Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio vėžys

Sveika, Naira,
Kokį pusmetį tai žiauriai, ypač naktimis pildavo. Su gydytoja pakalbėjom, tai ji taip jau nuteikė, kad kiaušidės ko gero neatlaikė chemijos su spinduliais ir prasidėjo menopauzė, atseit taip būna. Vėliau kažkiek atsistatė kiaušidžių veikla ir baigėsi visi pylimai. Tada gydytoja pasidžiaugė, kad operacija (kiaušidžių pakėlimo) pasiteisino. 😀. Taip, kad tikrai viskas čia manau gerai 😉. Baigus gydymą, visokios baimės mane irgi kankino, prisigalvodavau atkryčių, visokie požymiai sutapdavo, naktimis nemiegodavau ir pan. Dabar jau vėl gyvenu ramiai, nors žinau, kad liga bet kada gali sugrįžti.
Atsakyti
Gydytoja ir vėl tikina, kad vizualiai nemato uždegimo doh.gif nesinervinčiau, bet kai tokie simptomai kaip išskyrų kvapas, skausmai tokie, kad reik vaistus gert, vargina ne vieną mėnesį...nebežinau ką galvoti. Padarė OCT ir paprastą tepinėlį. Gydytoja man nesiūlo Ca-125 tyrimo, sakė bus neinformatyvus. O MRT irgi nesutiko siūlyti...bent jau kol kas.
Atsakyti
QUOTE(4blueflower @ 2017 12 07, 20:47)
Gydytoja ir vėl tikina, kad vizualiai nemato uždegimo  doh.gif  nesinervinčiau, bet kai tokie simptomai kaip išskyrų kvapas, skausmai tokie, kad reik vaistus gert, vargina ne vieną mėnesį...nebežinau ką galvoti. Padarė OCT ir paprastą tepinėlį. Gydytoja man nesiūlo Ca-125 tyrimo, sakė bus neinformatyvus. O MRT irgi nesutiko siūlyti...bent jau kol kas.

Eikit pas kitą gydytoją. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(4blueflower @ 2017 12 07, 20:47)
Gydytoja ir vėl tikina, kad vizualiai nemato uždegimo  doh.gif  nesinervinčiau, bet kai tokie simptomai kaip išskyrų kvapas, skausmai tokie, kad reik vaistus gert, vargina ne vieną mėnesį...nebežinau ką galvoti. Padarė OCT ir paprastą tepinėlį. Gydytoja man nesiūlo Ca-125 tyrimo, sakė bus neinformatyvus. O MRT irgi nesutiko siūlyti...bent jau kol kas.

O dar tyrimų atsakymų, kiek supratau, nėra? Gal kas išaiškės su jais? Ca-125 mūsų atveju tikrai neinformatyvus, gydytoja tą patį sakė ir man. Bet reikia tikėtis, kad gydytoja išsiaiškins iki galo priežastis. Tik reikia sulaukti atsakymo 😉. O jei ne - eikit tikrai pas kitą gydytoją.
Atsakyti
QUOTE(Ragainė @ 2017 12 07, 01:55)
Sveika, Naira,
Kokį pusmetį tai žiauriai,  ypač naktimis pildavo. Su gydytoja pakalbėjom, tai ji taip jau nuteikė, kad kiaušidės ko gero neatlaikė chemijos su spinduliais ir prasidėjo menopauzė, atseit taip būna. Vėliau  kažkiek atsistatė kiaušidžių veikla ir baigėsi visi pylimai.  Tada gydytoja pasidžiaugė, kad operacija (kiaušidžių pakėlimo) pasiteisino. 😀. Taip, kad tikrai viskas čia manau gerai 😉. Baigus gydymą, visokios baimės mane irgi kankino, prisigalvodavau atkryčių, visokie požymiai sutapdavo, naktimis nemiegodavau  ir pan. Dabar jau vėl gyvenu ramiai, nors žinau, kad liga bet kada gali sugrįžti.

