Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės menininkės

QUOTE(garbanuskaa @ 2008 03 12, 04:26)
ieskojau...  as nenoriu i grupinius uzsiemimus, ieskau mokytojos, kuri privaciai.. indvidualiai mokintu... tai niekur nete nerantu sad.gif


O tavo dailes mokytoja nesutiktu privaciai pamokyt? Dailes mokyklos destytojai ir tt. Man padejo dailes mokytoja mirksiukas.gif Apsizvalgyk aplink-kartais ir toli ieskot nereikia.
Atsakyti
Kazkas cia prase issifruoti, kas tas KDI. Ogi KDI yra kauno dailes institutas ( Vilniaus dailes akademijos) smile.gif
Papildyta:
Skaiciau, jog daug kas akademija nepatenkinti- Mokausi kauno dailes gimnazijoje- tai reiskia, jog visi musu destytojai yra baige VDA ir 90% moksleiviu stoja i VDA, tai pas mus tie vargai su VDA isties visiems jau iki skausmo zinomi, vos ne anekdotai pasakojami apie akademija biggrin.gif man isties kas ten LB LB NEPATINKA tai kad tenka studijuoti buvusio durnyno patalpose- labai nemiela.............. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanuskaa @ 2008 03 12, 12:26)
ieskojau...  as nenoriu i grupinius uzsiemimus, ieskau mokytojos, kuri privaciai.. indvidualiai mokintu... tai niekur nete nerantu sad.gif

As is Klaipedos i Vilniu vazinejau pas tapytoja mokytis piesti ir pan, ji keik zinau padeda ir egzaminam ruostis, manau visi dailininkai teikia tokias paslaugas, o ju gi Vilniuje pilna cool.gif
Atsakyti
Kur dingo visos menininkės? g.gif
Atsakyti
Ne ne ne schmoll.gif viskas su ta vda yra gerai
tiesiog dauguma jauni stoja ir neretai tikisi, kad destytojai kaip mokytojai mokykloje rupinsis, kis viska i galva, tems ir pan...
maciau kaip is paaaacius minimaliausius meninius gabumus turinciu zmoniu studiju pabaigoj detytojai(ir tik destytojai) si ta isspaudzia..ir juokingiausia, kad butent tie (labai labai stropus, bet nelabai gabus) piktinasi,neva ne taip juos ivertino, savo asmenine nuomone destytojas pripirso..juokas ima besiklausant...nes jei ne"ipirsta" nuomone,geda i darbus ir ziuret butu
studijuju vda grafika ir tikrai nesu (bent daznaiusiai) pirmune, bet cia tik del mano pacios blogu iprociu ir savybiu, ir jei detytojai "uzsiseda" tai jau dazniausiai yra uz ka....bet pasistengi, parodai kad dirbi, kad gali ir vel viskas gerai. visi jie normalus issilavine zmones su savo gyvenimais, ne tas ju amzius, kad i kazkokias intrigas(patinka-nepatinka zmogus) veltusi JEI NENORESI-NIEKO IR NEBUS Reikia paciam dometis, iniciatyva rodyt, asmmeniskai tartis kada destytojas galetu tave priimt,klaust patarimu apie darbus, analogus,medziagos paieska ir viskas bus gerai. Net nedrisciau pasakyt, kad jie abejingi,yra tokiu,kad net paciai nesmagu,kai "pamoralizuoja" esu sulaukus is ju ir nuostabiu monologo biggrin.gif apie gyvenima,apie mena, apie tai kaip kurejui reikai uzsidegti ir patarimu kur ieskot ikvepimo ir t.t.. ir pan..
Del teoriniu dalyku man patiko beveik viskas! O ir ta filosofija-jei ismoksi,pasidomesi, tikrai islaikysi.As pvz pas radzvila gal 5 kartus ejau laiky, kol pagaliau daejo ko ir kaip jis is studentu reikalauja, tada pasedejau ismokau ir 9gavau,panasiai ir su sverdiolu..1ma k neislaikiau, nes nelabai mokejau,2a k atejau jau visai kitaip pasiruosus ir, nors jaudulys buvo begalinis, is egzo isejau pasikrovus geru emociju dar keliom dienom-su tokiu ipatingu zmogu nekasdien tenka pakalbet, o jei dar bent siek tiek yra apie ka, tai isvis faina
zodziu, daug kas toj akadej gal ir ne puiku, ne viskas ir man toli grazu patinka, bet jei noresi,pasiimsi is jos tiek, kad ohoho... svarbu ir i save kritiskai paziuret,o ne tik kaltint sistema, kuria nemazai itakoja ir patys studentai

na, sorry, kad cia tiek prisapaliojau 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, as mokausi grafini dizaina vilniaus statybos ir dizaino kolegijos vakariniame skyriuje smile.gif
Atsakyti
Sveikos !

laaabai ieskau zmogeliuko, galincio pora valandu per savaite uzsiimt su 2-3 vaikuciais (1.5-3.5) metuku. (pagrotu jiems (butinai "Gyvai"), padainuotu populiariu vaikisku daineliu) ...
veiksmas Vyktu Zirmunuose, Minties gatvej.
Jei pacios nenorite tuo uzsiimti, al turite draugiu-grupiokiu kontaktu- kurios noretu papildomai uzsidirbti ...


