Įkraunama...
Įkraunama...

saldūs grybukai, voveruškos, kaštonai...

QUOTE(mamkaa @ 2009 04 21, 07:45)
o as labai noreciau riesuteliu keptuves  mirksiukas.gif , reikes paziureti, sake Silainiu turguij yra.

sveikutes,skaiciau visa foruma ir dabar ryzaus ir as isiterpti.ziuriu yra problema dazniausia su glaistu grybuku kotam,tai vat pasidalinsiu savo patirtim.
glajus 1 baltymui reikia apie 1 stiklines cukraus pudros.baltyma plakti iki standumo,berti truputi rugsteles ir cukraus pudra.
as darau tirsta tai esu garantuota kad stinds.
o galvas dazaus konditeriniu sokoladu,tada buna skanios ir tikros. 4u.gif
Atsakyti
sveikute, o kur gauni to kkonditerinio sokolado? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 04 21, 06:45)
o as labai noreciau riesuteliu keptuves  mirksiukas.gif , reikes paziureti, sake Silainiu turguij yra.

Yra smile.gif Ką tik pralėkiau pro šalį. Dar yra čirvinių blynų ir grybukų, bet lyg kažkokie didesnį, bet ir nežiūrėjau iš arti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2009 04 21, 13:37)
sveikute, o kur gauni to kkonditerinio sokolado? g.gif

prekybos centruose, didelė plyta sidabru blizgančiam popierėly su mėlynu užrašu. Pigus jis. Tik etiketę reikia paskaityti, kad tai konditerinis šokoladas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemini @ 2009 04 21, 15:26)
Yra  smile.gif Ką tik pralėkiau pro šalį. Dar yra čirvinių blynų ir grybukų, bet lyg kažkokie didesnį, bet ir nežiūrėjau iš arti  ax.gif



silainiu turgui riesuteliu keptuve kaip ir grybuku 60lt
Atsakyti
įdėkit prašau nuotraukų, kaip atrodo riešutėliai, voveraitės ir kiti gardumynai wub.gif

QUOTE(Sierra @ 2009 04 15, 21:27)
Mano tesla 250 margarino 3 s medaus 100 grietines 1 a š sodos 1/2 puod cukraus 20 šaukštu miltu

o kiaušinių nereikia?

QUOTE(Sierra @ 2009 04 15, 23:12)

labai gražūs grybukai wub.gif thumbup.gif
QUOTE(vaidulek @ 2009 04 21, 12:56)
glajus 1 baltymui reikia  apie 1 stiklines cukraus pudros.baltyma plakti iki standumo,berti truputi rugsteles ir cukraus pudra.
as darau tirsta tai esu garantuota kad stinds.
o galvas dazaus konditeriniu sokoladu,tada buna skanios ir tikros. 4u.gif


QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 21, 15:26)
prekybos centruose, didelė plyta sidabru blizgančiam popierėly su mėlynu užrašu. Pigus jis. Tik etiketę reikia paskaityti, kad tai konditerinis šokoladas  ax.gif

ir čia visas receptas? Nuo iki wub.gif

o kaip atrodo kiti grožiai? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 21 balandžio 2009 - 14:30
QUOTE(mamkaa @ 2009 04 21, 07:45)
o as labai noreciau riesuteliu keptuves  mirksiukas.gif , reikes paziureti, sake Silainiu turguij yra.

bazeje būna po 55 litus

QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2009 04 21, 13:37)
sveikute, o kur gauni to kkonditerinio sokolado? g.gif

Aš maximoje pirkau tokį pokelį. Šokoladinis glaistas kepinimas. Kainavo apie 3 litus. Reikėjo mikrobangėje apie 5-6 minutes pašildyti ir glaistas gatavas.

QUOTE(naitas @ 2009 04 21, 15:26)
o kiaušinių nereikia?

reikia  blush2.gif  Pamiršau parašyti  doh.gif

labai gražūs grybukai  wub.gif  thumbup.gif
ir čia visas receptas? Nuo iki  wub.gif

Kepiau pagal šį receptą:
250g margarino
3 š. medaus
1/2 stiklinės cukraus
3 trynių
100g grietinės
1 a.š. sodos
1 a.š. malto cinamono
1 a.š. maltų gvazdikėlių
žiūpsnis maltų kvapniųjų pipirų
~20 š. miltų

Atsakyti
Na as kepiau velykoms ir voveraiciu ir grybuku , tai glaista sokoladini dariau pagal sroves recepta (liko senoj temoj jos grazumeliai) , kur ten visko daug reikejo deti ir blizgejo labai, bet man tas sokoladas nesustingo per nakti , tai yra prilieti ir lieka pirsto anspaudas , tai nepatogu juos tarkim sudeti i lekte , nes limpa. Gal as ka ne taip padariau su tuo glaistu, ar taip jau gaunasi... g.gif
Atsakyti
Glaistas nesustingo, kadangi per mazai cukraus pudros. Bandziau ir as, o kad blizgetu tai det butina pudra, o ne cukru 4u.gif .Db zinosiu kaip tas konditerinis sokoladas atrodo bigsmile.gif o siaip manau reik ieskot, kas tiesiogiai vazineja i baltarusija, gal pigiau butu tos keptuveles?eisiu ir as i turgu pasizvalgyt, jei sake, kad Panevezy pigiau. Sakau reik deret ir pirkt keliom ir kelis vienetus , turetu but pigiau? mirksiukas.gif Juk realiai jos turetu kainuot koki 20 lt. Jei kurios sumastys susikooperuot, duokit zinot biggrin.gif
Atsakyti
O aš kepiau voveruškas ir man nesigavo verysad.gif ryt arba šiandien bandysiu grybukus tikiusi su šitais situacija kitokia bus ax.gif
Atsakyti
Witalyli, jos gaunasi, tik ta tesla padaryk konkreciai kaip lietinianiams ir pilt reikia ant kepureles , beto butinai reikia nubraukt ta mase kuri bega pro koteli, voveruska kitaip neiskris is formeles mirksiukas.gif
Atsakyti
Voveruškas ir kitas gėles aš kepu taip (beje, labai seniai kepiau - neturiu foto reportažo):
.Pasidarau tešlą kaip lietiniams biggrin.gif (čia aš apie tirštumą)
..Įkaitinu aliejų.
...Įstatau, į indą su įkaitintu aliejumi formelę (gėlę, paukštuką, voverušką biggrin.gif ) ir palaikau kol gerai įkaista.
....Traukiu tą formelę iš aliejaus ir kišu į indą su tešlą. Svarbiausia nepanardinti visos formelės iki koto. Reikia kad apsemtų tik sulig šonine sienele, o ant viršaus nei kiek, nes tada kuo puikiausiai iškepus nukrenta.
.....kišu į indą su įkaitintu aliejumi ir palaikau, nenuleidusi ant dugno kelias akimirkas. Vėliau galima jau ir pastatyti, kol iškeps...
...... Na ir jau ištrauktas dedu ant storo popieriaus, gerai sugeriančio riebalus, ir kai gerai nusisausina, dedu į indą, barstau cukraus pudra - ragauju biggrin.gif

Padariau šiokį tokį paveiksliuką su paint'u lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nemoku su juo visai, bet šitam kompe tik tokia piešimo programa lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo relija: 22 balandžio 2009 - 10:07