Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai nuo gimdos kaklelio vėžio

QUOTE(Vertebra @ 2009 10 13, 00:42)
O kodėl tada neapsisaugoti bent nuo vieno iš tų virusų, jei yra galimybė? Niekas nesako, kad pasiskiepijus nereikia tikrintis ar būtina turėti šimtą partnerių. Ne, viskas tas pats, kaip ir nesiskiepijus, tiesiog - plius dar viena apsauga.

Kiek žinau, Lt yra paplitę kiti onkogeniniai ŽPV štamai nei yra vakcinoje.
Atsakyti
QUOTE(visokio skonio pupelės @ 2009 10 21, 02:10)
Kiek žinau, Lt yra paplitę kiti onkogeniniai ŽPV štamai nei yra vakcinoje.
Šitas argumentas labiausiai įtikinamas smile.gif . Sutinku...
Atsakyti
Kai dėl lėšų trūkumo ir organizavimo problemų kyla grėsmė strigti efektyviai ir plačiai pasiteisinusiai gimdos kaklelio vėžio ankstyvos patikros programai, ŽVP vakcinos įvedimas į valstybės kompensuojamų vakcinų sąrašą atrodo šiek tiek abejotinai g.gif
Atsakyti
Mano nuomonė- skiepydamos savo mergytes, darote jas bandomaisiais triušiais.
Atsakyti
QUOTE(visokio skonio pupelės @ 2009 10 21, 02:10)
Kiek žinau, Lt yra paplitę kiti onkogeniniai ŽPV štamai nei yra vakcinoje.


gal prisimenat literatūros šaltinį?
Atsakyti
Aš manau, kad verta skiepyti tik tas mergaites, kurios dar neturejo lytiniu santykiu. Aš pati turėjau operacija gimdos kaklelio prieš du metus, man buvo 23 m. neturiu vaikų, tai biski buvo baisu, kai pasake kad reikes operacijos, nes neaisku kaip bus kai reikės išnešioti vaiką, nes gimdos kaklelis yra sutrumpintas, pašalinta, ta dalis kurios lasteles jau buvo supiktybėjusios, na gydytojas sake kad viskas bus gerai. Dabar nuolatos tikrinuosi, ir taip visą gyvenimą smile.gif
Tai va aš kalbejausi su dviem asmenimis kurie užsiima skiepijimu, sake tikrai neverta, nes gali buti kad pas mane organizme yra antikuniai kurie kovoja su tuo,ir jei as pasiskiepysiu gali buti tik blogiau mano organizmui.
O onkologas gydytojas man prieš tai patare pasidaryti tyrimus, kurie kainuoja, ir išsiaiškinti kokie pas mane yra ŽPV tipai jų būna 18, 19 ir ttt. tik nepamenu kurie visi tiksliai būna, jei sakė pas mane yra visi kurie turi būti, tai tada neverta skiepytis, o jei kazkurio nera tai tada galima pasiskiepyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristule666 @ 2009 09 15, 14:19)
na vienas is veiksniu.
na pvz kaip ir miningitas, visi turim burnoje bakterija. iseik i lauka slapia galva ziema tai ir turesi meningita.na nevisada.
na nežinau g.gif menisgitą sukelia meningokokas ir tikrai ne visi esame iškart su ta bakterija g.gif šituo "koku" užsikrečiama oro lašeliniu būdu, taigi neturintis žmogusgali per orą tą bakteriją pasigauti, bet tikrai visi nesame nešiotojai... be to, patikslinu, kad net užkrato nešiotojui išaiškinti imamas bandinys ne iš burnos, kaip rašot, o iš nosiaryklės mirksiukas.gif
bet tema ne apie tai...
QUOTE(visokio skonio pupelės @ 2009 10 21, 01:10)
Kiek žinau, Lt yra paplitę kiti onkogeniniai ŽPV štamai nei yra vakcinoje.

o tada ta vakcina kokioms šalims labiausiai pritaikyta? g.gif

Aš kažkaip skeptiškai reaguoju į šį skiepą. Man pačiai neseniai siūlė skiepytis, nors šiaip jau net į amžiaus ribas nebeįtelpu, esu gimdžiusi. Tikrai labai suabejojau medikų kompetencija, kad siūlo, net kai jau nebeatitinki reikalavimų g.gif suaugusiam dar dar, bet mažą vaiką prifarširuoti skiepais...ir taip gi gauna jų nemažai- privalomų kiek, o kiek dar papildomais skiepais skiepija tėvai g.gif be to- vakcina nauja ir poveikis dar nežinomas, reiktų, kad išaugtų nauja tokių skiepytų mergaičių karta, susilauktų savo vaikų, sulauktų senatvės ir tada tik bus galima suvesti rodiklius g.gif
Aš kažakip abejoju.....
Atsakyti
zinoma cia yra tiesa, nes na tikrai savo vaiku neapsaugosi nuo visko. man tik istrigo kai gydytojas sake kad net prezervatyvas nepadeda ir gali užsikresti ŽPV, kuris sukelia gimdos kaklelio vezi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kava su pienu @ 2009 12 01, 06:11)
zinoma cia yra tiesa, nes na tikrai savo vaiku neapsaugosi nuo visko. man tik istrigo kai gydytojas sake kad net prezervatyvas nepadeda ir gali užsikresti ŽPV, kuris sukelia gimdos kaklelio vezi  verysad.gif


Gal celibatas padeda? g.gif
Atsakyti
Geriausias pasiūlymas thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meinherz @ 2009 09 30, 09:18)
Bet cia ne pirmas mirties atvejis, pries kelis metus ir austrijoje mire mergaite, o vokietijos ziniasklaidoje vis dazniau atsiranda merginu pasisakanciu apie sunkias reakcijas po skiepo. Kaip veido nutirpimas, sunku vaikscioti ir t.t. unsure.gif


Pries tris metus pasiskiepijau, kaklelis labai prastas buvo, galvojau nors taip nuo vezio apsisaugosiu ax.gif . Pernai pradejau jausti veido nutirpima, silpnuma kojose, rankose... Turejau mikroinsulta. unsure.gif Nezinau, kiek tai susije su skiepu. Bet savo dukros nei uz ka neskiepysiu. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2010 07 30, 23:09)
Pries tris metus pasiskiepijau, kaklelis labai prastas buvo, galvojau nors taip nuo vezio apsisaugosiu ax.gif . Pernai pradejau jausti veido nutirpima, silpnuma kojose, rankose... Turejau mikroinsulta.  unsure.gif Nezinau, kiek tai susije su skiepu. Bet savo dukros nei uz ka neskiepysiu. cool.gif


Dvieju metu skirtumas nu sunkiai leistu susieti situos du dalykus.
Tai kas buvo pernai labiau butu susije su kontraceptinem piliulem, nestumu, kitais hormonu pokyciais, kurie daznai sukelia kraujo kresejimo pakitimus ir pan.
Beje, pats skiepas nuo vezio neapsaugo, jis apsaugo tik nuo zmogaus papilomo viruso labiausiai su veziu susijusiu tipu.
Atsakyti