Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai nuo gimdos kaklelio vėžio

QUOTE(Dax @ 2010 07 30, 16:53)
Dvieju metu skirtumas nu sunkiai leistu susieti situos du dalykus.
Tai kas buvo pernai labiau butu susije su kontraceptinem piliulem, nestumu, kitais hormonu pokyciais, kurie daznai sukelia kraujo kresejimo pakitimus ir pan.
Beje, pats skiepas nuo vezio neapsaugo, jis apsaugo tik nuo zmogaus papilomo viruso labiausiai su veziu susijusiu tipu.


Jokiu kontraceptiniu piliuliu nevartoju. Esu pries jas. smile.gif Ir siaip esu sveiko gyvenimo budo salininke.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minėja: 06 rugpjūčio 2010 - 12:00
Mano gine labai agitavo pasiskiepyti. Anksciau kazkaip buvo iki 26 metu, o dabar sako galima bet kokio amziaus skiepytis. Jinai savo agitavima grinde tuo, kad sako, jog daro tyrimu ir pas labai daug moteru randa ŽPV. Tuomet as klausiau, gal vertetu paziureti, ar tas virusas jau yra pas mane. Jeigu jis yra, tai kokia prasme skiepytis. Jinai sake, jog visvien yra parsme, tipo jeigu organizmas sudorotu si karta esama virusa, tai kita karta jau suveiktu apsauga. Bet man kazkaip visvien galai nesueina. Jeigu organizmas sudorotu ta virusa, taigi turetu gal imunitetas susiformuoti jam? Na net nezinau. Vaiko tai be abejo neskiepyciau, bet va pati neapsisprendziu. ir aisku nesityriau, ar yra pas mane tas ŽPV.
Atsakyti
Tingejau as rasyt, bet parasysiu... Ir siame skiepe yra konservantas aliuminio hidroksidas... Tad pasidarius si skiepa priartinat sau senatveje Alcheimeri. bigsmile.gif
Atsakyti
Sio skiepo pasaliniai: mirtis, VCP, alergija, skausmas.
Placiau (sudba privivki4 video):
http://www.autismnet.ru/video.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviesioji: 03 lapkričio 2010 - 20:07
Apie Gardasil gimdos kaklelio skiepas

Gardasil - the great HPV vaccination exposed
http://www.infonews....=1&t=0&id=18356

11 women died after exposure to Merck’s Gardasil HPV vaccination would you give it to your daughter?


11 moterų mirė po kontakto su "Merck" Gardasil ŽPV vakcinacija
google vertimas:
http://translate.goo...t...18356&hl=lt
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2010 08 16, 22:25)
Mano gine labai agitavo pasiskiepyti. Anksciau kazkaip buvo iki 26 metu, o dabar sako galima bet kokio amziaus skiepytis. Jinai savo agitavima grinde tuo, kad sako, jog daro tyrimu ir pas labai daug moteru randa ŽPV. Tuomet as klausiau, gal vertetu paziureti, ar tas virusas jau yra pas mane. Jeigu jis yra, tai kokia prasme skiepytis. Jinai sake, jog visvien yra parsme, tipo jeigu organizmas sudorotu si karta esama virusa, tai kita karta jau suveiktu apsauga. Bet man kazkaip visvien galai nesueina. Jeigu organizmas sudorotu ta virusa, taigi turetu gal imunitetas susiformuoti jam? Na net nezinau. Vaiko tai be abejo neskiepyciau, bet va pati neapsisprendziu. ir aisku nesityriau, ar yra pas mane tas ŽPV.


šiaip iš tikro galai nesueina... panašu į siūlymą skiepytis nuo gripo tuo metu,kai jau juo sergi. gal nebent kas kitas galėtų moksliškai paaiškinti, jeigu jau turi organizme virusą, tai koks skiepų poveikis tuomet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviesioji @ 2010 08 17, 16:40)
Tingejau as rasyt, bet parasysiu... Ir siame skiepe yra konservantas aliuminio hidroksidas... Tad pasidarius si skiepa priartinat sau senatveje Alcheimeri.  bigsmile.gif

Įmesiu ir čia tą pačią info, kurią įmečiau kitur.
"aliuminis yra natūraliai žemės plutoje pasitaikantis elementas. Jo yra mūsų vandenyje, maiste, ore, kuriuo kvėpuojame, ir net krūties piene. Naujagimis gauna reikšmingai daugiau aliuminio per pirmuosius pusę gyvenimo metų iš krūties pieno ar mišinuko nei iš skiepų (maždaug 4,4 miligramų aliuminio iš skiepų, 7 miligramai iš krūties pieno, 38 miligramai iš mišinėlių ir 117 miligramų iš sojų mišinėlių). Šis faktas dažniausiai patogiai pamirštamas prieš skiepus nukreiptoje literatūroje."

