Įkraunama...
Įkraunama...

saldūs grybukai, voveruškos, kaštonai...

pirkau siandien riesutuku keptuve rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif laimes kai pvaikui saldaine gavus.
Eisiu kepti riuesuteliu, vakare idesiu foto kas gavosi is to didelio mano noro tureti ta keptuve ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 11 17, 15:33)
pirkau siandien riesutuku keptuve  rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif  laimes kai pvaikui saldaine gavus.
Eisiu kepti riuesuteliu, vakare idesiu foto kas gavosi is to didelio mano noro tureti ta keptuve  ax.gif


Kur pirkai...? verysad.gif nu kaip pavydziu...kaip atrodo, kiek kainavo...? nu gyva lekt i vilniu nors ryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 11 17, 15:33)
pirkau siandien riesutuku keptuve  rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif  laimes kai pvaikui saldaine gavus.
Eisiu kepti riuesuteliu, vakare idesiu foto kas gavosi is to didelio mano noro tureti ta keptuve  ax.gif


Kepa ji dabar riesutukus be sazines grauzimo, net cia nesirodo mad.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
cipciuk, parasykit voveruškų tešlos receptuką 4u.gif
Atsakyti
Zuliaska, is kur gavote tokiu riesuteliu formeliu? Oi kaip man ju reiktu.................
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 11 17, 17:12)
Kepa ji dabar riesutukus be sazines grauzimo, net cia nesirodo mad.gif  lotuliukas.gif

rugiagele26, gelele tu musu smile.gif tu visisakai teisi, kepiau riesutelius, ir negaliu tasidziaugti pirkiniu. Pirkau Kaune silainiu turguje, prase 60 lt, bet atiadve uz 57 lt, na sutaupiau tris litus ir nusipirkau zurnala "kaledu patiekalai" mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Riesuteliu gavosi nemazai 90 vnt. Apsiedem. Tik va man kazkaip norejosi juos papuosti, tai pabandziau su aisingu, bet ne kas gavosi, tai norejau paklausti, gal kas turite minciu kai pgraziai ir paprastai papuosti riesutelius.
mano 2 valandu darbas smile.gif
user posted image
user posted image
na bandymas papuosti ax.gif
user posted image
user posted image
visu nesulipdziau, nes neuzteko rududu, vienos skardines mazai buvo doh.gif doh.gif
o cia nusibodo tuos lepelius daryt, tai tokius tik uzspaudziau dzibukus ir viskas
user posted image
Papildyta:
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 11 17, 14:39)
Kur pirkai...?  verysad.gif nu kaip pavydziu...kaip atrodo, kiek kainavo...? nu gyva lekt i vilniu nors ryt biggrin.gif

atrodo stai taip
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 17 lapkričio 2009 - 22:38
oi,mamkaa, na ir vaizdu cia atnesiai bigsmile.gif bigsmile.gif kaip skaniai atrodo wub.gif

tokios keptuves ir as noreciau,juk su ja lengva kepti ax.gif
Atsakyti
kas iprtate kepa ir su formelem, ir sako kad nesunku ir paprasta, bet man su formelem nesiseke susidraugauti. O va su keptuve viskas iskart gavosi gerai.
Atsakyti
o gal kuri zinot kokios vaizdines medziagos ar foto kaip kastonai padaromi ax.gif 4u.gif
Atsakyti
idomu ir man butu pamatyti vaizdine medziaga g.gif
Atsakyti
Jo kpetuvė gera smile.gif bet matau, kad čia senovinė ane? O dar turėjo, ar tik vieną?
Atsakyti
QUOTE(shrekiuke @ 2009 11 18, 08:47)
Jo kpetuvė gera smile.gif bet matau, kad čia senovinė ane? O dar turėjo, ar tik vieną?

nezinau ra dar turejo, nes padave nuo prekystalio, tai nemaciau padejo kita ant prekystalio ar ne. nezinau kiek joje senoviskumo, bet ant etiketes buvo parasyta, kad ji baltarusiska, tokia sunki sunki, spizine.
Atsakyti