Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Rugiagele...
man net silpna pasidaro kai pamatau jusu tortus.... Turiu galvoje visu - Cipciuko, Rugiageles, Meian, visu visu siu puslapiu saunuoliu.... kiekviena karta atvirstu kaip Cipciuko firmine ziurke... 4u.gif biggrin.gif thumbup.gif
As tai net bijau ka nors det... nusvilpta buciau is karto... lotuliukas.gif
Bet cia na... niiiriaaaaliai viskas... Pas mane jauciu namiskiai bijotu net valgyti ... toki grozi gadint... lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 04 18, 12:05)
Aij, va mano zvejybinis tortelis... [img]


koks nuostabus tortukas, cia jau tikrai zvejui, sitiek zuvu smile.gif
Atsakyti
Rugiagele blink.gif
user posted image user posted image user posted image

As tai su ziurke
Atsakyti
Oij aciu, merginos... blush-anim-cl.gif vyras tai sako: "O kur zvejys?" biggrin.gif sakau guli krumuose lotuliukas.gif

O kas del fantazijos.. tai man jos truksta. Nes ideju gaudausi internete, ir paskui tik susidelioju, kaip man geriau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 18 balandžio 2009 - 13:32
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 04 18, 14:32)

O kas del fantazijos.. tai man jos truksta. Nes ideju gaudausi internete, ir paskui tik susidelioju, kaip man geriau  lotuliukas.gif

as tai ir nete ideja pasivogiu ir darau kaip man geriau tongue.gif
tik, dar iki tokio lygio oiiii kaip man toli rolleyes.gif
Atsakyti
Rugiagele26,tobuleji ne dienom o valandom thumbup.gif thumbup.gif Labai grazu ir meniska!!!!
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 04 18, 12:05)
Aij, va mano zvejybinis tortelis... user posted image


Nu ko slepiesi po dėžute lotuliukas.gif Tortas nuostabus thumbup.gif labai įdomus ir išradingas papuošimas - liuks atrodo wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=rugiagele26,2009 04 18, 12:05]
Aij, va mano zvejybinis tortelis... user posted image

Prasom nesijuokti is netiksliai nulipdytu gyvuneliu ir meskeres mad.gif hihihi.gif Zinau, kad lapai galetu buti ryskesni, bet jau yra kaip yra... unsure.gif

Tortas Snickers

Puosta plakta grietinele. Figureles is Cipciuko dengimo mases RECEPTAS

Gelytes, zoles is cukrines mases pagal Cipciuka RECEPTAS

Siek tiek pablizginta sidabro ir aukso dulkem. Viskas valgoma, isskyrus meldu koteliai.

Iki tobulumo dar oij kaip toli...

user posted image


ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif.....na žodžių neradau , tai einu pasiieškoti , kur mano žiūrkė ...


user posted imageuser posted image user posted image


Mergaitės , kokį foną jums rodo , nu nesamonė kažkokia mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 18 balandžio 2009 - 16:55
Nu baikit jau girti... nes jau net nesmagu darosi... blush2.gif aciu visoms 4u.gif bet dar tobulet ir tobulet yra kur... (jezau, nu vynelis ir apnese mane..)

Fonas LUBELLA lotuliukas.gif
Atsakyti
Lubella , kakela ....man tas pats , bet kažkokia nesamonė schmoll.gif , spalva vienoda kaip forumo , viskas susilieja doh.gif ....nors mane vynelis ir neapnešė lotuliukas.gif
Atsakyti
mane tai žiauriai erzina šitas fonas, viskas ant tiek susilieję, kad man su okuliorais sukasi galva į jį žiūrint
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 04 18, 18:24)
mane tai žiauriai erzina šitas fonas, viskas ant tiek susilieję, kad man su okuliorais sukasi galva į jį žiūrint


drinks_cheers.gif .....ir man tas pat ... wacko.gif
Atsakyti