Įkraunama...
Įkraunama...

Clinique kosmetika

QUOTE(absinthfaerie @ 2009 07 30, 21:31)
tushas HIgh Impact - tikrai neblogas  thumbup.gif 
isigijau po Lancome Hypnose, tai galeciau sakyt, kad netgi daugiau patinka, nors pas mane blakstienos normalios, ir nelabai megstu barbisku

del toniku - tai jau visi cia ne kart kalbejo, kad jie yra Atominiai!  doh.gif visi (apart pacio svelniausio) su alkoholiu, tai manau, reiketu imt svelnesni nei istikruju yra jusu oda (jei normali - tai sausai, jei riebi - tai normaliai)



tai va tonika sitam pasibaigus tikrai bandysiu kitos firmos , turejau toki megineli lancome , kur kas geriau nes ne toks stiprus
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2009 07 30, 20:14)
g.gif nuo atidarymo galioja metus gal, o ne nuo pagaminimo - būtų laaaabai brangu  bendrovei taip trumpai galiojančius produktus pardavinėti  smile.gif apie kurį prausiklį kalbat? jei tą iš 3-step linijos, tai ir prausiklis, ir tonikas, ir drėkiklis nuo atidarymo tinkami naudoti 2 metus (24mėn.)


Taip, prausiklis iš 3-step linijos. doh.gif Tikrai apie tai visai nepagalvojau. Lašelį pabandžiau užsilašinti ant rankos, tai tokia konsistencija kaip klijų, glitnus, tik kad nelimpa smile.gif O su pirštu patapšnojus taip tysta truputi . O kvapelis toks idomus. Tai kilo įtarimų, kad senas. Kadangi nesu šio bandžiusi, tai gal taip ir turi būti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinamonas*: 31 liepos 2009 - 15:56
QUOTE(Cinamonas* @ 2009 07 31, 16:55)
Taip, prausiklis iš 3-step linijos.  doh.gif  Tikrai apie tai visai nepagalvojau. Lašelį pabandžiau užsilašinti ant rankos, tai tokia konsistencija kaip klijų, glitnus, tik kad nelimpa smile.gif O su pirštu patapšnojus taip tysta truputi . O kvapelis toks idomus. Tai kilo įtarimų, kad senas. Kadangi nesu šio bandžiusi, tai gal  taip ir turi būti?


Nesu butent jo bandzius, tai negaliu nieko pasakyt del konsistencijos. Aisku dar priklauso kaip buvo laikomas - jei siltai, tai gali ir sugedes but. Bet siaip Clinique gaminiu kvapas nera skanus.
Atsakyti
QUOTE(leliuses @ 2009 07 30, 15:20)
as  senokai naudoju clinique kosmetika , ji man tikrai  super  tai ka galiu parekomenduot aks amn tiko ir patiko : 
akiu tusas ilgina tankina blakstienas nelipdo
http://www.clinique....cara/index.tmpl


Turiu šitą tušą. Labai patinka drinks_cheers.gif thumbup.gif Iškeičiau jį, į visus YSL tušus, kuriems buvau ištikima eilę metų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinamonas* @ 2009 07 31, 15:55)
Taip, prausiklis iš 3-step linijos.  doh.gif  Tikrai apie tai visai nepagalvojau. Lašelį pabandžiau užsilašinti ant rankos, tai tokia konsistencija kaip klijų, glitnus, tik kad nelimpa smile.gif O su pirštu patapšnojus taip tysta truputi . O kvapelis toks idomus. Tai kilo įtarimų, kad senas. Kadangi nesu šio bandžiusi, tai gal  taip ir turi būti?
na pabandžiau ir aš savo nenaudojamą prausiklį biggrin.gif potirštis, glitnus kaip ir rašai - bet mano supratimu taip ir turėtų būti, juk tai kaip ir skystas muilas g.gif o kvapo beveik nesijaučia, tik vos vos, bet nėra nemalonus ar aštrus, na vos juntamas.
Atsakyti
Na ka, siandien Sephoroj specialiai apziurejau sausai odai skirta 3 step serija, tai pasibaisejau doh.gif Clarifying lotion antru numeriu sudetyje alkoholis, o su kremu ne geriau - antroj vietoj mineral oil doh.gif
Atsakyti
Noriu įsigyti iš Clinique maskuoklį. Kas kas gali patarti, kuris geresnis mirksiukas.gif

Kuri iš Clinique krempudrų,riebesnei odytei tinka, kuri suteikia matiškumo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinamonas*: 07 rugpjūčio 2009 - 15:34
QUOTE(shopingas @ 2009 08 02, 01:01)
Na ka, siandien Sephoroj specialiai apziurejau sausai odai skirta 3 step serija, tai pasibaisejau  doh.gif Clarifying lotion antru numeriu sudetyje alkoholis, o su kremu ne geriau - antroj vietoj mineral oil  doh.gif

drinks_cheers.gif as vis stebiuosi, kodel gi taip daug girianciu ta 3-steps sitema?
Atsakyti
QUOTE(Cinamonas* @ 2009 08 11, 17:07)
Kuri iš Clinique krempudrų,riebesnei odytei tinka, kuri suteikia matiškumo?
man irgi įdomu visai būtų, aplink nosį taip greit "išsiblizgina" oda doh.gif


QUOTE(absinthfaerie @ 2009 08 11, 18:42)
drinks_cheers.gif as vis stebiuosi, kodel gi taip daug girianciu ta 3-steps sitema?
gal kad kai kuriom tinka ir patinka? ax.gif na man nei tas alkoholis griaužia, nei sausina cool.gif
Atsakyti
QUOTE(absinthfaerie @ 2009 08 11, 19:42)
drinks_cheers.gif as vis stebiuosi, kodel gi taip daug girianciu ta 3-steps sitema?


Gal ne sausiaodes giria. g.gif Kai teko man Clinique produktus naudot (o tada man buvo gal 13-15 metu), tai odyte mano super sausa buvo, papleiskanodavo, tai jokios naudos ir tik erzindavo sie produktai (nors tikrai ne padielkos buvo, nes buvo JAV normalioje parduotuveje pirkti). Nors isvis man sunku suprast, kaip tokia kompanija save reklamuoja kaip super duper firma, tinkancia jautriai ir pan odai, kai sudetis tokia baisi. blink.gif Prie antialerginiu produktu nesikabinu, nes tas dalykas bet kuriai firmai pritaikomas (t.y. kad gali sukelt alergija, nes i tokisu produktus tik nededa labiausiai alergija sukelianciu ingridientu, bet gali but kitu ideta).
Atsakyti
QUOTE(Cinamonas* @ 2009 08 17, 15:46)
Greičiausiai  lotuliukas.gif  Tik nepamirškit pasidalinti įspūdžiais  mirksiukas.gif

Na ka, nusipirkau biskeliuka dar, nes kaip tik akcija laugh.gif , gavau toki dovanu ax.gif https://www.boots.co...it-Gift_983044/
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2009 08 17, 19:05)
Na ka, nusipirkau biskeliuka dar, nes kaip tik akcija laugh.gif , gavau toki dovanu ax.gif https://www.boots.co...it-Gift_983044/


O ką pirkai? 4u.gif Tikriausia čia internetinėje parduotuvėje pirkai?
Atsakyti