Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės menininkės

gerai, kaip tik ryt einu, jei nepamirsiu paklausiu mirksiukas.gif
Atsakyti
na va, pasiklausiau vienos studentes, ji sake, nezinanti tiksliai pagal kokius brandos egzus jie atrenka, vos ne tipo pagal bele ka...as kaip ir maniau...tiesiog gal ima koki vidurki ir viskas...nu kaip minejau, ten istoti ner kas mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū,kad pasidomėjai...
O ką tu dirbi...ar ruošiesi dirbt?
Atsakyti
na siuo metu tik pradedu pusiau, nes dar ir auginu ir biski mokausi, bet toj srity apie kuria cia mes kalbam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rutellee @ 2007 11 07, 18:01)
na siuo metu tik pradedu pusiau, nes dar ir auginu ir biski mokausi, bet toj srity apie kuria cia mes kalbam mirksiukas.gif

Gal nori pati kažka kurt?
Atsakyti
QUOTE(OLIUKE @ 2007 11 08, 14:25)
Gal nori pati kažka kurt?

ta ir darau, tik po truputi, nes sunku rasti uzsakovu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rutellee @ 2007 11 08, 16:02)
ta ir darau, tik po truputi, nes sunku rasti uzsakovu blush2.gif

O ką būtent darai?
Atsakyti
sveikos,
biski savaite buvau atsiputus biski nuo mokslu, o dabar vel reik kibt.
darysiu projekta apie nauja gyvenima (tiesiogiai su mano as meniniu gyvenimu susijusi biggrin.gif ) ir nelabai randu, net nezinau kaip tiksliau lietuviskai pasakyti, referenciju, na kuom as remiuosi, tikiuosi supratot.
alegra, gal tavo akis netycia uzkliuvo uz ko nors tokio, is dailininku ar fotografu. siaip ieskau daugiu tokiu perkeltine prasme tai vaizduojanciu, ir link abstrakciju ir labiau ne zmogisko gyvenimo.
prirasiau ir nezinau ar ka suprasit smile.gif
oliuke, o kuom tu uzsiimi dabar? beja, ar baigiai fotografijos studijas? (cia taip klausiu, nes daug kas pradeda ir paskui pasuka kita linkme)
Atsakyti
QUOTE(china @ 2007 11 18, 06:41)
sveikos,
biski savaite buvau atsiputus biski nuo mokslu, o dabar vel reik kibt.
darysiu projekta apie nauja gyvenima (tiesiogiai su mano as meniniu gyvenimu susijusi biggrin.gif ) ir nelabai randu, net nezinau kaip tiksliau lietuviskai pasakyti, referenciju, na kuom as remiuosi, tikiuosi supratot.
alegra, gal tavo akis netycia uzkliuvo uz ko nors tokio, is dailininku ar fotografu. siaip ieskau daugiu tokiu perkeltine prasme tai vaizduojanciu, ir link abstrakciju ir labiau ne zmogisko gyvenimo.
prirasiau ir nezinau ar ka suprasit smile.gif
oliuke, o kuom tu uzsiimi dabar? beja, ar baigiai fotografijos studijas? (cia taip klausiu, nes daug kas pradeda ir paskui pasuka kita linkme)


Truputi nesupratau uzduoties. Tau reikia daryti projekta apie savo gyvenima? Ir nori tai perteikt per fotografijas? Tiksliau sukonkretink uzduoti,nes dabar nesigaudau kas ir kaip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alegra @ 2007 11 18, 18:30)
Truputi nesupratau uzduoties. Tau reikia daryti projekta apie savo gyvenima? Ir nori tai perteikt per fotografijas? Tiksliau sukonkretink uzduoti,nes dabar nesigaudau kas ir kaip mirksiukas.gif

nu nevisai biggrin.gif
darau projekta apie gimima, nauja gyvybe, pradzia ir t.t pvz, vaiko gimimas, kiausinis, rytas, pavasaris ir panasiai. visa tai rodysiu fotografijose, tik dar iki galo nesugalvojau kaip doh.gif bet darysiu still life. na, bet nesvarbu, svarbu, kad darant bet koki projekta mums reikia ji pagristi, paremti, referuoti, nezinau kaip tiksliai pasakyti, t.y. surasti kitus meninkus (vaizduojamojo meno: foto, daile, skulptura ir t.t.) kurie dare kazka tokia tema ir isanalizuoti ju darbus. ir kazko nelabai sekasi man rasti rolleyes.gif tai galvoju gal kur kada akis uz ko uzkliuvo
dabar tikiuosi aiskiau parasiau blush2.gif
rasiau, kad tiesiogiai su mano gyvenimu susija, nes musu naujas ir labai lauktas seimos narys jau uz menesio ir trupucio pas mus atkeliaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi China man galva siom dienom visai nedirba biggrin.gif Pas mus irgi naujas seimos narys atkeliaus,tik dar negreitai. Tai kankina visi galimi simptomai doh.gif

As dabar ivedziau i google: paroda "gimimas" Ismete daug nuorodu. Siaip google bandyk ivesti visokiu zodziu kombinacijas. As pastoviai referatams informacija rinkdavausi ir is anglu kalbos versdavausi. Siaip tai mano galva dabar neatgamina jokiu menininku dirbusiu ta tema. Gal kitos forumietes menininkes zinos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alegra @ 2007 11 19, 21:35)
Oi China man galva siom dienom visai nedirba biggrin.gif  Pas mus irgi naujas seimos narys atkeliaus,tik dar negreitai. Tai kankina visi galimi simptomai doh.gif

As dabar ivedziau i google: paroda "gimimas" Ismete daug nuorodu. Siaip google bandyk ivesti visokiu zodziu kombinacijas. As pastoviai referatams informacija rinkdavausi ir is anglu kalbos versdavausi. Siaip tai mano galva dabar neatgamina jokiu menininku dirbusiu ta tema. Gal kitos forumietes menininkes zinos mirksiukas.gif

alegra, didziausi sveikinimai 4u.gif ir didziausia uzuojauta del simptomu biggrin.gif kada jusu brangenybe turetu pasirodyt?
sako nestumas ikvepia darbui meninkes, kaip tau, alegra? ir stilius sako pasikeicia g.gif vidury nestumo tai buvo pas mane ikvepimas, o dabar tai labiau tinginys kamuoja doh.gif nors noro ir ideju galva pilna

bandziau per google, bet nelabai sekesi, reiks gal dar pabandyt, na o jei kuri ka prisimintumet, butu labai smagu
Atsakyti