Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojam serialus

QUOTE(egesichora @ 2011 09 30, 12:46)
Jau jau greitai. Lyg tai spalio 15-ąją (jei dienos nesuklydau,reikia patikrinti info). Aš ir laukiu.  mirksiukas.gif
Papildyta:
Suklydau. Spalio 16 dieną  mirksiukas.gif
http://www.youtube.c...feature=related

Kas per baisybes jus ziurite, brrr schmoll.gif
Atsakyti
Tai,ar čia baisybės? Čia apie išgyvenimą+topinis serialas lotuliukas.gif
Ir nereikia būti tokioms jautrioms. Pūskite į mane,pūskite
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2011 10 01, 13:59)
Tai,ar čia baisybės? Čia apie išgyvenimą+topinis serialas  lotuliukas.gif
Ir nereikia būti tokioms jautrioms. Pūskite į mane,pūskite
lotuliukas.gif


Idomus jis?
Atsakyti
Sveiki.
Gal prisimenat,kažkada labai seniai rodė serialą pas mus, australišką rodos ar kokį ten, jaunimui labiau. Kur švytury šeima kažkokia gyveno ir vis kas mistiško jiems nutikdavo?
Atsakyti
QUOTE(Gabanne @ 2011 10 01, 15:07)
Idomus jis?


Tikrai įdomus.Net vyras žiūrės. Galite net smailas.net lietuvišku vertimu rasti. mirksiukas.gif
Atsakyti
man labai patiko pirmi burn notice sezonai, kai sirgau per dienas ziurejau, o nauji nebe tip labai.
Atsakyti
QUOTE(Gabanne @ 2011 10 01, 15:07)
Idomus jis?

Žiūrint kokius mėgsti. Jei patinka daug veiksmo,įtampos,kai žiūri ir lauki,spėlioji - "o kas toliau bus" - tai va šitas gerai sueis. Pirmoje serijoje apsipratau su tais vaizdais,nes iš pradžių tai baisoka buvo biggrin.gif Bet nieko,įvykiai įtraukė ir buvo gaila,kad sezone tiek mažai serijų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmogeliukas @ 2011 10 01, 15:36)
Gal prisimenat,kažkada labai seniai rodė serialą pas mus, australišką rodos ar kokį ten, jaunimui labiau. Kur švytury šeima kažkokia gyveno ir vis kas mistiško jiems nutikdavo?


Jei dar reikia- Round the Twist wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gossipgirl @ 2011 10 02, 16:07)
Jei dar reikia- Round the Twist wink.gif


Labai labai labai ačiū thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
is sezono naujienu: "The Playboy club" labai ir labai neblogai ziurisi. ir zinoma pagrindinio veikejo http://www.celebtv.c...die_cibrian.jpg grozis ne paskutinej vietoj nail.gif
Atsakyti
Gal kas matė ir gali palygint sezono naujienas "Revenge" ir "Hart Of Dixie"? Kuris labiau įtraukia, yra jums įdomesnis, kurį iš jų rekomenduotumėt?
Atsakyti
QUOTE(Lofficiel @ 2011 09 28, 20:34)
As rekomenduoju Revenge,Ringer,Hart of dixie  4u.gif

Paziurejau ringer, na patiko labai, uzkabina, idomu kas kaip toliau bus smile.gif
Atsakyti