Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Aciu smile.gif dar gabalelis liko biggrin.gif prasom vaisintis smile.gif kita savaite darysiu su rankenele pintinele, ziuresim kaip toji gausis doh.gif

O beje, tas varskes tortas su Snickers sokoladukais mano vyrui taip patiko!!! Kad sake tik toki jam ir daryt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rembiene @ 2009 05 02, 16:24)
Mergaitės, gal galit patart kokį kremą pasirinkt, kad jis taip netirptų? o gal yra kokių nors gudrybių? Negaliu, jau taip nervuoja, kai grietinėlės kelis dzibukus išspaudi ir ji pradeda tekėt iš maišelio doh.gif o su beze niekaip nepavyksta susidraugaut ir aš ant jos pikta schmoll.gif

mergaitės, pagelbėkit savo patarimais ir pamokymais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2009 05 02, 17:15)
Labai saunios tavosios gelytes, Zanetyte  mirksiukas.gif bus skanus tortas  bigsmile.gif

dekoju, labai tikiuosi ir baisiai nekantrauju ragaut rolleyes.gif

QUOTE(Domi95 @ 2009 05 02, 17:46)
rutyte11, eglejk, Inočka, daividija, Žanetyte, Ciocia Polia tortai be galo nuostabus!

dekui, vienoj gretoj but isvardintai salia tookiu profesionaliu man didziulis ipareigojimas ir garbe thumbup.gif

QUOTE(Cipciukas @ 2009 05 02, 18:03)
Na čia ne konkurencijos tema , o papuošimų ir idėjų  nono.gif
Gal ir  yra mergaičių , kurioms sunku susitaikyti su tuo , kad kitų tortai gal būt išradingesni , bet tai jau jų problema , mes grožimės visų darbais , ar tai būtų 1000 - antinis ar 1 - masis tortas , ir džiaugiamės , kad gretos pasipildo gabiomis šeimininkėmis  mirksiukas.gif

P.S ......labai gražus tavo tortas  wub.gif  , taip ir toliau ..... smile.gif


dekoju, suprantu viska, tik tarp tiekos grozybiu pirma kart rodyt savo reikejo truputuka drasos ax.gif

QUOTE(eglejk @ 2009 05 02, 21:05)
daividija, kad ir nera minciu, bet tortas vistiek puikus, labai skaniai atrodo  bigsmile.gif

Zanetyte, tikrai pelnytai cia atejai, grazus tortukas  thumbup.gif



aciu, tikiuosi ateit dazniau, tiksliau turet ka parodyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rembiene @ 2009 05 03, 10:32)
mergaitės, pagelbėkit savo patarimais ir pamokymais  4u.gif


36% grietinėlė tikrai gerai išsiplaka ir dzibukai gerai stovi. Laikas susidraugauti su beze ir problema bus išspresta mirksiukas.gif
Atsakyti
Nauja tema bus CIA
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 05 03, 10:44)
36% grietinėlė tikrai gerai išsiplaka ir dzibukai gerai stovi. Laikas susidraugauti su beze ir problema bus išspresta mirksiukas.gif

manau reiks dar kartelį bandyt ją įveikt, o jau kiek kartų bandyta... paniškai aš jos bijau sad.gif paskutinį kartą kai dariau, tai lyg ir neblogai išėjo, bet ji man nučiuožė nuo torto (tortas buvo perteptas plikytu-sviestiniu kremu) doh.gif o grietinėlė man išsiplaka gerai ir 35% (su standikliu žinoma), tačiau siaubingai nervina tai kad ji nuo rankų šilumos pradeda tirpt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rembiene @ 2009 05 03, 10:52)
manau reiks dar kartelį bandyt ją įveikt, o jau kiek kartų  bandyta... paniškai aš jos bijau sad.gif paskutinį kartą kai dariau, tai lyg ir neblogai išėjo, bet ji man nučiuožė nuo torto (tortas buvo perteptas plikytu-sviestiniu kremu)  doh.gif o grietinėlė man išsiplaka gerai ir 35% (su standikliu žinoma), tačiau siaubingai nervina tai kad ji nuo rankų šilumos pradeda tirpt  verysad.gif


Jeigu nučiuožė, reiškia buvo nepakankamai išplakta rolleyes.gif
Atsakyti
rugiagele26,koks grazus tortukas ypac gelytes ir drugelis 4u.gif
Atsakyti
Rugiagele, geras tas tavo krepsiukas. Bent is nuotraukos, atrodo visiskai tvarkingai
Atsakyti
reikia tema uzbaigt,nes jau nauja atidaryta mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti