Įkraunama...
Įkraunama...

--->Laparoskopija<---

QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 26, 20:19)
sveika  wub.gif 
tavo mmm  gun_bandana.gif 

o kodel negalima glostyt  unsure.gif



ups norejau padaryt geltona gavos raudona... blush2.gif

siaip sako galima skatinti persileidima, tiesiog gali kalbetis su savo bet glostyt gal geriau neglostyk daug 4u.gif kazkada cia man nesciosios kazkokios pasakojo biggrin.gif.


labai laikau kumstukus uz jus abu su kleckum ir uz tavo vyreli jam stiprybes irgi reik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 04 26, 22:22)
ups norejau padaryt geltona gavos raudona... blush2.gif

siaip sako galima skatinti persileidima, tiesiog gali kalbetis su savo bet glostyt gal geriau neglostyk daug 4u.gif kazkada cia man nesciosios kazkokios pasakojo biggrin.gif.
labai laikau kumstukus uz jus abu su kleckum ir uz tavo vyreli jam stiprybes irgi reik 4u.gif

niu nebeglostysiu daug wub.gif biskiuka.. wub.gif sake drauge,kad ir krutines negalima maigyt.. mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 04 26, 21:16)
Sveikos mano mylimosios drauges 4u.gif as tiesiog be jusu gyvent negaliu  4u.gif  wub.gif


skorpione, kaip gera tavo tokia matyt... wub.gif ir skaiciau savo sakinuka kuri tau bandziau iteigti: "niekada nepamirsk negincytino gyvenimo fakto - Zmogus pries gamta yra niekas". Labai gera skaityt tavo mintis ir dziaugiuosi kad atsigavai 4u.gif  wub.gif . Siandien ryte truputuka nusivyliau kai toks bjaurybes mm mane prikele..bet jauciau kad jos ateis, nors ir ND darem, bet manau truko kazko musu angeliukui...pasirodys kai nores... wub.gif






Sveika Dendule,

Viskas bus gerai, jei sios mmm ir ateis, tai dar nereiskia, kad sekanti karta joms tai pavyks.
Jos juk nezino, kad kuo toliau, tuo sunkiau joms tai pavyks pasiekti.
O viena grazia diena, joms bus galutinai 9 menesiams uzkirstas kelias pas tave.
Tavo mmm tures pamirsti adresa i tave lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 26, 21:08)
Zuiki, kai to visai nesitikesi, kai apie tai jau net nepagalvosi, kai jausiesi nusizeminusi ir sugniuzdyta - ivyks stebuklas. Tu pamatysi, stebuklas ivyks!!!
Mergyt, tu paminesi mano zodi!!!
Pas mane pacia kiausintakiai uzake, galimas tik IVF.
Bet cia tik gydytoju diagnoze.
Zuuuikis - niekada nepamirsk negincytino gyvenimo fakto - Zmogus pries gamta yra niekas. Tad daktaru diagnoze yra tik ju diagnoze, bet ne gamtos!!!

user posted image

labai graziai parasei aciu uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti
Drauges,

Einu jau liuliuka, todel atsisveikinu su jumis iki rytojaus...


Vitalyte - saldziu sapniuku tau ir tavo maziukui

user posted image
Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 26, 22:32)
Drauges,

Einu jau liuliuka, todel atsisveikinu su jumis iki rytojaus...
Vitalyte - saldziu sapniuku tau ir tavo maziukui

user posted image

labanakt saulyte wub.gif
o mes dar pabusim cia..nesenei atsibudau blush2.gif miegojau blush2.gif
Atsakyti
Labukas rytukas visoms.. victory.gif

Siandien as busiu ankstyva, kad nepagalvotumete, kad as esu miegaliuke.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ineza @ 2009 04 27, 07:20)
Labukas rytukas visoms.. victory.gif

Siandien as busiu ankstyva, kad nepagalvotumete, kad as esu miegaliuke..  lotuliukas.gif


Labs rytelis saulele 4u.gif ne tau galima miegot tiek kiek sirdis geidzia wub.gif 4u.gif


Cia visoms draugems siai savaitei po toki angeliuka kad lydetu saugotu:
user posted image

Beje mergytes vaziavau i darba dairiaus aplink ir supratau, kad sia savaite madingos geletos, margos, jaukios, salotines, gamtos pabudimo spalvos POZITYVIOS nuotaikos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 04 27, 08:31)
Labs rytelis saulele 4u.gif ne tau galima miegot tiek kiek sirdis geidzia  wub.gif  4u.gif
Cia visoms draugems siai savaitei po toki angeliuka kad lydetu saugotu:
user posted image

Beje mergytes vaziavau i darba dairiaus aplink ir supratau, kad sia savaite madingos geletos, margos, jaukios, salotines, gamtos pabudimo spalvos POZITYVIOS nuotaikos. 4u.gif



Taip man galima, bet darbas saukia.. lotuliukas.gif
Dendule, zinok nesuprantu as nieko... doh.gif Kai buvau pas gine 6 savaiciu tada ji man mazdaug ir nustate savaiciu skaiciu, bet pagal SM Nestumo kalendoriu, siandien man turetu buti 17 savaiciu... Nelabai suprantu.. Gal ji man skaiciavo nuo kokios ovuliacijos.. blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ineza @ 2009 04 27, 08:20)
Labukas rytukas visoms.. victory.gif

Siandien as busiu ankstyva, kad nepagalvotumete, kad as esu miegaliuke..  lotuliukas.gif



Labas rytas, Inesa 4u.gif

user posted image

Stai arbateles seansas, kaip ir kiekviena ryta rolleyes.gif

Beje, Inesa, kaip sekasi tau ta darba rasyti?
Papildyta:
Matau ir Cypliukas jau cia.
Labas rytas ir tau!!! 4u.gif 4u.gif
Dendule, tau taip pat labas, nors tu dingai kazkur g.gif
Atsakyti
Mergaites, tai kada planuojame mes musu susitikima???... gathering.gif tourist5.gif vacation1.gif vacation4.gif
Papildyta:
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 27, 09:19)
Labas rytas, Inesa  4u.gif

user posted image

Stai arbateles seansas, kaip ir kiekviena ryta  rolleyes.gif

Beje, Inesa, kaip sekasi tau ta darba rasyti?
Papildyta:
Matau ir Cypliukas jau cia.
Labas rytas ir tau!!!  4u.gif  4u.gif
Dendule, tau taip pat labas, nors tu dingai kazkur  g.gif


Padejo bendradarbis parasyti smile.gif lotuliukas.gif Pasirinkom "Eurocom" ir naujas planas "Antikrize" lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas mergaites!

Turiu toki klausimuka... jei neprasirgsiu menesinemis pries lapar. tai man jos nepadarys? g.gif As geriau duphastona 10 dienu po 3 tabl. sestadieni jau pabaigiau, o mmm dar jokio kvapo, jokiu nei pojuciu nieko visiskai.... Nors anksciau daug kartu issaukinejau mm su duphastonu ir visada jos tvarkingai atsirasdavo. Tai nzn ka galvot... iki operacijos liko savaite. blush2.gif Labai bijau kad jei nepradides mmm tai neoperuos unsure.gif
Atsakyti