Aišku, reikia toliau laukti pagerėjimo. Bet man gydytoja pasakė, kad per kelis mėn turi atsistatyti, tai aš jau ir tikiuosi smile.gif
O baimės ir nuojauta mane visą gydymo laiką kankina ne be reikalo... kaip nujaučiu taip ir būna... dabar buvau pas gydytojus, padarė plaučių nuotrauką, mato kažką ... siųs pas pulmonologą verysad.gif čia mano pirmas tikrinimasis po gydymo onkologiniam.
Atsakyti
Naira, tas kažkas - nebūtinai kažkas blogo. Gali būti tai koks senas stabilus darinukas. Pamenu, anksčiau rašei, kad plaučiuose kažką jau matė... Gerai, kad siunčia pas pulmonologą, gal siųs MRT daryti, aiškinsis, stebės, kaip tas darinukas elgiasi.... Baimės akys visada didelės. Labai tikiuosi, kad viskas gerai 😉.
Atsakyti
Labas merginos,
Vakar artimam zmogui diagnozavo plauciu vezi. Kolkas emocijos persipyne, zinoma siandien konsultacija ir laikas skiriamas operacijai.
Gal galiu pas jus "prisiglausti" tiek visokiu klausimu kirba galvoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2017 12 08, 10:43)
Labas merginos,
Vakar artimam zmogui diagnozavo plauciu vezi. Kolkas emocijos persipyne, zinoma siandien konsultacija ir laikas skiriamas operacijai.
Gal galiu pas jus "prisiglausti" tiek visokiu klausimu kirba galvoje 4u.gif

https://www.supermam...;#entry71919881

Rašykit čia. 4u.gif
Atsakyti
Na va, atėjo pirmieji atsakymai. Tepinėlyje rasta leukocitų 9-15-13 (norma iki 10), kokų 1 balas, nors rašo, kad norma ir yra iki 1 balo. Gydytoja išrašė tik žvakučių macmimor. Bet blm galvoju, gal čia cervicito pradžia. Man labai panašiai buvo prieš konizaciją. Kai išsityriau rimčiau, atėjo CIN1,2,3,CIS. Dabar su nerimu lauksiu onkocitologinio ats...verysad.gif
Atsakyti
4blueflower, dabar nieko kito ir nelieka, tik laukti. Laukiant - per daug savęs negąsdinti, o problemas spręsti tik tada, kai jos atsiras (tikiuosi, kad viskas bus gerai). 4u.gif
Atsakyti

4BlueFlower, kaip tu? Vis patikrinu patikrinu forumą, bet taip ir nesulaukiu. Kaip OCTO 

Atsakyti
ManteS, dėkoju, kad rūpiniesi, domiesi 4u.gif Dar prieš Kalėdas pasidariau onkocitologinį skystoje terpėje. Atsakymas geras bigsmile.gif Tie negeri kvapai tikriausiai buvo kažkokia bakterinė infekcija. Ilgai naudojau gerąsias bakterijas žvakutėmis. Kažkiek apsiramino. O dėl skausmų...gydytoja skėsčioja rankomis ir trauko pečiais. Sakė endometriozę ne taip lengva diagnozuoti. Jei jau pavargsiu nuo skausmų, išrašys siuntimą MRT darytis. CA-125 nepatarė tirtis, sakė tik pinigus į balą išmesiu. Šiandienai ji rekomenduoja kontraceptikus Qlaira. Mano organizmas daugelį KT atmeta, tai kol kas geriu Agnucaston. Daugiau neišmanau ką gerti. O Qlairos nenoriu ir dėl buvusių pakitimų kaklelyje. Nors čia mes vėlgi su ja susiginčijom. Ginekologė teigia, kad KT negalima gerti toms, kurioms jau vėžys. Nors lapelyje rašoma, kad KT didina kaklelio vėžio riziką. Nu žodžiu...suprask kaip nori.
Atsakyti