Įkraunama...
Įkraunama...

Šalti užkandžių receptai su nuotraukomis .4 tema

QUOTE(brendy_ @ 2009 09 08, 23:22)
help.gif  help.gif  help.gif kur Kaune matet pirkt lavasa?rytojui reik,siandien perejau dainavos rajona-neradau...

maximoj, iki tikrai yra. prie duonos ziurekit 4u.gif
jei tiksliau- hypermaximoj visada buna, kai man reikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brashke77: 08 rugsėjo 2009 - 21:42
QUOTE(brendy_ @ 2009 09 08, 22:22)
help.gif  help.gif  help.gif kur Kaune matet pirkt lavasa?rytojui reik,siandien perejau dainavos rajona-neradau...

Yra Dainavos maximoj, kur ant Pramonės-Dainavos gatvių kampo, prie Senukų kur ir bazių. Tikuosi aiškiai parašiau blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Kailiniai 4u.gif
Virti burokėliai,virtos morkos,virtos bulvės,kiaušiniai,agurkai rauginti tarkuojami.Poras smulkinamas.Silkė supjaustoma gabaliukais.Dedame sluoksniais,tepame majonezu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2009 09 15, 10:34)

antri antrais, bet čia užkandžiuose silkė dar nuostabesnė blink.gif heart.gif
apsiseilėjau ioš pst ryto.. reiks ryt silkės ir man šuboj pasidaryt.. tik kaip pas jus, Elena, nenučiuožia tie sluoksniai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 09 15, 10:50)
antri antrais, bet čia užkandžiuose silkė dar nuostabesnė blink.gif  heart.gif
apsiseilėjau ioš pst ryto.. reiks ryt silkės ir man šuboj pasidaryt.. tik kaip pas jus, Elena, nenučiuožia tie sluoksniai? g.gif



S.N.A.S.(oi kaip sunku vardą rašyti lotuliukas.gif ) aš sudedu viską į kokią salotinę,gerai paspaudžiu,po to apverčiu 4u.gif Tik tada reikia sluoksnius atbulinė tvarka dėti...
Atsakyti
oj, kaip noreciau silkes pataluose rolleyes.gif 100 metu nevalgiau doh.gif
Atsakyti
Elena, jau pradejau Kaledu laukti rolleyes.gif Labai grazu ir skanu thumbup.gif O su zelatina nebandei padaryti ta pati? Sonatina kazkada buvo toki recepta idejusi, tik idomu,kaip skonis... g.gif

Merginos, kas kursit nauja tema, pavadinima pataisykit- nelogiskai parasytas ax.gif

Turi buti 'Saltu uzkandziu receptai...'
o ne 'salti...receptai' lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brashke77: 15 rugsėjo 2009 - 10:55
QUOTE(Elena @ 2009 09 15, 10:34)
Kailiniai  4u.gif
Virti burokėliai,virtos morkos,virtos bulvės,kiaušiniai,agurkai rauginti tarkuojami.Poras smulkinamas.Silkė supjaustoma gabaliukais.Dedame sluoksniais,tepame majonezu  4u.gif

user posted image




Super! thumbup.gif O kaip padaryti tokia forma? Ziauriai uzsinorejau!
Atsakyti
QUOTE(krissp @ 2009 09 15, 12:55)
Super! thumbup.gif  O kaip padaryti tokia forma? Ziauriai uzsinorejau!

taigi ka tik parase, pries 2 postus ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti