Įkraunama...
Įkraunama...

Šalti užkandžių receptai su nuotraukomis .4 tema

ta su silke tai ciumpu,labai skaniai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2009 09 04, 09:19)
Aš dievinu žuvį...man mėsos nereikia  lotuliukas.gif Esu pagal horoskopą žuvis  lotuliukas.gif

As pagal horoskopa irgi zuvis, su mesa taip pat nelabai draugauju thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Šiandien ruošiu daug užkandžiu, nes mamos gimtadienis smile.gif
Darysiu sluoksniuotos bemielės tešlos pyragėlius su vištiena. Gal kas pamenat kuriam psl tas receptėlis? blush2.gif Arba gal žinot ar vištieną reikia pakepti prieš viniojant į tešlą? blush2.gif Man atrodo ne, o mama sako kad gal reikia. Visai susibalamutijau doh.gif
Bus didelis ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Elena, bomba, kaip skanioai viskas atrodo wub.gif

QUOTE(Jammin1 @ 2009 09 04, 09:58)
Sveikutės  4u.gif
Šiandien ruošiu daug užkandžiu, nes mamos gimtadienis smile.gif
Darysiu sluoksniuotos bemielės tešlos pyragėlius su vištiena. Gal kas pamenat kuriam psl tas receptėlis?  blush2.gif  Arba gal žinot ar vištieną reikia pakepti prieš viniojant į tešlą?  blush2.gif  Man atrodo ne, o mama sako kad gal reikia. Visai susibalamutijau  doh.gif
Bus didelis ačiū už pagalbą  4u.gif

nezinau apie kokius pyragelius sneki...

bet jei plonai pjaustysi vistiena tai nereikia apkepti, nes tikrai spes vistiena iskepti kol sluoksniuota tesla graziai paruduos
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 09 04, 11:26)
Elena, bomba, kaip skanioai viskas atrodo wub.gif
nezinau apie kokius pyragelius sneki...

bet jei plonai pjaustysi vistiena tai nereikia apkepti, nes tikrai spes vistiena iskepti kol sluoksniuota tesla graziai paruduos

Buvau kažkur radusi tarp užkandžių receptuką, kadangi žiūrėjau visas užkandžių temas, tai nepamenu kurioje buvo ax.gif
Ačiū už pagalbą, Neryte 4u.gif
Atsakyti
oi kokios jus kurybingos smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 09 04, 09:58)
Sveikutės  4u.gif
Šiandien ruošiu daug užkandžiu, nes mamos gimtadienis smile.gif
Darysiu sluoksniuotos bemielės tešlos pyragėlius su vištiena. Gal kas pamenat kuriam psl tas receptėlis?  blush2.gif  Arba gal žinot ar vištieną reikia pakepti prieš viniojant į tešlą?  blush2.gif  Man atrodo ne, o mama sako kad gal reikia. Visai susibalamutijau  doh.gif
Bus didelis ačiū už pagalbą  4u.gif



as tai darau tokias bulkeles su lasisa, super gaunasi
nusiperku gabaliuka lasisos, palaikau valandziuke istrynusi citrinos sultimis, pjaunu ir vynioju i tesla, tada gabaliukais supjaustau, patepu su kiausiniu ir kmynu ant virsaus uzbarstau, super skanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulytė @ 2009 09 04, 11:47)
as tai darau tokias bulkeles su lasisa, super gaunasi
nusiperku gabaliuka lasisos, palaikau valandziuke istrynusi citrinos sultimis, pjaunu ir vynioju i tesla, tada gabaliukais supjaustau, patepu su kiausiniu ir kmynu ant virsaus uzbarstau, super skanu smile.gif

Rytoj sakėm sau kepsim su vištiena tokius "pyragėlius", nes gavosi labai skanūs thumbup.gif
Ačiū už idėją, kaiptik turim namie lašišos, reiks vakare užmarinuoti 4u.gif

Štai kokie gavosi ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 04 rugsėjo 2009 - 14:09
QUOTE(Jammin1 @ 2009 09 04, 14:04)
Rytoj sakėm sau kepsim su vištiena tokius "pyragėlius", nes gavosi labai skanūs  thumbup.gif
Ačiū už idėją, kaiptik turim namie lašišos, reiks vakare užmarinuoti  4u.gif




o čia darėt su vištienos filė? ir ar apkepėt prieš vyniodama į tešlą? labai jau viliojančiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nerez @ 2009 09 04, 15:26)
o čia darėt su vištienos filė? ir ar apkepėt prieš vyniodama į tešlą? labai jau viliojančiai atrodo thumbup.gif

Dėkui smile.gif
Ne, nekepiau prieš vyniojant į tešlą, tik pamarinavau prieš tai šiek tiek smile.gif Naudojau krūtinėlę. Bet pirkau ne filė, pati išsidarinėjau gražiai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 04 rugsėjo 2009 - 14:31
QUOTE(Jammin1 @ 2009 09 04, 14:04)
Rytoj sakėm sau kepsim su vištiena tokius "pyragėlius", nes gavosi labai skanūs  thumbup.gif

super, tikrai skaniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pukiena @ 2009 09 04, 10:45)
As pagal horoskopa irgi zuvis, su mesa taip pat nelabai draugauju  thumbup.gif

Aš,pagal horoskopą žuvis,užtatai,labai ją dievinu.
Mėsą valgau tik paukštieną ir avieną.
Bet žuvis man yra pagrindas.
Valgau tiesa, sūdytus lašiniu su obuoliais.
Papildyta:
[quote=Nerytė,2009 09 04, 11:26]
Elena, bomba, kaip skanioai viskas atrodo wub.gif
nezinau apie kokius pyragelius sneki...

bet jei plonai pjaustysi vistiena tai nereikia apkepti, nes tikrai spes vistiena iskepti kol sluoksniuota tesla graziai paruduos
[/qute
Įkišau ir aš,savo nosį.
Bet apkeptos vištienos skonis žymiai skiriasi. 4u.gif
Atsakyti