Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti vestuvių pobūvio erdves

QUOTE(Orange_blossom @ 2013 12 05, 14:50)
Merginos,gal galit patarti?  g.gif Man kilo klausimas del saldaus stalo indu, kur bus tortas, sausainiai ir kt gardumynai. Ar jusu sodybos tures indus, ar pacios rupinsites, kur viska sudeti? Net neisivaizduoju ar musu sodyboje bus vazu tarkim gelem pamerkti ant stalo, ar kai gausim geliu is sveciu. Kaip pas jus? O gal ruosiates nuomoti vazas, zvakides ar kitokius indus? Pirkti brangoka. Man patinka ideja saldziam stalui stikliniai indai su dangteliais,gal isivaizduojat ka turiu omeny. Bet is kur tokiu gaut?  4u.gif
na, pirkti tikrai nemažai tokių yra IKEA parduotuvėje kiek pigiau, nei visur, būna ir nuomoja juos
Atsakyti
QUOTE(Orange_blossom @ 2013 12 05, 15:50)
Merginos,gal galit patarti?  g.gif Man kilo klausimas del saldaus stalo indu, kur bus tortas, sausainiai ir kt gardumynai. Ar jusu sodybos tures indus, ar pacios rupinsites, kur viska sudeti? Net neisivaizduoju ar musu sodyboje bus vazu tarkim gelem pamerkti ant stalo, ar kai gausim geliu is sveciu. Kaip pas jus? O gal ruosiates nuomoti vazas, zvakides ar kitokius indus? Pirkti brangoka. Man patinka ideja saldziam stalui stikliniai indai su dangteliais,gal isivaizduojat ka turiu omeny. Bet is kur tokiu gaut?  4u.gif

Turite pasiklausti sodyboje kokiu indu turi, mes tai kai buvome sodyboje iskart pasiteiravome ir mums parode ka turi, kokiu indu, vazu ir panasiai. wink.gif tai dali indu saldziam staliui turi, dali pirksiuosi, pvz. db nusipirkau tuos gaubtus su pauksčiuku virsuje, po juo galima padet keksiuka ar gele, tai pokejau po 11lt, stikliniu indu su dangteliais didelių tu apvaliu maciau maximoje po 20lt, nemanyciau kad labai brangu, dar man visai nieko man ir paprasti auksti indai su dangteliais is luminarc, esu maciusi senukuose, ir internete pirkti, kazkur 16lt kainuoja.
Bet siaip tai pasizvalgykit maximoje, tikrai graziu ir pigiu indu saldziam stalui rasit smile.gif Nes pati pirkciau, bet sodyboje tokius jau turi smile.gif
O ir siaip pakalbekit su sodybos seimininkais gal nores perpirkti is jusu indus, nes musu sodybos seimininke mums taip pasiule smile.gif sake vazas nupirks visas, jei tik nebus lb brangios,iki 20lt, ir indus kokius tik rasim perpirks wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lindos: 06 gruodžio 2013 - 09:14
Visus indus, vazas turejo mano dekoratores tai jos viskuo ir pasirupino.
Seip sodyboje, kur sventem, man butu nepatike indai saldziam stalui, tai pasiteiraukit sodyboj ar jie turi indus, ir jei taip, ka turi, gal jum netiks/nepatiks 4u.gif
Atsakyti
Parekomenduokite prasau dekoratore Vilniuje. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orange_blossom @ 2013 12 05, 14:50)
Merginos,gal galit patarti?  g.gif Man kilo klausimas del saldaus stalo indu, kur bus tortas, sausainiai ir kt gardumynai. Ar jusu sodybos tures indus, ar pacios rupinsites, kur viska sudeti? Net neisivaizduoju ar musu sodyboje bus vazu tarkim gelem pamerkti ant stalo, ar kai gausim geliu is sveciu. Kaip pas jus? O gal ruosiates nuomoti vazas, zvakides ar kitokius indus? Pirkti brangoka. Man patinka ideja saldziam stalui stikliniai indai su dangteliais,gal isivaizduojat ka turiu omeny. Bet is kur tokiu gaut?  4u.gif

pas drauge vestuvese maciau tokia ideja su stikliniais indais + buvo iremintos tokios korteles, su idomia fraze apie saldumynus, siaip tikrai kazkas naujo ir idomaus. Nebuvo tu dideliu sakociu, tortu triju aukstuku ir pan... sakyciau tikrai buvo labai originalu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Sijuri @ 2013 11 27, 18:27)
Sveikos, merginos, o as ieskau kur galima butu rasti nebrangiai, galbut tiesiai is gamintojo, cilindriniu zvakiu? Kadangi ju kainos kosmines.... o kai reikia apie 40vnt. tai sumele susidaro nemaza....  doh.gif

Pirkom Lenkijoje. Ten taip pat nemazai atributikos sventines zadame isigyti, nes tikrai daug kas pigiau nei Lietuvoje.
Atsakyti
Aš manau, kad sodybos salės puošti nereikia. Svarbiausia yra gražiai papuoštas stalas, tai turėtų būti salės akcentas. Jei stalas bus gražus, akys tikrai nekrips niekur kitur, tik į jį. Čia aišku tik mano nuomuonė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ineta87 @ 2014 01 02, 23:33)
Aš manau, kad sodybos salės puošti nereikia. Svarbiausia yra gražiai papuoštas stalas, tai turėtų būti salės akcentas. Jei stalas bus gražus, akys tikrai nekrips niekur kitur, tik į jį. Čia aišku tik mano nuomuonė  4u.gif

na mes sale puosime minimaliai, vis tiek norisi kad butu sventiskiau, jakiau 4u.gif
Atsakyti
gal kuri parekomenduotumėt įmones kurios nuomuoja staltieses, užvalkalus, kaspinus ir kt. papuošimus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulia * @ 2010 07 27, 22:42)
pas mus irg ibuvo mazyte svente, sventem po atviru dangum ir puosem tik stalus, o kadangi balionai irgi nepatinka,tai pasirinkom rugius kuriuos patys skynem tik floriste suriso ir vaizdas atrode puikus, ir nebrangu,  mums labai patiko  mirksiukas.gif





O kaip lankstyti tas serveteles? gal nuoroda kokia galite duoti? aciukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(joskedita @ 2014 09 02, 14:57)
O kaip lankstyti tas serveteles? gal nuoroda kokia galite duoti? aciukas  mirksiukas.gif

tai internete yra pvz, o seip sodybos savininke pasirupina.
jei serveteles vardines ty su vrdais tai, pirma jas reikia tureti, o tad ziureti kas iseina
Atsakyti
Sveikos smile.gif gal kas žinote iš kokios medžiagos daromos kabančios lubos?
Atsakyti
super tema thumbup.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(silensy @ 2014 11 05, 11:32)
Sveikos smile.gif gal kas žinote iš kokios medžiagos daromos kabančios lubos?

mes darem is agropleveles thumbup.gif
Atsakyti