Įkraunama...
Įkraunama...

saldūs grybukai, voveruškos, kaštonai...

ir as panasias dovanas siemet suplanavau, tik nezinau kaip ipakuoti, ar i pintinele ar i dezutes, irgi visko sakiau prikepsiu ir bus tokios krizines kuklios dovanos, ir bus nepamirsti, ir sotus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 11 19, 16:47)
ir as panasias dovanas siemet suplanavau, tik nezinau kaip ipakuoti, ar i pintinele ar i dezutes, irgi visko sakiau prikepsiu ir bus tokios krizines kuklios dovanos, ir bus nepamirsti, ir sotus smile.gif


drinks_cheers.gif ir aš taip pat žadu padaryti ax.gif
Atsakyti
Mergaites,o kam pirkt tas pintineles,juk jus visos kepejos,is paprastos teslos issikepkit ir bus grazu ir pigu,anksciau taip kepdavo.
Atsakyti
Mintis gera. Zinau kad galima isikepti ir pacioms krepseli, bet bent jau man tada buna ne kaledine, o daugiau pavasario velykine dovana, man per kaledas noris kazko pinto graziai puosto smile.gif
Kazkur SM buvo tokio krepselio receptas. gal kas gali nuoroda imesti, jei pamena ir zino kur.
Atsakyti
nusipirkau toki daikciuka.patarkit,kokia tesla tiktu ir kokios konsistensijos turetu but. 4u.gif
http://3.bp.blogspot...-Ff8/s400/5.jpg
Atsakyti
prasau isduokit paslapti,kur galima si formeliu nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(leandre @ 2009 11 19, 20:32)
prasau isduokit paslapti,kur galima si formeliu nusipirkti?


as gyvenu ne lt.tai nelabai galesiu padet. blush2.gif pirkau norvegijoje.
Atsakyti
QUOTE(Kettim @ 2009 11 19, 19:29)
nusipirkau toki daikciuka.patarkit,kokia tesla tiktu ir kokios konsistensijos turetu but. 4u.gif
http://3.bp.blogspot...-Ff8/s400/5.jpg

kaip lietiniam blynam

QUOTE(leandre @ 2009 11 19, 19:32)
prasau isduokit paslapti,kur galima si formeliu nusipirkti?

as vokietijoj pirkau
Atsakyti
gaila,bet dekui uz atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 11 19, 18:47)
ir as panasias dovanas siemet suplanavau, tik nezinau kaip ipakuoti, ar i pintinele ar i dezutes, irgi visko sakiau prikepsiu ir bus tokios krizines kuklios dovanos, ir bus nepamirsti, ir sotus smile.gif


QUOTE(Mayfly @ 2009 11 19, 18:50)
drinks_cheers.gif ir aš taip pat žadu padaryti ax.gif


hmm, jo.. atsiranda rizika gauti kaip Kalėdinę dovaną kokius 6 - 7 krepšiukus meduolių, sausainių, grybukų g.gif Nemanot? bigsmile.gif
Atsakyti
as rami,is mano artimuju niekas nekepa nei meduoliu,nei grybu,tad drasiai galesiu tokias dovanas dovanoti didis.gif ir jos bus pacios paciausios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 11 19, 21:06)
hmm, jo.. atsiranda rizika gauti kaip Kalėdinę dovaną  kokius 6 - 7 krepšiukus meduolių, sausainių, grybukų  g.gif  Nemanot?  bigsmile.gif


user posted image drinks_cheers.gif
Atsakyti