tarė keletą žodelių ar skiemenų.Galvoju pradės,ir vis laukėm to kalbos proveržio,o jo kaip ne buvo taip nebuvo.Pratylėjo kaip žuvis beveik 2,5 metų.Ir tik praėjusios vasaros pabaigoj pradėjo kalbėti! Mama tėti sakyt,iki to laiko nieko,o nieko.Nors suprast,suprasdavo viską.Už poros mėnesių 4 gimtadienį švęsim smile.gif
Atsakyti
Net baisu , visai nebežinau ką daryti su tais skiepais. Prieš kelias dienas pagimdžiau antrą vaikelį, tai nežinau ar jį skiepyti ar ne. Vyresnėlė dukra paskiepyta. O dabar esu labai pasimetusi... doh.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
[quote=Aguona1,2010 10 14, 22:27]
po 1.5 m skiepo vaikas po savaites per viena nakti grizo i leliuko stadija, tiesiog staigiai suiro nervu sistema, buvo pazeistos smegenys ir visas organizmas.

Dabar padariau vaikui tyrima del metalu organizme.
Gyvsidabrio kraujyje 0.32 (suaugusiems leistina iki 0.35)
Slapime 2.5 (suaugusiems leistina iki 5)
reiskia organizmas valosi nuo gyvsidabrio.
Dariau gyvsidabrio tyrima namuose - bute gyvsidabrio garu visiskai nera.
Dar plaukuose pas vaika rado nemazai kadmio.
Kraujyje ir slapime cinko trukumas, vario perteklius.
Atsakyti
[quote=Aguona1,2011 02 09, 20:09]
[quote=Aguona1,2010 10 14, 22:27]
po 1.5 m skiepo vaikas po savaites per viena nakti grizo i leliuko stadija, tiesiog staigiai suiro nervu sistema, buvo pazeistos smegenys ir visas organizmas.

Dabar padariau vaikui tyrima del metalu organizme.
Gyvsidabrio kraujyje 0.32 (suaugusiems leistina iki 0.35)
Slapime 2.5 (suaugusiems leistina iki 5)
reiskia organizmas valosi nuo gyvsidabrio.
Dariau gyvsidabrio tyrima namuose - bute gyvsidabrio garu visiskai nera.
Dar plaukuose pas vaika rado nemazai kadmio.
Kraujyje ir slapime cinko trukumas, vario perteklius.
[/quote]
kiek laiko praėję buvo po skiepo? o kaip dabar jūsų vaikas?
Atsakyti
[quote=Aguona1,2011 02 09, 21:09]
[quote=Aguona1,2010 10 14, 22:27]
po 1.5 m skiepo vaikas po savaites per viena nakti grizo i leliuko stadija, tiesiog staigiai suiro nervu sistema, buvo pazeistos smegenys ir visas organizmas.

Dabar padariau vaikui tyrima del metalu organizme.
Gyvsidabrio kraujyje 0.32 (suaugusiems leistina iki 0.35)
Slapime 2.5 (suaugusiems leistina iki 5)
reiskia organizmas valosi nuo gyvsidabrio.
Dariau gyvsidabrio tyrima namuose - bute gyvsidabrio garu visiskai nera.
Dar plaukuose pas vaika rado nemazai kadmio.
Kraujyje ir slapime cinko trukumas, vario perteklius.
[/quote]

o kodėl tik po savaitės? gal tik sutapimas? kadmio daug pigmentuose, kaip ir kitų metalų. ar vaikas nežaisdavo su žurnalais? gal prisilaižė? mano dukra vis kramto dažytų popierių kampus. vis saugau...
gyvsidabrio pakankamai žuvyje, taupančiose lempose... be to, teigiama, kad dabar LT nenaudojami skiepai su juo. meluoja?

ir išvis dauguma vaikų gauna pilną puokštę skiepų, bet tokie dalykai nenutinka. jei nelaimė ištiko dėl skiepų taršos organizme, tai kodėl visiems to nėra? juk čia ne indvidualaus imuniteto reakcija, o tarša, kuri pamatuojama skaičiukais...
man atrodo, kad metalai atsirado iš kitur, nebūtinai kambario
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virvė: 10 vasario 2011 - 23:47
QUOTE(virvė @ 2011 02 11, 00:41)
ir išvis dauguma vaikų gauna pilną puokštę skiepų, bet tokie dalykai nenutinka. jei nelaimė ištiko dėl skiepų taršos organizme, tai kodėl visiems to nėra?


