Įkraunama...
Įkraunama...

Vyro nuotaikos, kaip jas išgyventi?

QUOTE(briukele @ 2013 09 04, 07:35)
Taip, moterims reikia būti gudrioms, visada pasitempusioms, nuolankioms, gėles vyrams dovanot, ant rankų nešiot ir milijonus uždirbt doh.gif  biggrin.gif



Dar nepamirskit kotletu prikept ir alaus atnest.
Ne nu visai...
Kur matei is mano postu, kad as jam aiskinciau, kazko reikalauciau ir pan.? jis tiesiog toks yra. Ne visi tokie, kokie jus manot esat. Visi zmones skirtingi ir kazka deliot i lentyneles, kategorizuot... Neapsiimu as tuo. Cia musu mamos, mociutes ir iskartos i karta moko nesamoniu : kentek, gal pasikeis, nelisk i akis, buk nuolanki ir pan,
BET moterys irgi yra asmenybes ir zmones ir turi teise issakyti savo nuomone. O jus jei norit ir gudraukit. Man santykiai turi but paremti pagarba, nuosirdumu ir pagalba. O ne melais, gudrybem ir naudos siekiu.
Atsakyti
QUOTE(Sowthistle @ 2013 09 04, 09:43)
Dar nepamirskit kotletu prikept ir alaus atnest.
Ne nu visai...
Kur matei is mano postu, kad as jam aiskinciau, kazko reikalauciau ir pan.? jis tiesiog toks yra. Ne visi tokie, kokie jus manot esat. Visi zmones skirtingi ir kazka deliot i lentyneles, kategorizuot... Neapsiimu as tuo. Cia musu mamos, mociutes ir iskartos i karta moko nesamoniu : kentek, gal pasikeis, nelisk i akis, buk nuolanki ir pan,
BET moterys irgi yra asmenybes ir zmones ir turi teise issakyti savo nuomone. O jus jei norit ir gudraukit. Man santykiai turi but paremti pagarba, nuosirdumu ir pagalba. O ne melais, gudrybem ir naudos siekiu.


Visiškai sutinku drinks_cheers.gif
O mano ankstesnį komentarą reikėjo suprast ne tiesiogiai, o kaip ironiją mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sowthistle @ 2013 09 04, 08:43)
Dar nepamirskit kotletu prikept ir alaus atnest.
Ne nu visai...
Kur matei is mano postu, kad as jam aiskinciau, kazko reikalauciau ir pan.? jis tiesiog toks yra. Ne visi tokie, kokie jus manot esat. Visi zmones skirtingi ir kazka deliot i lentyneles, kategorizuot... Neapsiimu as tuo. Cia musu mamos, mociutes ir iskartos i karta moko nesamoniu : kentek, gal pasikeis, nelisk i akis, buk nuolanki ir pan,
BET moterys irgi yra asmenybes ir zmones ir turi teise issakyti savo nuomone. O jus jei norit ir gudraukit. Man santykiai turi but paremti pagarba, nuosirdumu ir pagalba. O ne melais, gudrybem ir naudos siekiu.


Kaip lengva isvedzioti. Sita moterys irgi gerai moka. drinks_cheers.gif


Papildyta:
QUOTE(briukele @ 2013 09 04, 08:35)
Taip, moterims reikia būti gudrioms, visada pasitempusioms, nuolankioms, gėles vyrams dovanot, ant rankų nešiot ir milijonus uždirbt doh.gif  biggrin.gif



Gudri+pasitempusi= saunus variantas thumbup.gif

Milijonus ir geles, nesiojima ant ranku palikite vyrams. Kam kulniukus lauzytis? lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Sowthistle @ 2013 09 04, 08:43)
Dar nepamirskit kotletu prikept ir alaus atnest.
Ne nu visai...
Kur matei is mano postu, kad as jam aiskinciau, kazko reikalauciau ir pan.? jis tiesiog toks yra. Ne visi tokie, kokie jus manot esat. Visi zmones skirtingi ir kazka deliot i lentyneles, kategorizuot... Neapsiimu as tuo. Cia musu mamos, mociutes ir iskartos i karta moko nesamoniu : kentek, gal pasikeis, nelisk i akis, buk nuolanki ir pan,
BET moterys irgi yra asmenybes ir zmones ir turi teise issakyti savo nuomone. O jus jei norit ir gudraukit. Man santykiai turi but paremti pagarba, nuosirdumu ir pagalba. O ne melais, gudrybem ir naudos siekiu.


