Įkraunama...
Įkraunama...

MADAME serijos knygos

Sophie Kinsella
Ar moki išlaikyti paslaptį?


Laaabai patiko, rekomenduoju, perskaiciau per diena. Itraukianti, lengva, linksma.


Lauren Weisberger
Ir velnias dėvi Prada


nepatiko. Nuobodi, tas pats per ta pati. Filmas idomesnis smile.gif

p.s. užsirezervavau mamų mafija ir krikštamotė. Ryt lekiu į biblioteką 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monika*: 16 birželio 2010 - 21:57
Perskaičiau "mamų mafija" lengva paprasta gan įdomi. smile.gif Nenusivyliau. Dabar einu skaityti "krikštamotė'' biggrin.gif
Atsakyti
Sophie Kinsella - Ar moki išlaikyt paslaptį man laabaai patiko. 4u.gif Apskritai man visos šios rašytojos knygos labai įtraukia ir lengvai skaitosi. Kai nesinori dauhg galvot, o tik lengvai skaityt su arbatyte. Perskaičiau per vieną naktį ax.gif .Gaila, kad apart dviejų knygų iš madame ir kapucino serijos bei visas serijas Parduotuvių maniakės daugiau šios rašytojos knygų nėra išversta schmoll.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
aš šiuo metu skaitau Jenny Colgan "Ar prisimeni pirmąjį kartą".. smile.gif na, kol kas skaitosi lengvai, bet nepasakyčiau, kad man labai patiktų g.gif
Atsakyti
Gal kuri zinot ar bus isversta Sophie Kinsella sesta serijos knyga "Mini Shopaholic"? Labai laukiu, rasiau ir Jotemai, bet jokio atsakymo negavau. Galvoju ar visgi skaityti anglu kalba, ar dar sulauksiu.. taip noretusi cool.gif
Atsakyti
Dabar skaitau Eksžmonų vadovas smile.gif , o labiausiai patiko Mamų mafija - super knyga mamytėms, siūlau visoms paskaityti...
Atsakyti
QUOTE(Kamilė2 @ 2011 07 13, 17:57)
o labiausiai patiko Mamų mafija - super knyga mamytėms, siūlau visoms paskaityti...

drinks_cheers.gif jos tęsinys "Krikštamotė" - taip pat įdomi thumbup.gif
Man, kiek skaičiau iš tos serijos,įdomiausia "Aš ne blogesnė" smile.gif
Atsakyti
Man patiko parduotuvių maniakės visos dalys ir "Ar moki išlaikyti paslaptį", dabar skaitau "Gera lovoje" - tikėjausi, kad bus įdomesnė ax.gif
Atsakyti
sutinku 100% su edysia thumbup.gif
Atsakyti
Seniai jau nieko naujo iš šios serijos neišleista, įdomu, ar išleis dar rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twiggy: 21 liepos 2013 - 10:53
Tikrai įdomu ar beišleis ką nors, pats laikas tokiom knygom pajūry ar sode ant pievutės paskaityti thumbup.gif
Atsakyti
Aš išsiparduodu Madame serijos likučius, gal kam įdomu:

Katarina Mazetti - Šeimos kapas
Katarina Mazetti - Vaikinas nuo gretimo kapo
Kerstin Gier - Mamų mafija
Anke Greifeneder - Pinavija
Donna Kauffman - Miegančioji gražuolė
Lauren Weisberger - Verta būti garsiam
Sophie Kinsella - Ar moki išlaikyti paslaptį
Cecelia Ahern - P.S. Aš tave myliu
Jenny Colgan - Ar prisimeni pirmąjį kartą?
Ildiko von Kurthy - Laisva
Jennifer Weiner - Aš ne blogesnė
Meggin Cabot - Mano kaimynas
Claudia Keller - Žaidimas su ugnimi
Jennifer Weiner - Gera lovoje
Robyn Sisman - Savaitgalis Paryžiuje

Po 2eur, knygutės tikrai tvarkingos, randasi Vilniuje smile.gif
Jei domina, rašykit PM smile.gif
Atsakyti