Vieniems g.b. tik alergines reakcijos, i kurias mama gali ir demesio nekreipti. Antriems gali paumeti visokie laringitai, anginos ir t.t. Tretiems gali buti autizmas. Kitiems vaikams g.b. ir letaline pabaiga. SArasa galima testi. Nuo gyvsidabrio virs 4000 letiniu ligu gali buti. Ir cia TIK nuo gyvsidabrio. O dar reikia ivertinti kitu adjuvantu, konservantu, virusu is skiepu bei ju junginiu zala. Tad is principo gali but bet kokio masto (nuo visai mazo iki mirtino) ir pobudzio (is esmes bet kokia liga ar negale) sutrikimai.

Beje. Dar noreciau pridurti... Kai jus atvedat skiepyti savo vaika i proceduros kabineta, ar jus esat tikri, kad jums daro butent TA skiepa, kuris jums bus irasytas i skiepu pasa?

Turiu surinkusi truputi info apie diagnostika ir gydyma. Kam aktualu, galit i AZ rasyti.
Atsakyti
QUOTE(Sviesioji @ 2011 02 12, 10:12)


Beje. Dar noreciau pridurti... Kai jus atvedat skiepyti savo vaika i proceduros kabineta, ar jus esat tikri, kad jums daro butent TA skiepa, kuris jums bus irasytas i skiepu pasa?

Turiu surinkusi truputi info apie diagnostika ir gydyma. Kam aktualu, galit i AZ rasyti.

o būna,kad dar kitą?
Mano dukrai,beje,po skiepo 1,5m labai sutino ta vieta į kurią dūrė su adata,daktarė sakė,kad dar tokios alerginės reakcijos nėra mačiusi, po to skiepo visą vasarą baisiai tindavo po uodų įkandimo!! Nors iki to laiko jokių stiprių alergijų nebuvo. Nusprendžiau, kad daugiau vaikų nebenuodysiu.
Atsakyti
QUOTE(virvė @ 2011 02 11, 00:41)
o kodėl tik po savaitės? gal tik sutapimas? kadmio daug pigmentuose, kaip ir kitų metalų. ar vaikas nežaisdavo su žurnalais? gal prisilaižė? mano dukra vis kramto dažytų popierių  kampus. vis saugau...
gyvsidabrio pakankamai žuvyje, taupančiose lempose... be to, teigiama, kad dabar LT nenaudojami skiepai su juo. meluoja?

ir išvis dauguma vaikų gauna pilną puokštę skiepų, bet tokie dalykai nenutinka. jei nelaimė ištiko dėl skiepų taršos organizme, tai kodėl visiems to nėra? juk čia ne indvidualaus imuniteto reakcija, o tarša, kuri pamatuojama skaičiukais...
man atrodo, kad metalai atsirado iš kitur, nebūtinai kambario


Tikrai neturiu noro nei su jumis gincytis, nei ka nors irodineti. Taip nutinka tik vienam is keliu simtu vaiku.
Atsakyti
QUOTE(Sviesioji @ 2011 02 12, 11:12)
Vieniems g.b. tik alergines reakcijos, i kurias mama gali ir demesio nekreipti. Antriems gali paumeti visokie laringitai, anginos ir t.t. Tretiems gali buti autizmas. Kitiems vaikams g.b. ir letaline pabaiga. SArasa galima testi. Nuo gyvsidabrio virs 4000 letiniu ligu gali buti. Ir cia TIK nuo gyvsidabrio. O dar reikia ivertinti kitu adjuvantu, konservantu, virusu is skiepu bei ju junginiu zala. Tad is principo gali but bet kokio masto (nuo visai mazo iki mirtino) ir pobudzio (is esmes bet kokia liga ar negale) sutrikimai.

Beje. Dar noreciau pridurti... Kai jus atvedat skiepyti savo vaika i proceduros kabineta, ar jus esat tikri, kad jums daro butent TA skiepa, kuris jums bus irasytas i skiepu pasa?


Turiu surinkusi truputi info apie diagnostika ir gydyma. Kam aktualu, galit i AZ rasyti.


tai jau būtų paranoja. pirkdama dešrą negali žinot, ar neįmalta žiurkė, o išpjovą - ar ne arkliena doh.gif lotuliukas.gif

dabar skaitau "Nė vienoje Lietuvos Respublikos profilaktinių skiepijimų kalendoriuje esančių vakcinų nėra gyvsidabrio turinčių konservantų."
Ar turite įrodymų, kad čia farmacininkai meluoja, ar tik gąsdinate mamas?
Papildyta:
QUOTE(barclayte @ 2009 04 27, 00:52)
3.Mano vaikas niekada nevalgė žuvies,jokios schmoll.gif .Ir kiek žinau kad mažiukams iki metų nepatartina duoti žuvies.
Atleiskite už smalsumą,kaip jūs spėjate visoms ir taip greitai atsakinėti,sėdėti ir rinkti informaciją apie vakcinas?