Kodel manote, kad vyrams vien kotletai patinka? Gi vyrai -medziotojai, iskepkite kada ir koki gardu kepsneli. Vietoj alaus siulyciau tekila- ne daznai, bet isbandyta, tinka. drinks_cheers.gif

Nei mamos, nei mociutes nesamoniu nemoko. Eilini karta jos yra teisios. Jei zmogus ne toks, kokio tau noretusi, kas lieka- kenti , lauki kol pasikeis, buni nuolanki, kantri. Kitu atveju ieskaisi sau tinkamo, su kuriuo rasi pagarba, nuosirduma, pagalba ir t.t.Viskas aiskiau, nei aisku. thumbup.gif
Gudrauti nelygu meluoti.
Atsakyti
Kentejimai ir aukos yra visiska nesamone. Niekam to nereikia ir niekas uz tai tau medalio ar paminklo nepastatys. Turime gyvent, kad ne tik jam, bet ir man butu gerai. Kitaip butu kalejimas.
Mociutos moko nesamoniu, todel, kad pacios neturejo, kur ir galvoja, na vargse mergaite reikia ja paguost todel ir sako, ai kentek, gal pasikeis. Bet zmones nesikeicia. Pasaulis nesugrius jeigu paliksi netinkanti sau zmogu.
Atsakyti
QUOTE(Sowthistle @ 2013 09 04, 12:36)
Kentejimai ir aukos yra visiska nesamone. Niekam to nereikia ir niekas uz tai tau medalio ar paminklo nepastatys. Turime gyvent, kad ne tik jam, bet ir man butu gerai. Kitaip butu kalejimas.
Mociutos moko nesamoniu, todel, kad pacios neturejo, kur ir galvoja, na vargse mergaite reikia ja paguost todel ir sako, ai kentek, gal pasikeis. Bet zmones nesikeicia. Pasaulis nesugrius jeigu paliksi netinkanti sau zmogu.

Ko močiutės ir mamos neturėjo?
Mane stebina, ką jūs darot šalia vyro, kuris laiko jus servetėle jo blogoms nuotaikoms sugerti? Ko kenčiat, jei pati rašot , kad tai nesamonė doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Molė: 04 rugsėjo 2013 - 13:14
QUOTE(alisia31 @ 2013 09 04, 10:14)
Milijonus ir geles, nesiojima ant ranku palikite vyrams. Kam kulniukus lauzytis? lotuliukas.gif


Na taip, kulniukų iš tiesų gaila g.gif smile.gif

QUOTE(Molė @ 2013 09 04, 14:09)
Ko močiutės ir mamos neturėjo?
Mane stebina, ką jūs darot šalia vyro, kuris laiko jus servetėle  jo blogoms nuotaikoms sugerti? Ko kenčiat, jei pati rašot , kad tai nesamonė doh.gif


Man atrodo,kad autorė jau nusprendė nebebūt servetėle ax.gif Ir labai gerai ją suprantu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2013 09 04, 14:09)
Mane stebina, ką jūs darot šalia vyro, kuris laiko jus servetėle  jo blogoms nuotaikoms sugerti? Ko kenčiat, jei pati rašot , kad tai nesamonė doh.gif

Rašė juk, kad susiras geriau apmokamą darbą ir išeis. Neskaitėt?
Atsakyti
Gyvenu ne LT, LT net nesikelciau pas berna, pati turiu buta. O cia esu atvykele, kur be gero darbo buto negausi issinuomot. Gaunu darba ir atia jam. O nesu is tu geruju samarieciu kankiniu, ale sedek ir tylek. Ne toks mano gyvenimo budas.
Atsakyti
Sowthistle, o apsistoti laikinai neturite kur?
Atsakyti
Nera kur, butu kur jau buciau isejus.
Atsakyti
QUOTE(Sowthistle @ 2013 09 04, 18:31)
Nera kur, butu kur jau buciau isejus.

Visada galima nuomoti kambarį. Vadinasi, diedo pašonėje ne taip ir blogai. Ne blogiau nei butą su butiokais dalinantis. Pamenu, irgi išėjau iš diedo apartamentų į kambarį. Poprastis toks buvo. Miesto gale biggrin.gif Nenumiriau. Geriau, nei įgrisusį bei visaip perkreiptą veidą kasdien matyti biggrin.gif
Atsakyti
Negaliu i buta iseit pati, nes mano atlyginimas mazesnis nei minimumas, nuomanjtis buta ziuri i pajamas. Cia Svedija ne LT, cia nera bobuciu, kur nuomoja kambarius. Viskas cia pagal sutartis ir per kompanijas vyksta.
Atsakyti