Įkraunama...
Įkraunama...

MADAME serijos knygos

QUOTE(Ritutia @ 2009 06 03, 09:57)
dievinu madame knygas, parduotuviu maniakes serija, ir tas, jusu minetas, susis pradinukams - man ypatingai patiko smile.gif visos knygos labai geros 4u.gif dar viena knyga gera yra, tik ne madame serijos - aukles dienorastis, bet irgi tokia pat puiki smile.gif pasiilgau as jau tu lengvu knygeliu smile.gif po sesijos butinai save apdovanosiu kazkokia lengva knygute smile.gif

Prie visu situ, belaukiant nauju Madame knygu- siulau Onos Misiukaites-Delonienes "Geriausia diena- sestadienis" mirksiukas.gif Tikrai nenusivilsit, garantuoju wub.gif Dabar Pegase jai dar akcija smile.gif
Atsakyti
Demesio - visiems mylintiems knyga!

Jau atsidare nauja pigiu naudotu ir nauju knygu parduotuve Vilniuje - Gerosios Vilties g. 12 (prie Savanoriu prospekto)!! Maloniai kvieciame visus apsilankyti!

Daugiau informacijos rasite tinklapyje:

www.knygosnamai.lt

Gero skaitymo!
Atsakyti
Mamai daviau paskaityti "Ar moki islaikyti paslapti", per diena perskaite, prisijuoke, labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
noriu labai visa serija isigyti, nerealios knygutes.
skaiciau:
Pusnuoges - kaip kazkas minejo irgi planavau mesti, bet dabaigiau, tikrai nepasigailejau
Laisva - patiko, lengvas skaitaliukas
Verta buti garsiam - viena is geriausiu kada skaitytu, atsitraukti negalejau, net masinoje laisva minute skaiciau biggrin.gif
dabar skaitau Ekszmonu vadovas - kazkaip vis turiu prisiversti skaityti, neypatingai idomu, intarpais taip.
o siandien -30% knygoms maximoje, tai nusipirkau Parduotuviu maniake ir kudikis, nekantrauju baigti skaityti tas zmonas ir pradeti sia smile.gif
jei dar kas norite perleisti Madame serija prasau man rasyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2009 06 13, 20:44)
Mamai daviau paskaityti "Ar moki islaikyti paslapti", per diena perskaite, prisijuoke, labai patiko  thumbup.gif

Sita ri as per diena perskaiciau, labai prikauste, butinai turejau perkaityti..

Dabar turiu vestuviu diena, reisk rpadet skaityti, turiu apti nemazai situ knygu ir kol kas labai patenktinta jomis, labai tinka vasarai pajury biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif Gal kuri sutiktumet parduoti pigiau perskaitytas knygas?
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2009 07 08, 14:33)
smile.gif Gal kuri sutiktumet parduoti pigiau perskaitytas knygas?

O kurios domina?
Atsakyti
"Arbuzas", "Ekszmonu vadovas" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2009 07 08, 17:17)
... "Ekszmonu vadovas"  smile.gif

Šitą turiu ir galiu perleisti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 07 08, 20:53)
Šitą turiu ir galiu perleisti  mirksiukas.gif

Rasau AZ tuomet 4u.gif
Atsakyti
Man irgi patinka MADAME serijos knygos rolleyes.gif Labiausiai įstrigo "P.S Aš tave myliu" wub.gif
Atsakyti
Skaičiau Madame serijos "Mamų mafija" patiko, labai lengvai skaitėsi, per dvi dienas sukramčiau tai net gaila pasidarė, kad taip greit perskaičiau blush2.gif
Dabar skaitau "Aš ne blogesnė" tai nieko kabina, bet esu mačius filmą tai siužetas kaip ir aiškus lotuliukas.gif
Taip pat turiu "Eksžmonų vadovas" ir "Gera lovoje", bet jos laukia savo eilės doh.gif
Atsakyti