o jeigu žindyvė valgo žuvį?
Atsakyti
VAIKAS GAVO VISUS SKIEPUS.Mano vaikas iki metu bvo miegantis. Nekreipiau demesio, nes buvau jauna mama norejau buti supermama, ( skalbimai valgio gaminim, skalbiau rankomis, ir t.t.) tai buvo senai,. Kai kudikiui suejo metai pradejo naktimis klykti. per nakti kokius 4-8 kartus. Ir taip iki 3 klases. pradejom ieskoti bedos pirma pas pediatre, nervu daktarus, psichiatrus, psichlogus ir t.t NES TO REIKALAVO MOKYTOJAI. nieks mums neivardijo del ko, kai jam suejo 15 metu viena psichiatre atlikus testa nustate mano vaikui hiperaktyvuma t.y kai smegenyse nevyksta tam tikri procesai . Tai ne vienintelis mano vaikas, tikiu kad kalti skiepai. Vienos drauges vaikui vezys, 2- astma, 3- laringitas, 4- cukrinis diabetas, 5- stipri elergija. mastau garsiai gal tos ligos vikuciam butu ir nepasireiskia jei nebutu suduota per imunine sistema, jei ji butu buvusi nesuniokota gal isvis jos nebutu islinde. Labai noreciau atsukti laika atgal ir uzauginti sita vaika be skiepu TADA BUTU YRODYMAS. jei prikeltu zmogu kuris mire pries 20-30 metu, jis numirtu iskart ikvepes oro kuriuo mes siandien kvepuojame, ar suvalges tos pacios zuvies, o mes nuodijam savo kudikius ka tik gimusius kurie negali pasakyti kas vyksta ju kuneliuose ju lastelese po skiepo. Yrodymai, tai mamu pasnekesiai. Zmogaus organizmas kaip ir kitos butybes prisitaiko prie aplinkos pokyciu . kudikelis augdamas mamos pilvelyje pratinamas prie aplinkos kurioje jam reiks gyventi. NE KARTO NE VIENAS GYD NEPASAKE, KOKIE SALUTINIAI REISKINIAI MAMOS LAUKIS PASKIEPIJUS. VIENINTELIS KA PASAKO-- GALI BUTI NERAMUS IR TURET TEMP -VISKAS.
Atsakyti
QUOTE(rlnds @ 2011 02 13, 21:13)
VAIKAS GAVO VISUS SKIEPUS.Mano vaikas iki metu bvo miegantis. Nekreipiau demesio, nes buvau jauna mama norejau buti supermama, ( skalbimai valgio gaminim, skalbiau rankomis,  ir t.t.) tai buvo senai,. Kai kudikiui suejo metai pradejo naktimis klykti. per nakti kokius 4-8 kartus. Ir taip iki 3 klases. pradejom ieskoti bedos pirma pas pediatre, nervu daktarus, psichiatrus, psichlogus ir t.t NES TO REIKALAVO MOKYTOJAI.  nieks mums neivardijo del ko, kai jam suejo 15 metu viena psichiatre atlikus testa nustate mano vaikui hiperaktyvuma t.y kai smegenyse nevyksta tam tikri procesai . Tai ne vienintelis mano vaikas,  tikiu kad kalti skiepai. Vienos drauges  vaikui vezys, 2- astma, 3- laringitas, 4- cukrinis diabetas,  5- stipri elergija. mastau garsiai gal tos ligos vikuciam butu ir nepasireiskia jei nebutu suduota per imunine sistema, jei ji butu buvusi nesuniokota gal isvis jos nebutu islinde. Labai noreciau atsukti laika atgal ir uzauginti sita vaika be skiepu TADA BUTU YRODYMAS.  jei prikeltu zmogu  kuris mire pries 20-30 metu, jis numirtu iskart  ikvepes oro kuriuo mes siandien kvepuojame, ar suvalges tos pacios zuvies, o mes nuodijam savo kudikius ka tik gimusius kurie negali pasakyti kas vyksta ju kuneliuose ju lastelese po skiepo. Yrodymai, tai mamu pasnekesiai. Zmogaus organizmas kaip ir kitos butybes prisitaiko prie aplinkos pokyciu . kudikelis augdamas mamos  pilvelyje  pratinamas prie  aplinkos kurioje jam reiks gyventi. NE KARTO NE VIENAS GYD NEPASAKE, KOKIE SALUTINIAI  REISKINIAI MAMOS LAUKIS PASKIEPIJUS. VIENINTELIS KA PASAKO-- GALI BUTI NERAMUS IR TURET TEMP -VISKAS.


