Įkraunama...
Įkraunama...

saldūs grybukai, voveruškos, kaštonai...

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 16, 18:40)
ir aš būčiau labai dėkinga už apžvalgą!  bigsmile.gif

Tai tada šeštadieni čia parašysiu apie apžvalgą. manau visoms, kas nori įsigyti tikrai pravers thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sierra @ 2009 04 16, 18:09)
Šeštadieni busiu bazese tai galėsiu patikrinti ar kaune ten yra  4u.gif


Sierra, oi kaip ačiū būtų 4u.gif Tik jei rasi būtinai parašyk kuris angaras ir eilės nr., nes kitaip ten galvą nusisukčiau lotuliukas.gif Kaip tik kitą savaitę varysiu į Kauną, tai jei rasi - pasaka būtų 4u.gif
Atsakyti
Kas domėjosi grybukų keptuvėmis
Urmas Rytų galerija 13 salė 23 vieta ponas Romas 8-689-45956. Kaina 55 lt prieš važiuojant pasiskambinti ar tikrai tą dieną turės.
Atsakyti
Sierra! bigsmile.gif Ačiū labai! bigsmile.gif
Ačiū !
ačiū !
ačiū !
ačiū ! aciuks.gif aciuks.gif assa.gif didis.gif assa.gif hihihi.gif
Atsakyti
Sierra, ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif O tik grybukų? Riešutėlių nebuvo bigsmile.gif
Atsakyti
Panevėžio centriniame turguje tokios keptuvės nuo 45 lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(relija @ 2009 04 18, 17:34)
Sierra, ačiū  4u.gif  4u.gif  4u.gif  O tik grybukų? Riešutėlių nebuvo  bigsmile.gif

reišutėlių irgi sakė kartais turiir kaštonų turi, dar kartais voveriuku ir gaidelių turi. Tik braškių neturi. ir saldainiam formelių lieti turi. dar maciau tokia forma du meskiukai ir didelis konkoriezis smile.gif Bet reikia jam skambinti ar turi. per fuksą užėjau. net vizitkę davė, o kai pasakiau, kad pareklamuosiu, tai viska ka turi rodyti pradėjo, bet gaila, kad nepaklausiau ar voverusku aparato to neturi kur i alieju leisti reikia. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 18, 12:15)
Sierra!  bigsmile.gif  Ačiū labai!  bigsmile.gif 
Ačiū !
ačiū !
ačiū !
ačiū ! aciuks.gif  aciuks.gif  assa.gif  didis.gif  assa.gif  hihihi.gif

Visada prašom as pati kai suzinojau buvau assa.gif labai laiminga assa.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sierra: 19 balandžio 2009 - 18:55
Sierra, na viskas aišku tada, labai ačiū už info 4u.gif O tu nusipirkai ką nors? bigsmile.gif Gal jau laukt vaizdų? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(relija @ 2009 04 20, 08:06)
Sierra, na viskas aišku tada, labai ačiū už info  4u.gif  O tu nusipirkai ką nors?  bigsmile.gif  Gal jau laukt vaizdų? biggrin.gif


Aš pakolkas nepirkau nieko, nes be grybuku turiu dar čirvinių keptuvę, o būsimoji uošvienė sakė voveraičių keptuvė kažkur buvo. Tai kai jau išmoksiu gerai grybukus kepti, tai pabandysiu ką nors kitą nusipirkti, nes 55 litai man nemažai atrodo 4u.gif

Tiesa ten ir čirvinių keptuvių sakė turi tas dėdulė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sierra: 20 balandžio 2009 - 17:53
Labutis, Sierra braskiu formeles ir nebus, juk ji lipdoma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2009 04 20, 19:52)
Labutis, Sierra braskiu formeles ir nebus, juk ji lipdoma 4u.gif

hihihi.gif o aš galvojau, kad ir formos yra hihihi.gif
Atsakyti
o as labai noreciau riesuteliu keptuves mirksiukas.gif , reikes paziureti, sake Silainiu turguij yra.
Atsakyti