Įkraunama...
Įkraunama...

Šalti užkandžių receptai su nuotraukomis .4 tema

QUOTE(Treja @ 2009 06 24, 14:01)
tiesiog norisi kažko naujo ir nepabodusio smile.gif


na tai ir dekit kazka naujo ir nepabodusio 4u.gif juk jums niekas nedraudzia to daryti 4u.gif
o juk ir tu paciu sumustinuku su lasisa yra daugybe variaciju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliushka @ 2009 06 24, 23:13)
na tai ir dekit kazka naujo ir nepabodusio  4u.gif  juk jums niekas nedraudzia to daryti  4u.gif

Na va, iškart ataka doh.gif , aš čia ateinu idėjų pasisemt, nes nesu superinė kulinarė cool.gif , o kai sugalvosiu ką nors naujo, tikrai įdėsiu smile.gif ,sumuštinių su lašiša variacijų žinau tikrai pakankamai smile.gif
Atsakyti
Kadangi visos viskam žinom visokių variacijų, tai ko išviso čia lysti? mirksiukas.gif
Viskas, baigiam šitą temą, radom bobos dėl ko muštis - dėl sumuštinių. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiiva @ 2009 06 24, 19:55)
Niekas nepuls, kam taikai supratau  biggrin.gif  O šiaip tarp kitko viešai pamąstant, tai kiekvienoje temoje vistiek kaikas prie kaiko prisikabina  ax.gif


Tai kad aš tikrai niekam konkrečiai netaikiau blink.gif šiaip pastebėjimą išsakiau ir tiek. Nemaniau, kad mano postas sukels diskusijas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiiva @ 2009 06 24, 23:33)
Kadangi visos viskam žinom visokių variacijų, tai ko išviso čia lysti? mirksiukas.gif 


Viskam nebuvo žodžio, tik lašišom cool.gif O lyst to, kad pasisemt naujų idėjų smile.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif tuoj cia prasides doh.gif
Atsakyti
QUOTE(neringaal @ 2009 06 25, 10:06)
lotuliukas.gif  tuoj cia prasides  doh.gif

Tikrai nieks neprasidės mirksiukas.gif , tiesiog labai nemalonu, kai išsakomas kažkoks pastebėjimas (ir mano nuomone jis buvo labai teisingas ir korektiškas), tai tuoj pat "pasiūloma" nelįst ton temon. Kažkaip negražu ir tiek...ar jau nebegalima jokios pastabos pasakyt g.gif ....nu išeina , kad nebegalima unsure.gif
Tuom ir baikim 4u.gif
Atsakyti
o man tinka kasdien sumustiniai su lasisa, ideju pateikimo galima pasisemti, gal kai kuriom daugiau pasiekusioms ismananciom virejom ir nieko tokio,, o kt minti pasigaut labai gerai, o jei nepatinka neziurekit ir viskas nematau bedos, o paskui kai koks balius ar kas tuoj kisa nosi ir raso parasykit kokiu pateikimo ideju, nes viskas atsibode ir pan...atsiverti sena tema ir pasiziuri ir piukioji...
Atsakyti
o as noreciau pasiulyti deti tik recepta su foto, nes dabar tai po kiekvieno recepto dar 3 psl buna "oi kaip skaniai atrodo" ir pan... butu daug lengviau rasti tai kas labiausiai domina atejus i tokia tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 06 25, 11:42)
o as noreciau pasiulyti deti tik recepta su foto, nes dabar tai po kiekvieno recepto dar 3 psl buna "oi kaip skaniai atrodo" ir pan... butu daug lengviau rasti tai kas labiausiai domina atejus i tokia tema  4u.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
kad butu be aikciojimu, tai receptukuose su nuorodom greitai galima susirasti, o man tinka visi be isimties, kad ir kiek nuvalkioti receptukai su foto, o diskusijos turbut turetu buti galimos, nes kur kitur paklausi, kaip ta ar ana padaryti prie to pacio patiekalo...
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 06 25, 14:05)
diskusijos turbut turetu buti galimos, nes kur kitur paklausi, kaip ta ar ana padaryti prie to pacio patiekalo...

taip. nesiparinkim moterys. lai toms, kurioms nepatinka neskaito čia mirksiukas.gif
ne spanašu,kad artėja situacija ,kaip kad antruos epatiekaluose doh.gif
Atsakyti