Įkraunama...
Įkraunama...

Šalti užkandžių receptai su nuotraukomis .4 tema

Jammin1, gal galit parašyt, kiek laiko kepėt vaflius ir kuom tepėt/barstėt? nugi gėda pelėda, bet vakar dariau ir nebesigavo, anksčiau viskas būdavo liuks g.gif patepiau majonezu, pabarsčiau čili, kmynais ir į orkaitę keliom minutėm, gavosi kieti, trapūs ir nubyrėjo kmynai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2009 09 04, 09:54)
Sumuštinukai  4u.gif
Su lašiša.
Reiks tepamo sūrelio,sūdytos lašišos,raudono svogūno ir petražolių.
Tepamą sūrelį sudedame į indą,dedame smulkiai supjaustytą lašišą,svogūną ir petražolės.Viską gerai išmaišome.Tepame ant paskrudintos duonos.
Sūrelis pas mane natūralus Prezident  smile.gif

user posted image

Su silkė.
Burokėlių ikrai.
Virtus burokėlius sutrinti su blenderiu.
Graikinius riešutus susmulkiname.Sudedame į burokėlius.Dedame biški cukraus,druskos,pipirų,išspaudžiame citrinos sulčių,česnako,įpilame alyvuogių aliejaus ir sudedame smulkintas petražolės.Viską gerai išmaišome.
Dedame burokėlius ant juodos duonos,ant viršaus sudedame silkę.
Galima burokėlius dėti ant virtos bulvės,ant virto kiaušinio  4u.gif
Buvo labai skanu  4u.gif
user posted image

user posted image


o dieve koks grozis, Jus mergaites turite auksines rankas!
Atsakyti
QUOTE(Joana @ 2009 09 07, 10:17)
Jammin1, gal galit parašyt, kiek laiko kepėt vaflius ir kuom tepėt/barstėt? nugi gėda pelėda, bet vakar dariau ir nebesigavo, anksčiau viskas būdavo liuks  g.gif patepiau majonezu, pabarsčiau čili, kmynais ir į orkaitę keliom minutėm, gavosi kieti, trapūs ir nubyrėjo kmynai  doh.gif

Aš vaflius sutepu tik tada, kai orkaitė jau gerai įkaitus. Tepu plonu sluoksniu majonezo ir iškart pabarstau smulkintom pistacijom, kmynais arba plonu sluoksniu smulkiai tarkuoto fermentinio sūrio. O kepu tol,kol majonezas pasidaro traškus(na turiu galvoje kol nelieka drėgmės) smile.gif
Pabandykit dar karta, manau tikrai gausis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Retro_style @ 2009 09 07, 10:09)


Man pirmas patirkalas toks grazus, gal parasikite kas cia!



Jau rašiau, kad ten sumuštinukai. Dariau juos su formelėmis. Išspaustą baltą duoną sutepiau su sviestuku ir dėjau lašišos+citrinos griežinėlis/žalio-raudono sūrio/kumpio-paprikos/kumpio-poro/kumpio-salotos/ smile.gif Žodžiu dariau taip, kad būtų spalvinga ir paprasta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 09 07, 11:46)
Aš vaflius sutepu tik tada, kai orkaitė jau gerai įkaitus. Tepu plonu sluoksniu majonezo ir iškart pabarstau smulkintom pistacijom, kmynais arba plonu sluoksniu smulkiai tarkuoto fermentinio sūrio. O kepu tol,kol majonezas pasidaro traškus(na turiu galvoje kol nelieka drėgmės) smile.gif
Pabandykit dar karta, manau tikrai gausis  4u.gif


mano klaida matyt tame buvo, kad aš sutepiau tris lakštus, tik tada barsčiau kmynus, šiandien pamėginsiu su sūriu, ir iškart barstyt, nes vaflių užsipirkau "į ateitį" hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Joana @ 2009 09 07, 11:49)
mano klaida matyt tame buvo, kad aš sutepiau tris lakštus, tik tada barsčiau kmynus, šiandien pamėginsiu su sūriu, ir iškart barstyt, nes vaflių užsipirkau "į ateitį" hihihi.gif

Aš irgi užsipirkus hihihi.gif Reiks turbūt ryt vėl kepti smile.gif
Tiesa, patariu tepti tik tiek vaflių,kiek vienu metu telpa dėti orkaitėn. Nes vėliau tas majonezas įsigeria ir vafliai iškepę vistiek lieka minkšti. Žodžiu sutepi-įmeti-ištrauki ir vėl sutepi-įmeti-ištrauki smile.gif
Atsakyti
Srove o koks ten tepamas President suris eina i tuos sumustinius su lasisa smile.gif Bandziau prekybos centre ieskoti neradau smile.gif Tik siaip visokiu pelesiniu president suriu prisipirkau smile.gif tai su vyru ir suslamstem vienus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lile @ 2009 09 07, 12:24)
Srove o koks ten tepamas President suris eina i tuos sumustinius su lasisa smile.gif Bandziau prekybos centre ieskoti neradau smile.gif Tik siaip visokiu pelesiniu president suriu prisipirkau smile.gif tai su vyru ir suslamstem vienus smile.gif

manau tepamas varskes surelis
user posted image
Atsakyti
Neryte labai aciu bandysiu susirasti smile.gif Sirdingai dekoju, kartais paprasciausiai, del dideles pasirinkimo galimybes, nematai to ko reikia smile.gif
Atsakyti
ne čia papuoliau truputi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ohara: 07 rugsėjo 2009 - 17:17
QUOTE(ohara @ 2009 09 07, 17:17)
ne čia papuoliau truputi  lotuliukas.gif

g.gif nelabai supratau sio posto esmes
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 09 07, 18:40)
g.gif  nelabai supratau sio posto esmes

Matyt kažką parašė, poto pamatė,kad ne ten parašė-redagavo žinutę ir gavosi taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Retro_style @ 2009 09 07, 10:34)
o dieve koks grozis, Jus mergaites turite auksines rankas!

Elena,jau senai atkreipiau dėmesį į Tavo pateiktus receptus,kad netik turi būti skanu,bet ir gražiai pateikta{tai būdinga šio ženklo žmoniems},pataisyk,jeigu ,aš,esu neteisi?
Klausimukas?kokia tai silkių rūšis?-labaai skaniai žiūrisi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti