Įkraunama...
Įkraunama...

Vyro nuotaikos, kaip jas išgyventi?

Gal bus minčių? rolleyes.gif
Atsakyti
Iš pirmo žvilgsnio atrodytų, kad reikia permainų - arba sulėtinti tempą, kai ko atsisakyti, pailsėti. Arba atvirkščiai - užsiimti kažkuo nauja, iššokti iš rutinos. Čia tais atvejais, kai užsisukama kasdienybėje.
Bet jei problema nesėkmių virtinėje, pastoviame strese ir įtampoje, kai mažai ką begali pakeisti... Tada be savaime suprantamos paramos, palaikymo, išklausymo ir pečių surėmimo prieš negandas, tai net nežinočiau, ką patarti. Vis tiek pats žmogus tai turi išgyventi, atlaikyti. Gaila, kad vieno recepto nėra ir jei vienam tinka nelindimas į akis, išlaukimas, tai kitam atvirkščiai reikia aktyvaus dėmesio.
Atsakyti
Cia labai normalus dalykas. Daug ka supratau perskaicius knyga Vyrai kile is Marso, moterys is Veneros. Kai matau, ka jam nera nuotaikos, palieku ramybeje ir nelendu, kol pats neuzsimano pakalbet arba tiesiog atsigauna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaStan @ 2013 09 02, 07:31)
Cia labai normalus dalykas. Daug ka supratau perskaicius knyga Vyrai kile is Marso, moterys is Veneros. Kai matau, ka jam nera nuotaikos, palieku ramybeje ir nelendu, kol pats neuzsimano pakalbet arba tiesiog atsigauna smile.gif


Bet nereikia aklai tikėti tomis knygomis, nes kiekvienas žmogus skirtingas... Taip, vyrai linkę užsisklęsti ir tyliai tvarkytis su savo problemomis, bet jei neatsiveria, tai nereiškia, kad nenori atsiverti. Visuomenės požiūris, auklėjimas, stereotipai tarsi sako "vyrai nesiskundžia, nesidalija bėdomis"... Manau, kad ne vienas vyras norėtų išsipasakoti, bet tiesiog nežino kaip, nemoka taip reikšti savo jausmų, kaip moterys, nežino, kaip pradėti, ir tas stereotipinis "vyrai nesiskundžia" stabdo daugelį. O ir moterys ne visada geba priimti vyro bėdas ir tinkamai sureaguoti. Bet ir SM apstu temų, kai vyras susiranda kokią "internetinę guodėją" iš šalies, kuriai atsiveria, išpasakoja šeimos bėdas ir t.t. Neteisinu tokių, bet svetimam kartais lengviau išsipasakot negu šeimos nariui, o poreikis tai daryti yra pas ne vieną.
Atsakyti
Visi zmones skirtingi. Maniskis seimoje moteris, o as vyras jeigu pagal emocini stabiluma. Jis gali susinervint, metyt daiktus, lengvai tampa piktas, zodziu temperamentas liejasi per krastus. Jei nepabuciavai, ar ne taip kazka padarei iskart- viskas tu manes nemyli biggrin.gif zodziu meksikiete. O as esu stoikas, tokie vulkanai man keisti ir juokingi. Esu stabili ir tokie nuotaiku sokinejimai mane stebina.
Atsakyti
QUOTE(Sowthistle @ 2013 09 02, 13:02)
Jis gali susinervint, metyt daiktus, lengvai tampa piktas, zodziu temperamentas liejasi per krastus. Jei nepabuciavai, ar ne taip kazka padarei iskart- viskas tu manes nemyli biggrin.gif zodziu meksikiete.

Ramybės nepritrūksta? Kažkaip kaip su paaugliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sowthistle @ 2013 09 02, 13:02)
Visi zmones skirtingi. Maniskis seimoje moteris, o as vyras jeigu pagal emocini stabiluma. Jis gali susinervint, metyt daiktus, lengvai tampa piktas, zodziu temperamentas liejasi per krastus. Jei nepabuciavai, ar ne taip kazka padarei iskart- viskas tu manes nemyli biggrin.gif zodziu meksikiete. O as esu stoikas, tokie vulkanai man keisti ir juokingi. Esu stabili ir tokie nuotaiku sokinejimai mane stebina.

ėėė, nu ne visos moterys gi tokios..... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sowthistle @ 2013 09 02, 12:02)
O as esu stoikas, tokie vulkanai man keisti ir juokingi. Esu stabili ir tokie nuotaiku sokinejimai mane stebina.

Kaip ir as biggrin.gif tik tiek kad tokio vyro jau nebenoreciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Verutea @ 2013 09 02, 11:07)
Ramybės nepritrūksta? Kažkaip kaip su paaugliu biggrin.gif



truksta tos ramybes, noriu normaliu ir paprastu santykiu ir ROMANTIKOS. O jos nera, dovanas ir siuprizus as darydavau (db nebedarau,nes suprataum, kad tai bergzcias reikalas), o jis ai pamirsau, ai galvojau jubiliejus kita diena ir pan. Net per valentinke jokios geles...

Zinau, kad ne visos moterys tokios. Gi parasiau, kaip meksikiete is tu serialu biggrin.gif

O del buvimo kartu... Tai mane isvargino toks elgesys. Man kartais atrodo, kad jis istriges paauglsyteje ar vaikysteje, daugmaz pofik darau, ka noriu. Supykau, trenkiau durim ar numeciau puodeli. Noretusi, kad galvotu ne tik apie save,bet ir apie mane.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sowthistle: 02 rugsėjo 2013 - 16:41
QUOTE(Sowthistle @ 2013 09 02, 17:39)
truksta tos ramybes, noriu normaliu ir paprastu santykiu ir ROMANTIKOS. O jos nera, dovanas ir siuprizus as darydavau (db nebedarau,nes suprataum, kad tai bergzcias reikalas), o jis ai pamirsau, ai galvojau jubiliejus kita diena ir pan. Net per valentinke jokios geles...

Zinau, kad ne visos moterys tokios. Gi parasiau, kaip meksikiete is tu serialu biggrin.gif

O del buvimo kartu... Tai mane isvargino toks elgesys. Man kartais atrodo, kad jis istriges paauglsyteje ar vaikysteje, daugmaz pofik darau, ka noriu. Supykau, trenkiau durim ar numeciau puodeli. Noretusi, kad galvotu ne tik apie save,bet ir apie mane.

Po ankstesnės jūsų žinutės norėjau paklaust, kada nusibos ir pavargsit? g.gif doh.gif
Atsakyti
Jau nusibodo. Kai rasiu buta ir kita darba, viso gero jam.
Atsakyti
QUOTE(Sowthistle @ 2013 09 02, 18:39)
truksta tos ramybes, noriu normaliu ir paprastu santykiu ir ROMANTIKOS. O jos nera, dovanas ir siuprizus as darydavau (db nebedarau,nes suprataum, kad tai bergzcias reikalas), o jis ai pamirsau, ai galvojau jubiliejus kita diena ir pan. Net per valentinke jokios geles...

Zinau, kad ne visos moterys tokios. Gi parasiau, kaip meksikiete is tu serialu biggrin.gif

O del buvimo kartu... Tai mane isvargino toks elgesys. Man kartais atrodo, kad jis istriges paauglsyteje ar vaikysteje, daugmaz pofik darau, ka noriu. Supykau, trenkiau durim ar numeciau puodeli. Noretusi, kad galvotu ne tik apie save,bet ir apie mane.

o sakes, kiek jam metu? kiek laiko jau jus kartu? ir taip nuo pat pradziu buvo?
Atsakyti