šaltinis - 2010 m. Scott Cohen, garsaus JAV pediatro knyga "Eat sleep poop".





Papildyta:
p. s. skiepyti nuo ŽPV neagituoju wink.gif Tiesiog pabodo tos vos ne kiekvienoj temoj pasitaikančios nesąmonės apie aliuminio siaubingąją "žalą" per skiepus.
Atsakyti
ГАРДАСИЛ® (GARDASIL)
http://www.vidal.ru/...ov/gardasil.htm

Категория В. Адекватных и строго контролируемых исследований безопасности применения Гардасила при беременности не проводилось. Потенциальное воздействие вакцины на репродуктивную функцию у женщин и на плод не изучалось.

Данных, свидетельствующих о том, что введение вакцины Гардасил® оказывает нежелательное воздействие на фертильность, беременность или на плод не имеется.

http://ru.wikipedia.org/wiki/Фе...;ть
Ферти́льность (лат. fertilis - плодородный, плодовитый) — способность половозрелого организма создавать жизнеспособное потомство.
__________
Вспомогательные вещества: алюминий в виде адъюванта алюминия гидроксифосфат-сульфат аморфного (225 мкг),

Tai toksiskas elementas. Doze nera didele, taciau turi tendencija kauptis organizme, ypac zmonems, turincioms problemu su inkstais.
http://ru.wikipedia.org/wiki/Ал...;ий
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviesioji: 08 sausio 2011 - 23:33
QUOTE(Fedes @ 2010 12 01, 02:15)
šiaip iš tikro galai nesueina... panašu į siūlymą skiepytis nuo gripo tuo metu,kai jau juo sergi. gal nebent kas kitas galėtų moksliškai paaiškinti, jeigu jau turi organizme virusą, tai koks skiepų poveikis tuomet? g.gif

man aiskino taip,jei turi ZPV,tada reikia pasidaryti onkocitologini tepineli,jei jis neigiamas,vadinasi ZPV dar nepradejo daryti savo "juodojo" darbo ir skiepas apsaugos nuo to,kad ateityje tas ZPV nesuaktyvetu,tai yra neleidzia jau sedimam ZPV pasidaryti aktyviam ir sukelti vezi. O jei neturi ZPV tai pasigamina tiesiog antikuniai pries sita virusa,ir tu jo neuzsikreti.
Atsakyti
QUOTE(taupuokle @ 2011 01 10, 00:20)
man aiskino taip,jei turi ZPV,tada reikia pasidaryti onkocitologini tepineli,jei jis neigiamas,vadinasi ZPV dar nepradejo daryti savo "juodojo" darbo ir skiepas apsaugos nuo to,kad ateityje tas ZPV nesuaktyvetu,tai yra neleidzia jau sedimam ZPV pasidaryti aktyviam ir sukelti vezi. O jei neturi ZPV tai pasigamina tiesiog antikuniai pries sita virusa,ir tu jo neuzsikreti.


ačiū už ats. 4u.gif
gal atsiras kas nors, kas pakomentuos iš medicininės pusės? t.y. mediciną studijavusių.

nes man pačiai domu, kaip yra užsikrėtimo atveju - aš kaip suprantu, jei jau esi užsikrėtęs, organizmas su tuo susikovojo, tai kuo tai skiriasi nuo skiepų? man rodos jau organizmas ir taip gamino antikūnių. kodėl jam reikia skiepų dozės, kad tie antikūnai gamintųsi? ir kodėl kai natūraliai užsikrėti, bet nesergi, išlieka grėsmė susirgti, o kai per skiepus - ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 10 sausio 2011 - 07:39
Domėjausi apie šią vakciną, bet esu kol kas skeptiškai nusiteikusi. g.gif Kiek gydytoja paaiškino, skiepijant suleidžiama super maža dalelė viruso (gal ne visai paties viruso), o tai skatina antikūnų gamyba organizme. Antikūnų prisigamina daug ir organizmas tuomet atpažįsta ir būna pasiruošęs sunaikinti jį puolantį virusą. Jeigu nesiskiepijate, tuomet užsikrėtimo metu organizmas gauna iškart didelę dozę viruso, su kuriuo yra sunkiau kovoti - reikia laiko antikūniams pasigaminti, o tuo tarpu kol tie antikūnai gaminasi virusas "valgo" sveikas lasteles ir dauginasi. Tikiuosi gerai perpasakojau gydytojos paaiškinimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 04 11, 09:53)
didžiausias absurdas ši vakcina,užsenyje ne viena mergaitė nukentėjo nuo šios vakcinos doh.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Netikiu, kad tai panacėja schmoll.gif
Atsakyti