tikėjimas - ne argumentas.
maždaug tuo pačiu metu buvau skiepyta kaip ir jūsų vyresnieji vaikai, kaip ir mano klasiokai, seserys, kiemo draugai - NĖ VIENAS ligi šiol dar nesusirgom nei astmom, nei diabetais, nei vėžiais, nors buvome skiepyti. o kas bus su dabartinės kartos tiek skiepytais, tiek neskiepytais, pamatysim po 20 metų. tikėkimės, nereikės graužti nagų po difterijos, kokliušo protrūkių, ar užlipus ant seno vinies ir pakračius kojas nuo stabligės. tfu tfu
Atsakyti
QUOTE(virvė @ 2011 02 14, 01:53)
tikėjimas -  ne argumentas.
maždaug tuo pačiu metu buvau skiepyta kaip ir jūsų vyresnieji vaikai, kaip ir mano klasiokai, seserys, kiemo draugai  - NĖ VIENAS ligi šiol dar nesusirgom nei astmom, nei diabetais, nei vėžiais, nors buvome skiepyti. o kas bus su dabartinės kartos tiek skiepytais, tiek neskiepytais, pamatysim po 20 metų. tikėkimės, nereikės graužti nagų po difterijos, kokliušo protrūkių, ar užlipus ant seno vinies ir pakračius kojas nuo stabligės. tfu tfu

Senokai skiepijotės.
Kūdikiai skiepijami nuo difterijos, stabligės ir kokliušo iki pusės metų. Revakcinuojami po 1 metų. Praėjus 5 metams vėl revakcinuojami DT. Skiepų gamintojai ir skiepų kalendorių sudarytojai tikisi, kad po to imunitetas difterijai ar stabligei trunka 10 m. Bent jau pataria revakcinuotis kas tiek laiko.

Ar visgi pati revakcinavotės nuo difterijos ir stabligės? Dar nesirgot?

Nuo stabligės, Jūsų žodžiais tariant, gali ,,pakratyti kojas" ir kadaise skiepytas, ir neskiepytas, jei žaizda bus užkrėsta stabligės sukėlėju, uždara ir gili, laiku nesikreipsite į ligoninę, o ligoninė negaus antitetaninio serumo. Tiesa, ligoninėje vis tiek dar kartą suleis vakciną. Kaime paklausinėjau ūkininkų, ar jie skiepijasi nuo stabligės. Tik ranka numojo. irnesakyk.gif Aišku, tai ne apkalusa, pagal kurią gautume statistinius duomenis, kiek ūkininkų skiepijasi nuo stabligės. Gal tik tokių užklausiau, o kiti skiepijasi. rolleyes.gif Bet visgi pažįstu visą gyvenimą pragyvenusių kaime žmonių, kurie nuo jos niekad nesiskiepijo ir nesirgo ja.

Imuninė sistema tikrai yra įdomesnė ir sudėtingesnė, negu vien tik skiepų suformuoti antikūniai.

Gal paskiepytas iš tikrųjų nesirgs, persirgs liga lengviau, o skiepai nesukels jokių komplikacijų. Individualu. O gal ir neskiepytas nesirgs, pvz. difterija. Ir tai ne tik dėl kolektyvinės imunizacijos, nes skiepytas ar persirgęs žmogus gali būti difterijos nešiotojas. Be to, Europoje būtent tik Lietuvoje ir Latvijoje dar randamas tas toksikogeninis difterijos štamas. Kitur jo nėra. Ir kitose Europos šalyse suaugusieji nebuvo pavyzdingai besiskiepijantys, ir neretas atsaisako vaikus skiepyti.

Aišku, kaip kam saugiau. Juk geriau apsidrausti.

Pakomentavau, nes nesuprantu neretai skaitomų ir girdimų raginimų su pagąsdinimu skiepyti naujagimius ir kūdikius, kuriuos saugo motinos pienas, kai tuo tarpu, imuninė sisitema dar nesusiformavus pakankamai, kad duotų tinkamą imuninį atsaką po vakcinacijos. Temperatūrai pakilus, kišamas paracetamolis ar kiti tempą mažinantys vaistai, ir taip tas atsakas dar labiau sumažinamas. Tad negali žinoti, ar susidarė tas reikiamas antikūnių kiekis. O tėvai mano, kad vaikas skiepytas ir apsaugotas.
Tuo tarpu patys suaugusieji vaikšto nesisikiepiję dešimtmečius ir nebijo sukelti, kaip patys sako, ligų protrūkių g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AlfaBeta: 14 vasario 2011 - 11:22