Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Merginos, tortai nuostabūs thumbup.gif .
Atsakyti
neleidzia man didesniu ikelti, taciau didesnias foto galima paziureti

C I A smile.gif
Atsakyti
[quote=eglejk,2009 05 02, 12:09]

Rodausi ir as savo tortuka skirta vyro mociutes jubiliejui 4u.gif

labai labai grazutis wub.gif
Atsakyti
Aciu merginos
wub.gif

eglejk Tavo geliu grazumas good.gif doh.gif
Atsakyti
Ir aš šį bei tą moku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2009 05 02, 13:23)
Ir aš šį bei tą moku  ax.gif


kaip griebciau gabaleli su kuo daugiau braskiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2009 05 02, 06:10)
Sveikos rodau ir as savo tortukus  4u.gif
Sitas skirtas dvieju mano vyru  lotuliukas.gif  gimtadieniui
O sitas musu kunigelio 30 meciui

Puiku!!!

QUOTE(eglejk @ 2009 05 02, 09:09)

Rodausi ir as savo tortuka skirta vyro mociutes jubiliejui  4u.gif


jau geliu grozis,as baigiu apakt blink.gif blink.gif blink.gif Sakau,kad mokat daryti pacias graziausias geles pasaulyje thumbup.gif

QUOTE(Ciocia Polia @ 2009 05 02, 10:23)
Ir aš šį bei tą moku  ax.gif

Labai grazu ir gundanciai atrodo,braskes-mmmmmmmmm wub.gif wub.gif wub.gif


Stai dar mano vienas,tik sitas jau nelabai vykes,(labai blogai jauciausi,tai ir matosi ant torto doh.gif
Tortas-sampaninis.Kadangi galvoj pasidare tuscia ir dingo visos idejos,tai aptepliojau grietinele gelsvai nudazyta.Ir viskas-gelytes cukrines doh.gif
user posted image
Atsakyti
KAD IR NERA PAS TAVE TU MINCIU,TORTAS VISTIEK NUOSTABUS wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 05 02, 14:59)
KAD IR NERA PAS TAVE TU MINCIU,TORTAS VISTIEK NUOSTABUS wub.gif  biggrin.gif


pritariu 100 procentu thumbup.gif labai dailus tortukas, o jau gelytes kokios grazios wub.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal galit patart kokį kremą pasirinkt, kad jis taip netirptų? o gal yra kokių nors gudrybių? Negaliu, jau taip nervuoja, kai grietinėlės kelis dzibukus išspaudi ir ji pradeda tekėt iš maišelio doh.gif o su beze niekaip nepavyksta susidraugaut ir aš ant jos pikta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2009 05 02, 13:23)
Ir aš šį bei tą moku  ax.gif


Oj kaip aš jį valgyčiau , oi kai valgyčiau.....user posted image

Daividija , ko vis ploji sau į galvą , nu tortas sukialiantis didžiulį seilėtekį user posted image....šampaninis wacko.gif ....be to labai dailus , nors ir idėjos išėjo pasivaikščioti laugh.gif
Atsakyti
sveikos,
Gal ne visai pelnytai as cia atejau, ner ka man konkuruot su Jusu sedevrais, kurie tiesiog stulbinanatys, bet taip jau sirdele dziaugiasi tom pirmom gelytem tai ateinu taip nedrasiai pasirodyt ax.gif
user posted image
user posted image
Viduj Rimami tortas su mascarpone ir bananais, kas is tiesu viduj gavosi nezinau, ryt ragausim, nelabai gavosi beze, kazkaip neisdziuvo ji man suformuota, na tokia skystoka sakyciau, bet darant pirma kart tobulai turbut nesigauna niekam... gelytes dariau su Pigalica pameteta ideja http://www.youtube.c...player_embedded tik su kitokiais saldainiukais smile.gif
Gelytes formavau pirma kart gyvenime todel jos irgi netobulos bet as pazadu - stengsiuosi rolleyes.gif
Uz tai kad pries 4 men pirma kart iskepiau torta savo gyvenime be galo dekinga Cypciukui, dideliausia pagarba 4u.gif Medutis jau nerealus gaunas, todel dabar meginu platint asortimenta ir dziugint ne tik pilveli bet ir aki smile.gif Uz tai kad ir toliau tesiu kulinares nuotykius nuosirdziai dekoju Jums visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanetyte: 02 gegužės 2009 - 18:08