Įkraunama...
Įkraunama...

MADAME serijos knygos

QUOTE(I'm love @ 2009 08 23, 14:52)
Idomu kiek viso sios serijos (Madame)n knygu yra  blush2.gif ?

Man irgi labai idomu smile.gif
Atsakyti
skaiciAU arbuza-na perskaiciau bet kad lb lb butu tai ne
pinavija-pakankamai idomi
gera lovoje-labai gera man
ekszmonu vadovas-visai nieko
vestuviu diena-idomi
parduotuviu maniake svaajoniu pasaulyje-super
parduotuviu maniake uzsienyje-super
parduotuviu maniake isteka-super
parduotuviu maniake ir kudikis-super
Dabar skaitysiu pardotuviu maniake ir sesuo manau bus ne ka saunesne tongue.gif
Atsakyti
O tos parduotuviu maniake knygos gi ne Madame g.gif
Atsakyti
laba visom 4u.gif per 4 pastarasias dienas perskaiciau 3 knygutes is sios serijos thumbup.gif wub.gif kiek prisijuokiau biggrin.gif niekada neteko balsu kvatoti skaitant knyga, ir maniskis ziurejo kaip i isprotejusia biggrin.gif lotuliukas.gif sskaiciau "mamu mafija" "kristamote" ir "ar moki islaikyti paslapti?" gal kuri gali parekomenduoti kazka panausaus is sios serijos?ta prasme tokio uzkreciamo ?t bigsmile.gif biggrin.gif 4u.gif nes kai baigiau taip gaila pasidare, kad nieko panasaus nebeturiu unsure.gif kazkada teko skaityt " ps. tave myliu " visai nieko tokia , bet kazkaip sios tokios fainesnes blush2.gif
Atsakyti
Skaitau Sophie Kinsella Nepaprasta namų šeimininkė is Capuccino serijos smile.gif
Cia turbut marketingo tikslais atskirtos madame ir capuccino serijos, nes pagrindas tai vienodas smile.gif
O knyga labai faina, kaip ir kitos sios autores knygos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2009 10 04, 11:36)
Skaitau Sophie Kinsella Nepaprasta namų šeimininkė is Capuccino serijos smile.gif
Cia turbut marketingo tikslais atskirtos madame ir capuccino serijos, nes pagrindas tai vienodas smile.gif
O knyga labai faina, kaip ir kitos sios autores knygos  biggrin.gif


pas mane eilej stovi si knygele biggrin.gif
Atsakyti
O man Capuccino serijos knygos kazkaip nesiskaito wub.gif .Turiu as ju prisipirkus ir negaliu prisiversti skaityti.

O MADAME gal jau naujienu yra,senai besidomejau g.gif
Atsakyti
deja, nera 4u.gif
Atsakyti
Labiausiai patikusios is Madame serijos tai Mamu mafija ir Krikstamote thumbup.gif thumbup.gif skaiciau dar kelias, tai visai nieko, bet tas seniai buvo, nelabai atmenu doh.gif lotuliukas.gif berods, arbuzas, gera lovoje, visos Italijos dulkes ir dar keleta...
Atsakyti
o jei jau apie cappuccino serija kalbejot...man mazieji zemes drebejimai ir arbatine silkmedziu gatveje labai patiko thumbup.gif tiesa, pirmoji labiau ax.gif
Atsakyti
pirmoji kuria skaiciau buvo "gera lovoj" labai patiko. biggrin.gif uzsikabinau, tai per akcijas beveik visas susipirkau. dar ne visas perskaiciau, bet va pora paskutiniu mano skaitytu "zydrasis stebuklas" ir " laisva" sad.gif labai nuobodzios buvo.
Atsakyti
Aš neseniai baigiau skaityti "ex žmonų vadovas", visai smagi smile.gif
Atsakyti