Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės menininkės

Wau kokia temukė bigsmile.gif
jungiuosi 4u.gif ...tačiau l.l.mažai turiu...kaip ir visos mamytės biggrin.gif

čia trupmai apie mane:
.....esu Meno edukologijos 2 kurso studentė. Nors prieš 7 metus esu įgijusį bakalaurą konkreče specialybe(susijusia su medicina), tačiau dirbu ir gyvenu menu, todėl dar stojau į vpu teatro ir šokio magistr. esu visiška praktikė jau pasiekusi nemažai šioje srityje, todėl ir čia tikėjausi bent kažkokios praktikos, tačiau gavome vien sausą teorija.
Bėda ta, kad kad negaliu užbaigti baigiamojo darbo t.y. magistro dėl aiškios priežasties dukrytės gimimo, šiuo metu auginu ją viena, todėl net ir į dušą nueiti yra didelė prabanga(į repeticijas išleidžia mama 2 kartus per sav.) .....na bet ketinu pradėt kažką krapštyti ....gal kas nors atsilieps, gal padės šiais klausimais....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotė: 12 sausio 2009 - 13:07
mirksiukas.gif Sveikos, studijuoju LMTA- fortepijona. Tiksliau dabar esu magistrante pianiste-koncertmeistere ir pedagoge. mirksiukas.gif

Gal yra dar mamyciu is LMTA?
Atsakyti
QUOTE(Sokanti_valsa @ 2009 01 28, 14:57)
mirksiukas.gif Sveikos, studijuoju LMTA- fortepijona. Tiksliau dabar esu magistrante pianiste-koncertmeistere ir pedagoge. mirksiukas.gif

Gal yra dar mamyciu is LMTA?

labas biggrin.gif 4u.gif
žinok čia tyluma...kažkaip nesenai radau šią temelę ir apsidžiaugiau, bet matau, kad retai kas beužklysta biggrin.gif ...na gal dar ir atgims temukė 4u.gif

Atsakyti
Na taip... ir apskritai, juk menus/muzika studijuokanciu zmoniu yra mazuma.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sokanti_valsa @ 2009 01 28, 15:15)
Na taip... ir apskritai, juk menus/muzika studijuokanciu zmoniu yra mazuma.. ax.gif

Bet faina būtų, jei temukė atgytų bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos menininkės... 4u.gif

Labai ieškom galinčių ir mokančių tapyti portretus iš nuotraukų... reikia iki balandžio 11 d.

Labai reikia mamai jubiliejaus proga 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O gal pažystat ką nors kas tai galėtų padaryti...

Prašau parašyti man į až - lauksiu, dėkui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2009 01 12, 14:02)
Wau kokia temukė bigsmile.gif
jungiuosi 4u.gif ...tačiau l.l.mažai turiu...kaip ir visos mamytės biggrin.gif

čia trupmai apie mane:
.....esu Meno edukologijos 2 kurso studentė. Nors prieš 7 metus esu įgijusį bakalaurą konkreče specialybe(susijusia su medicina), tačiau dirbu ir gyvenu menu, todėl dar stojau į vpu teatro ir šokio magistr. esu visiška praktikė jau pasiekusi nemažai šioje srityje, todėl ir čia tikėjausi bent kažkokios praktikos, tačiau gavome vien sausą teorija.
Bėda ta, kad kad negaliu užbaigti baigiamojo darbo t.y. magistro dėl aiškios priežasties dukrytės gimimo, šiuo metu auginu ją viena, todėl net ir į dušą nueiti yra didelė prabanga(į repeticijas išleidžia mama 2 kartus per sav.)  .....na bet ketinu pradėt kažką krapštyti ....gal kas nors atsilieps, gal padės šiais klausimais....

Sveika,
norejau patikslint, kokia konkreciai spec.baigei,jei nepaslaptis?Nes labai keista,kad po medicinos galima i menus persiorientuotis.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(A.U.G.U.S.T.A. @ 2009 03 09, 10:54)
Sveika,
norejau patikslint, kokia konkreciai spec.baigei,jei nepaslaptis?Nes labai keista,kad po medicinos galima i menus persiorientuotis.. ax.gif

la...

Baigus aš kineziterapija ir 5 metus dirbau pagal specialybę....užtai visą gyvenimą mano visą gyvenimą orientavausi kitur smile.gif .....šiuo metu esu choreografė.....jau 7 metai... smile.gif ....
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2009 03 09, 14:02)
la...

Baigus aš kineziterapija ir 5 metus dirbau pagal specialybę....užtai visą gyvenimą mano visą gyvenimą orientavausi kitur smile.gif .....šiuo metu esu choreografė.....jau 7 metai... smile.gif ....

Hm.. kaip idomu..kaip ir panasu,bet ir skirtinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(A.U.G.U.S.T.A. @ 2009 03 09, 15:04)
Hm.. kaip idomu..kaip ir panasu,bet ir skirtinga smile.gif

šiaip tai skirtinga.....čia pagrinde kūryba....sugalvot įdomią choreografinę kompozicują......šiaip l.gerai sekasi- sėdžiu savo rogėse biggrin.gif


o ką tu veiki bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2009 03 09, 17:00)
šiaip tai skirtinga.....čia pagrinde kūryba....sugalvot įdomią choreografinę kompozicują......šiaip l.gerai sekasi- sėdžiu savo rogėse biggrin.gif
o ką tu veiki bigsmile.gif

na bet ir vienur ir kitur judejimas smile.gif
tik pirmame-gydomasis, o antrame-meninis. smile.gif
O cia taip galima is kinizeterapijos i magistrantura kitos krypties?O tiesa ka baigei-kolegija ar univera? nes mano drauge irji kineziterapija baigus ka tik.
o as pati visai is kitos srities,su kosmetologija mirksiukas.gif bet ir prie meno mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai dziaugiuosi atradusi sia tema smile.gif Siuo metu studijuoju meno teorija ir istorija, bet ketinu siemet perstoti i VDA. Keista skaityti kaip zmones "vaziuoja" ant akademijos. Pati vaikstau i parengiamuosius kursus ir apie juos vedancius destytojus galiu pasakyti tik grazius zodzius. Galbut tai ir sutapimas, bet pastebejau,kad neigiamai apie sia mokslo istaiga, dazniausiai atsiliepia tie, kurie deja neistojo
Atsakyti