Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio vėžys

QUOTE(krama @ 2008 12 10, 14:33)
Pasiskaitykite literaturos- jei ir uzsikretei ZPV tai organizmas pats su juo sukovoja per 6-8 men ir vsio, aisku is organizmo jis visiskai nedingsta, kaip kad lupu pusleline (man nesikartoja ji gal jau kokius 6-7 metus), lieka kazkur, bet ne aktyvioj fazej, taip pat ir cia. Esme, kad galima vel ir vel pakartotinai uzsikresti ZPV jei keiciamas partneris arba nuo to paties partnerio. Skiepai ta rizika panaikina./ Be to, dar neaisku kokio tipo ZPV jusu drauge turi? gal ne to blogojo tipo- taigi skiepai apsaugos ja nuo bloguju tipu, kurie ir sukelia vezi. Aisku pirma gal reikejo issitirti kokiu ZPV ji apsikrete.

Nu as cia neagituoju, man tai kas, skiepysites jus ar ne, bet man tai atrodo, kad visgi verta.

Pries du metus atsirado Roto viruso skiepai kudikiams. Visi agitavo( pediatrai), visos( mamos), kas galejo( visgi brangus), puole leliukus skiepyti.
Uzteko praeiti dviems metams, kai tie patys pediatrai jau puse lupu kalba, kad skiepytis neverta, nes virusas per 2 metus labai mutavo, atsirado nauju atmainu ir t.t. ir pan.
Ar nebus panasiai su ZVP?
Zinau kelias geras ginekologes( ir tikrai ne seno sukirpimo) kurios visiskai nepataria skiepytis, kazkodel tikiu jomis.
O drauge jauciasi apgauta, nes niekas jai dorai nieko neisaiskino, viskas buvo panasu i pinigu melzima. Deja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo polonia: 10 gruodžio 2008 - 14:25
sutinku su polonia. Skiepai nuo ŽPV gerai išreklamuoti, bandoma juos prakišti, o po to(kaip dažnai pasitaiko) paaiškės, kad neapsimokėjo tiek išlaidauti ... pažįstų keletą farmacinių firmų atstovų, tai jie tik juokiasi, kad kuo daugiau dovanų čekių ar kelionių gydytojams dovanoja, tuo sparčiau vyksta vakcinavimas nuo ŽPV rolleyes.gif
aš tai nesu nei gydytoja, nei profesorė, todėl negaliu vertinti šios vakcinos sudėties ar poveikio blush2.gif tik noriu atskleisti tą marketinginę vakcinos populiarinimo pusę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule100 @ 2008 10 17, 13:45)
Taip teko girdėt ir apie Cervarix. Skiriasi tuo, kad Silgardas turi 4 (6,11,16 ir 18) ŽPV tipų grynųjų baltymų, O Cervarix tik 2 (16 ir 18). Manoma, kad 16 ir 18 tipai sukelia vėžį 70-80% atveju, 6 ir 11 tipo, apie 90% atveju. Abi šios vakcinos skirtos vakcinuot mergaites ir moteris iki 26 metų.

Taip, vakcinos abi iki ~26 m., bet tikra netiesa apie ZPV 6 ir 11 genotipus. Silgardo turimi 6 ir 11 - sukelia daugiausia karpuciu. Jei jos jums nekliudo, geriau rinktis Cervarix (16 ir 18), nes jie piktybiskiausi ir sukelia daugiausia gimdos kaklelio veziu. Turiu pazistama, kuri dirba skiepu kabinete. Savo dukrai ilgai rinko, kuria vakcina naudoti - pasirinko Cervarix, nes pagal atliktus tyrimus ji apsaugo min 10 metu, o gal ir ilgiau, nes taikyta siauresniam genotipu skaiciui.

QUOTE(polonia @ 2008 12 10, 14:24)
Pries du metus atsirado Roto viruso skiepai kudikiams. Visi agitavo( pediatrai), visos( mamos), kas galejo( visgi brangus), puole leliukus skiepyti.
Uzteko praeiti dviems metams, kai tie patys pediatrai jau puse lupu kalba, kad skiepytis neverta, nes virusas per 2 metus labai mutavo, atsirado nauju atmainu ir t.t. ir pan.
Ar nebus panasiai su ZVP?
Zinau kelias geras ginekologes( ir tikrai ne seno sukirpimo) kurios visiskai nepataria skiepytis, kazkodel tikiu jomis.
O drauge jauciasi apgauta, nes niekas jai dorai nieko neisaiskino, viskas buvo panasu i pinigu melzima. Deja...

