Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti vestuvių pobūvio erdves

Patarkite, kur gauti vestuvinę arką? O gal gaminote ją pačios? Pasidalinkite, kaip ir iš ko. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spurrga @ 2013 09 08, 21:31)
Patarkite, kur gauti vestuvinę arką? O gal gaminote ją pačios? Pasidalinkite, kaip ir iš ko.  ax.gif

Sakyčiau viskas priklauso nuo to, kur vyks ceremonija ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Reikalinga jusu pagalba...gal galite kazka patarti del sales papuosimo...noreciau pom pomais puosti,bet nelabai suprantu kaip juos pasidaryti paciai. gal kas turite kokia schema? ir is kokio popieriaus patariate daryti. kazkur skaiciau,kad reikia daryti is silko popieriaus,bet jis labai jau brangus, tada pigiau gaunasi pirkti juos jau padarytus is parduotuves. Is kokio popieriaus dar galima daryti? ir kokios spalvos juos geriau daryti?vestuvese dominuos zydra spalva, tai rinktis baltus ar zydrus? ar dar papildomu kokiu dekoraciju deti ar tik pom pomus?
Atsakyti
As ir masinas planuoju puosti pom pomsais, kaip pasidaryti darau internete smile.gif o silkinis popierius tai lietuvoje tikrai brangokas smile.gif bet as uzsisakiau is anglijos 50cmX70cm lapo kaina isejo 0,27 Lt. Vienam pom pomsui reikai daug man 10-12 lapu, bet kadangi labai dideli tai galima kirpti per puse smile.gif priklaus nuo to kokio dydzio norite wink.gif
Na po poros savaiciu man turetu pareiti tas silkinis popierius ir parasysiu kaip sekasi gaminti tuos pom pomsus. smile.gif Bet kazkodel jauciu kad dar sakysiuos to silkinio popieriaus. smile.gif
Atsakyti

As ir masinas planuoju puosti pom pomsais, kaip pasidaryti darau internete smile.gif o silkinis popierius tai lietuvoje tikrai brangokas smile.gif bet as uzsisakiau is anglijos 50cmX70cm lapo kaina isejo 0,27 Lt. Vienam pom pomsui reikai daug man 10-12 lapu, bet kadangi labai dideli tai galima kirpti per puse smile.gif priklaus nuo to kokio dydzio norite wink.gif
Na po poros savaiciu man turetu pareiti tas silkinis popierius ir parasysiu kaip sekasi gaminti tuos pom pomsus. smile.gif Bet kazkodel jauciu kad dar sakysiuos to silkinio popieriaus. smile.gif

O gal galetum parasyti linka is kur uzsisakinejai ta popieriu? ir gal turi kokia schema atsisiuntus pom pomsu darymo?gal galetum ja man atsiusti. Beja ar nebandei pom pomsu daryti is timpinio popieriaus?radau,kad ir is jo galima daryti...gal kas bandet is jo daryti?ar gaunasi tokie pat grazus? ax.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, o as ieskau kur galima butu rasti nebrangiai, galbut tiesiai is gamintojo, cilindriniu zvakiu? Kadangi ju kainos kosmines.... o kai reikia apie 40vnt. tai sumele susidaro nemaza.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sijuri @ 2013 11 27, 19:27)
Sveikos, merginos, o as ieskau kur galima butu rasti nebrangiai, galbut tiesiai is gamintojo, cilindriniu zvakiu? Kadangi ju kainos kosmines.... o kai reikia apie 40vnt. tai sumele susidaro nemaza....  doh.gif


Ikea'oj nebandėt žiūrėti? aš savąsias pirkau ikea'oj, tik mano buvo stiklainiuokuose, man tokių reikėjo, draugė cilindrines vestuvėms pirko irgi ikea'oj
Atsakyti
QUOTE(martele1022 @ 2013 11 27, 23:54)
Ikea'oj nebandėt žiūrėti? aš savąsias pirkau ikea'oj, tik mano buvo stiklainiuokuose, man tokių reikėjo, draugė cilindrines vestuvėms pirko irgi ikea'oj


Hm...kadangi esu ne Vilniete, tai nesidomejau, gal zinot mazdaug kainos preliminariai cilindriniu? Nes ka pati iki siol radau tai 7cm X 15cm kaina pigiausia apie 7lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sijuri @ 2013 11 28, 18:09)
Hm...kadangi esu ne Vilniete, tai nesidomejau, gal zinot mazdaug kainos preliminariai cilindriniu? Nes ka pati iki siol radau tai 7cm X 15cm kaina pigiausia apie 7lt  g.gif

Kaune yra specializuota žvakių parduotuvė, Savanoriuose priešais maximą. Ten aš pirkausi savo šventei, didelis pasirinkimas, įvairūs dydžiai ir formos, gali pagaminti pagal užsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupkis @ 2013 11 28, 17:32)
Kaune yra specializuota žvakių parduotuvė, Savanoriuose priešais maximą. Ten aš pirkausi savo šventei, didelis pasirinkimas, įvairūs dydžiai ir formos, gali pagaminti pagal užsakyma  4u.gif


Aciu! Reikes uzlekti butinai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sijuri @ 2013 11 28, 18:09)
Hm...kadangi esu ne Vilniete, tai nesidomejau, gal zinot mazdaug kainos preliminariai cilindriniu? Nes ka pati iki siol radau tai 7cm X 15cm kaina pigiausia apie 7lt  g.gif



http://www.ikea.com/...?query= žvakė rašo, kad 4.99. O Jyske nebandėt žiūrėti? ar Tiger parduotuvėje?
Atsakyti
Merginos,gal galit patarti? g.gif Man kilo klausimas del saldaus stalo indu, kur bus tortas, sausainiai ir kt gardumynai. Ar jusu sodybos tures indus, ar pacios rupinsites, kur viska sudeti? Net neisivaizduoju ar musu sodyboje bus vazu tarkim gelem pamerkti ant stalo, ar kai gausim geliu is sveciu. Kaip pas jus? O gal ruosiates nuomoti vazas, zvakides ar kitokius indus? Pirkti brangoka. Man patinka ideja saldziam stalui stikliniai indai su dangteliais,gal isivaizduojat ka turiu omeny. Bet is kur tokiu gaut? 4u.gif
Atsakyti