Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio vėžys

QUOTE(GinCherry @ 2009 09 02, 11:39)
Ash pasisakysiu gal ne visai i tema, nes ne apie skiepus, bet apie tyrima.Uzvakar pirma karta dare  tyrima gimdos kaklelio vezio, nors pas mane yra igimta zaizdele iki to laiko tyrimas nebuvo darytas ir nei viena gydytoja apie tai neuzsimine.Taigi pakeitus ginekologe, paprasciau pati, kad padarytu tyrima.Aishku pati kalta, kad ish anksto nepasidomejau, nes grizus ir pasikonsultavus, su pazistama, kuri studijuoja medicina, supratau, kad nemokamas tyrimas man buvo padarytas per niek ir greiciausiai parodys pakitimus.Labai keista, kad gydytoja neatsizvelgia i ciklo diena, nes si tyrima patariama daryti 10-20 d. nuo ciklo pradzios, tuo tarpu man jau buvo 25 ciklo diena, plius para, o patariama dvi paras iki tyrimo netureti lytiniu santykiu, nenaudoti tamponu ir pan. dalyku...Gerai, kad turejau su kuo pasikonsultuoti, nes sulaukus teigiamo tyrimo atsakymo buciau supanikavus, o dabar jau esu nusiteikus tokiam ir nusiteikus kartoti tyrima, tik shi karta mokamai, kam tada sugalvota tokia akcija, jei gydytojai daro tik tam, kad darytu...Esu pasipiktinus kai kuriu gdytoju aplaidumu... verysad.gif


Mieloji,

na, aisku gaila kad teks moketi uz tyrima, bet svarbiausia visdelto yra sveikata ir kad visgi tas tinkamai padarytas tyrimas neparodytu pakitimu 4u.gif

Jei turi kantrybes, gali bandyti ieskoti teisybes su istaiga, kurioje dare tyrima, bet itariu, kad cia laiko ir nervu tampymas tik...

A.
Atsakyti
as tai irgi pasimetus ar skiepytis ar ne g.gif nes man nustate ZVP, o gydytoja vis tiek siulo skiepytis (nors man ir metu virs 30). Ir pinigai dideli g.gif
visai neaisku ar pades, nes jau turiu virusa (tik atmainos nezinau kokios, jokiu skaiciuku nesake)
zodziu, nezinau ka daryt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(anamera @ 2009 09 08, 08:40)
as tai irgi pasimetus ar skiepytis ar ne  g.gif  nes man nustate ZVP, o gydytoja vis tiek siulo skiepytis (nors man ir metu virs 30). Ir pinigai dideli  g.gif
visai neaisku ar pades, nes jau turiu virusa (tik atmainos nezinau kokios, jokiu skaiciuku nesake)
zodziu, nezinau ka daryt verysad.gif


Anamera,

beveik neimanoma, kad butum uzsikretusi visais ZPV tipais, nuo kuriu apsaugos pvz silgard vakcina. Be to, ZPV is organizmo dazniausiai pasisalina pats (deja, gana daznai organizme lieka ir sukelia infekcija, ko pasekme - ikiveziniai pakitimai, veliau veziniai, taip pat karpos), taigi pasiskiepijusi tu uzkirsi kelia vel pasigauti ZPV.

O del to, kad tau 30 metu, neverta jaudintis, nes pasaulyje yra skiepijamos ir vyresnes moterys nei 26 m. Lietuvoje jau siais metais taip pat turetu buti pradeta ksiepyti vyresnes nei 26 m moteris.

Galiu tik pagirti tavo gydytoja, kuriai tikrai rupi tavo sveikata.

A.

Atsakyti
Ade Pade, aciu uz padrasinima 4u.gif Man gydytoja tai panasiai kazkaip ir aiskino, kad skiepas apsaugotu sveikas lasteles nuo apsikretusiu, kazkaip kad organizmas pats saves vel neapkrestu virusu. g.gif Ir man Cervarix siule. O tai gal man Silgard vakcina pasirinkt? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(anamera @ 2009 09 09, 12:28)
Ade Pade, aciu uz padrasinima  4u.gif  Man gydytoja tai panasiai kazkaip ir aiskino, kad skiepas apsaugotu sveikas lasteles nuo apsikretusiu, kazkaip kad organizmas pats saves vel neapkrestu virusu.  g.gif  Ir man Cervarix siule. O tai gal man Silgard vakcina pasirinkt?  blush2.gif


Nera uz ka, mieloji 4u.gif
Is tikruju abi vakcinos tikrai geros. As asmeniskai esu uz silgard ir pati ja pasiskiepijau, nes ji apsaugo nuo daugiau ligu (kaip jau minejau kazkur - silgard padeda isvengti tokiu zPV sukeliamu ligu kaip gimdos kaklelio vezys, maksties ir vulvos iki veziniai pakitimai ir lytiniu organu karpos; cervarix yra nuo gimdos kaklelio vezio ir gimdos kaklelio ikiveziniu pakitimu).
Yra ir kitu skirtumu, esu kazkur surasiusi forume.

Taigi rinktis tau - bet netikek tokiais visai gydytoju paistalais, kad pvz cervarix apsaugo 20 metu ir pan. Su abiem vakcinom klininkines studijos atliekamos tik 5-6 metus, todel, kad apsaugotu 20 metu, tokiu duomenu tikrai nera.

Sekmes pasirenkant,
A.
Atsakyti
verysad.gif sveika, as irgi narsiau po visa puslapi ieskodama kur galeciau su kuo pasikonsultuoti, pasitarti. man 25 metai. gynekologas padare tyrima gimdos kaklelio veziui, ir pasake kad jei kas ne taip paskambins..ir ka po menesio sulaukiau jo skambucio kad kuo greiciau prisistatyciau. pasirodo yra daug pakytimu, ir gali buti vezys. bet jis man dar pasiule padaryt pakartotinai tyrima, nes mat kartais buna klaidingu tyimu rezultatu, ar tikrai taip?
dabar lauksiu 20 dienu iki tyrimo..jau yra siuntimas i ankologini bet sake kad dar palaukciau ir neskubeciau..net nezinau..tas laukimas...is proto varo
Atsakyti
Užeik į skyrelį "onkocitologinis tyrimas", manau rasi daug atsakymų. Pakitimai ar nėra vėžys wink.gif
Atsakyti
o sitame skyrialyje negalime kalbetis? rolleyes.gif
Atsakyti
sveikutes jei jus domina kazkokie klausimai apie gimdos kaklelio vezi galit rasyt i mano asmenine zinute turejau 2 stadijos gimdos kaklelio vezi . ne visada turiu laiko atsidaryt super mamu svetaine. 4u.gif
Atsakyti
Man padare tyrimus ir sulaukiau gyd. skambučio kad reikia užsiregistruoti pas ja. Jaučiu - blogos naujienos manes laukia doh.gif, nes kiek žinau jei atsakymas geras tai neskambina anksčiau laiko. Bijau išgirsti...................................
Atsakyti
QUOTE(kamilele12 @ 2009 11 02, 18:18)
Man padare tyrimus ir sulaukiau gyd. skambučio kad reikia užsiregistruoti pas ja. Jaučiu - blogos naujienos manes laukia  doh.gif, nes kiek žinau jei atsakymas geras tai neskambina anksčiau laiko. Bijau išgirsti...................................

ir man taip buvo doh.gif naujienos ne iš geruju buvo.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@akytė@ @ 2009 11 02, 19:23)
ir man taip buvo  doh.gif  naujienos ne iš geruju buvo..  ax.gif

bet tai nebutinai vezys,gali but ir ikiveziniai pakitimai
Atsakyti