Zinoma, gal kai kurios ginekologes ir piktnaudziauja tuo. Kiti neisgali, nes brangu - apie 1000 Lt (beje, palyginkit kainas pries einant skiepytis, nes vienam kabinete gali kainuo 500, o kitam 350 Lt vienas kartas).
Man tai daug pasako, kad Sveicarijoje, berods, sis skiepas yra itrauktas i privalomuju skiepu mergaitems programa 4u.gif Kol taip bus pas mus - galim tik pasvajoti.
O kas is vis yra pries skiepus - nediskutuoju biggrin.gif sako, neskiepiju savo vaiku, o ir neserga. Kodel? Todel, kad visi aplinkui paskiepyti tongue.gif
Atsakyti
net nezinau nuo ko pradet...
kiek laiko uztruko jusu gydymas ir koks jis buvo (operacija ar chemija su svitinimu), kaip (kokie tyrimai buvo) po gydymo tyre ar jau pasveikot, ar pasikeite lytinis gyvenimas, ar invaliduma turit (turejot) ? kol kas tiek:) dovanokit jei per daug atviarai unsure.gif
Atsakyti
Kaip tik praeiname visa tai, mama serga 3st. veziu, moterys, patariu nedaryti vidinio svytinimo, nes pasekmes siabingos: pazeisti inkstai - visa gyvenima teks vaiksciuoti su nifrostomomis (maiseliai is inkstu), pazeista pusle - dare operacija, pazeista tiesioji zarna - irgi dare operacija. Operacijos, bei chemijos jai nedare. Is pradziu buvo 23 seansai paprasto svitinimo, o paskui 4 k. vidinio. Nors ji ir lankosi, kas 3 men. poliklinikoje, bet pries pora sav. pateko i ligonine su siaubinga bukle (slapimo taku uzdegimas, inkstai, kraujavimas).
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2009 02 24, 13:33)
Kaip tik praeiname visa tai, mama serga 3st. veziu, moterys, patariu nedaryti vidinio svytinimo, nes pasekmes siabingos: pazeisti inkstai - visa gyvenima teks vaiksciuoti su nifrostomomis (maiseliai is inkstu), pazeista pusle - dare operacija, pazeista tiesioji zarna - irgi dare operacija. Operacijos, bei chemijos jai nedare. Is pradziu buvo 23 seansai paprasto svitinimo, o paskui 4 k. vidinio. Nors ji ir lankosi, kas 3 men. poliklinikoje, bet pries pora sav. pateko i ligonine su siaubinga bukle (slapimo taku uzdegimas, inkstai, kraujavimas).



man dare vidini svitinima - 4 kartus. viskas gerai, niekas nepazeista. nuo gydymo jau prejo 6 men. nemanau, kad reiketu taip kategoriskai sakyti, kad moterys neitu... daktarai man sake, kad tai labai veiksminga procedura. man kol kas vis viskas gerai. smile.gif
Atsakyti
Aš čia su prašymu......Gal galėtumėt kas nors rekomenduoti gerą gydytoją onkoginekologą KMUK...ieškojau subfotume apie gydytojus, bet nieko neradau verysad.gif būsiu labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
keliu temą į viršų 4u.gif gal kas pastebės ir galės padėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*luka* @ 2009 06 22, 09:24)
Aš čia su prašymu......Gal galėtumėt kas nors rekomenduoti gerą gydytoją onkoginekologą KMUK...ieškojau subfotume apie gydytojus, bet nieko neradau  verysad.gif būsiu labai dėkinga  4u.gif





KMUK labai gera gydytoja yra Ugianskytė ji pati ir operuoja. O Onkologiniam Knizikevičius ligoninės vedėjas.
Atsakyti
QUOTE(*luka* @ 2009 06 22, 06:24)
Aš čia su prašymu......Gal galėtumėt kas nors rekomenduoti gerą gydytoją onkoginekologą KMUK...ieškojau subfotume apie gydytojus, bet nieko neradau  verysad.gif būsiu labai dėkinga  4u.gif


Na, man teko susidurti, tai Onkologiniame rekomendavo gydytojai gydytoja Kairiuniene. Labai saunuole gydytoje.

Dar norejau paklausti gal kam teko pastoti kai jau buvo nustatytas gimdos kaklelio vežys??? labai noreciau daugiau duomenu apie tai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adite: 26 birželio 2009 - 19:56
QUOTE(*luka* @ 2009 06 22, 08:24)
Aš čia su prašymu......Gal galėtumėt kas nors rekomenduoti gerą gydytoją onkoginekologą KMUK...ieškojau subfotume apie gydytojus, bet nieko neradau  verysad.gif būsiu labai dėkinga  4u.gif

Gyd. E. Švedas. Tik pas jį patekti sunkoka, nes eilės didelės, o dirba tik pirmadieniais.
Atsakyti
O ar buna kokie nors gimdos kaklelio vezio simptomai?
Atsakyti