Busiu dekinga uz betkokia informacija. 4u.gif
Atsakyti
sveikos meninkes!!!

simtas metu doh.gif as dukryte auginu ir visai neberandu laiko plepalams.

kaip sekasi visoms? alegra, kaip tavo nestuke.gif ?

as tai jau beveik siemet mokslus baigiau, beveik galeciau vasaros atostogoms dziaugtis, bet va liko dar viena darba parasyt, nes pasimuliavau gimdymu blush2.gif ir atkele data iki rugpjucio vidurio.

po biski visokiu neidomiu darbu gaunu ir ziuriu, kad vis reciau savo malonumui fotoparata paimu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo china: 02 liepos 2008 - 16:47
QUOTE(Mage. @ 2008 05 24, 20:20)
Ne ne ne schmoll.gif  viskas su ta vda yra gerai
tiesiog dauguma jauni stoja ir neretai tikisi, kad destytojai kaip mokytojai mokykloje rupinsis, kis viska i galva, tems ir pan...
maciau kaip is paaaacius minimaliausius meninius gabumus turinciu zmoniu studiju pabaigoj detytojai(ir tik destytojai) si ta isspaudzia..ir juokingiausia, kad butent tie (labai labai stropus, bet nelabai gabus) piktinasi,neva ne taip juos ivertino, savo asmenine nuomone destytojas pripirso..juokas ima besiklausant...nes jei ne"ipirsta" nuomone,geda i darbus ir ziuret butu
studijuju vda grafika ir tikrai nesu (bent daznaiusiai) pirmune, bet cia tik del mano pacios blogu iprociu ir savybiu, ir jei detytojai "uzsiseda" tai jau dazniausiai yra uz ka....bet pasistengi, parodai kad dirbi, kad gali ir vel viskas gerai. visi jie normalus issilavine zmones su savo gyvenimais, ne tas ju amzius, kad i kazkokias intrigas(patinka-nepatinka zmogus) veltusi JEI NENORESI-NIEKO IR NEBUS Reikia paciam dometis, iniciatyva rodyt, asmmeniskai tartis kada destytojas galetu tave priimt,klaust patarimu apie darbus, analogus,medziagos paieska ir viskas bus gerai. Net nedrisciau pasakyt, kad jie abejingi,yra tokiu,kad net paciai nesmagu,kai "pamoralizuoja" esu sulaukus is ju ir nuostabiu monologo biggrin.gif apie gyvenima,apie mena, apie tai kaip kurejui reikai uzsidegti ir patarimu kur ieskot ikvepimo ir t.t.. ir pan..

zodziu, daug kas toj akadej gal ir ne puiku, ne viskas ir man toli grazu patinka, bet jei noresi,pasiimsi is jos tiek, kad ohoho... svarbu ir i save kritiskai paziuret,o ne tik kaltint sistema, kuria nemazai itakoja ir patys studentai



labai sutinku su šia nuomone, ten (VDA) jie tik suteikia galimybę pasiimti, o kiek pasiimsi, kiek paneši - tiek ir turėsi. man ten žiauriai patiko mokytis, bakalauras išvis ant sparnų praėjo. visi mano dėstytojai buvo puikūs ir labai įdomūs žmonės, į paskaitas ėjau su džiaugsmu. ir kadangi stojau kiek vyresnė (o ir su dėstančiais žmonėmis nemažai teko vėliau pabendrauti) supratau, kad svarbiausia yra tavo paties motyvacija. jei dėstytojas jos nemato tai jis gali ir nedėti pastangų į tave, bet jei mato tavo norą, iniciatyvą, o dar jei ir talentą, tai padės kaip galėdamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 15 liepos 2008 - 22:39
laba,aš bandau stoti i Kauno kolegiją,žiūrėsim ,kaip seksis...Pasiūlė kursus dviem savaitėm už 300 lt lyg ir norisi dar pasimokyti,ar ką girdėjot apie tuos kursus ar naudinga juos lankyti?
Atsakyti
Atgaivinu temą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(trr @ 2008 07 15, 22:37)
labai sutinku su šia nuomone, ten (VDA) jie tik suteikia galimybę pasiimti, o kiek pasiimsi, kiek paneši - tiek ir turėsi. man ten žiauriai patiko mokytis, bakalauras išvis ant sparnų praėjo. visi mano dėstytojai buvo puikūs ir labai įdomūs žmonės, į paskaitas ėjau su džiaugsmu.  ir kadangi stojau kiek vyresnė (o ir su dėstančiais žmonėmis nemažai teko vėliau pabendrauti) supratau, kad svarbiausia yra tavo paties motyvacija. jei dėstytojas jos nemato tai jis gali ir nedėti pastangų į tave, bet jei mato tavo norą, iniciatyvą, o dar jei ir talentą, tai padės kaip galėdamas.

drinks_cheers.gif
Sveiki, VDA baigiau bakalaura ir magistra. O anksciau Ciurlionio menu gimnazija. Destytojai ten tikrai labai geri, tik mokymo baze manau gan prastoka...Ipac kai kuriu specialybiu. Man nebuvo jokio kompiuterinio parengimo, jis tikrai dabar labai praverstu pagal specialybe. O destytojai, na kai kurie buvo tiesiog auksiniai, moke darbais isreiksti savo individualuma. Reikejo nors imti ir uzsirasyti ka jie tuo metu kalbejo!
Atsakyti