Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 15

jau kaip migau perpietuko 3val blink.gif
nu tikekimes ka pamatys 4u.gif
ai mano ir kaip cia pasakius pakeite antibus tai lyg ir geriau unsure.gif tik kraujas niekadejas nelabai nori normalus but unsure.gif
aga zinau ka ryt vaziuos kontroliniams blush2.gif kazkaip ytariu ka ir man reiks kazkada su Laimuciu pasitart verysad.gif nepatinka man tas hydrea skyrimas schmoll.gif
Atsakyti
Laba diena!

QUOTE(babania @ 2009 04 23, 00:28)
SVETA  4u.gif  stiprybes ir ..ir nepergyvenkit viskas bus gerai  mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif Tau paciai stiprybes,tau dabar labai reikia 4u.gif Sveik greiciau! smile.gif

Nu ka,buvau Kaune,pasiseke man kad padare visus tyrimus,o galejo nepadaryti . Iskart onkologe pasake,kad kazkas ten sugedo ir dar mokslinius tyrimus atlieka,tai visus zmones siuncia namo iki kitos savaites doh.gif Jau vos keiktis nepradejau,viena menesi laukiau eiles,paskui dar viena menesi doh.gif Bet viskas gerai baigesi,man viska padare,kas priklause cool.gif Labai faina gydytuoja buvo (radioterapeute tikriausiai g.gif ),nu tiesiog super thumbup.gif Tokia rupestinga,viska isklauso,paaiskino.Ir aplamai man kazkaip sekasi ant geru zmoniu ir gydytuoju wub.gif Nupese man kriziukus -"tatuirotes".Tik vienas blogai - vel eiles doh.gif Hematologinis turi vietu tik geguzes 7,cia vel ketvirtadienis,dvi dienas - ir namo,tai nusprendem nuo geguzes 4 pradeti,tik 3 dienas dabar reikia sugalvoti kur ten pagyventi Kaune g.gif

QUOTE(saulėlydis* @ 2009 04 23, 14:55)
Na, kaip čia pasakius.
Juk tada kai buvom susitikusios per Velykas parsivežiau, porą dienų buvo visai energingas, o paskui nukrito kraujas, išopėjo ne pati burna, o liežuvis  doh.gif Tai nei valgė, nei kalbėjo schmoll.gif Dabar jau geriau, nors dar visai gerai nėra. Ryt važiuoja į Vilnių, padarys tarpinius tyrimus ir skirs palaikomąjį gydimą, nes sekantis chemo kursas gegužės gale. Taigi, tikiuosi, kad Siracusos pavasarinius žiedus pamatys ne per palatos langą 

Brr,net siurpas nuejo...prisimeniau kaip man taip buvo,negalejau nei valgyti nei kalbeti po savaite laiko verysad.gif Tai tavo vyrui 4u.gif 4u.gif 4u.gif Gal pades mirksiukas.gif As valgiau jogurtus ir skysti nuo sriubos geriau.
Atsakyti
sveta o visai visai jokiu pazystamu ner kaune verysad.gif
mou tark zodi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(babania @ 2009 04 23, 17:58)

mou tark zodi  unsure.gif




LABUTUKAS VISOMS 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Na ka as galiu pasakyt g.gif Jaudinuosi labai blush2.gif noriu gryztrytdar namucio,dar nenoriu i skyriu ax.gif

Bet pries veja nepapusi doh.gif patikrintas faktas,isbandyta mirksiukas.gif
Atsakyti
nebuk kaip as user posted image dar nenuvaziavai o jau pradedi kaip nori namo...... negali nuo manes uzsikresti tau tai nebudinga ne taip sneki user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babania: 23 balandžio 2009 - 17:36
QUOTE(babania @ 2009 04 23, 18:58)
sveta o visai visai jokiu pazystamu ner kaune  verysad.gif 

Nera,tik is SM forumo virtualiai pazystamos biggrin.gif Jeigu ka pagyvensiu vesbutije.
Matau,tu pralinksmejai thumbup.gif Taip ir toliau 4u.gif
mou ,o tai ka namo nevaziuosi? g.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif

Norėjau pasiteirauti, kaip galima sustiprinti kraują po chemoterapijos?

Mano mama guli ligoninėje, jai turėjo daryti operaciją rytoj, bet rado, kad kraujas nekoks, negali daryti operacijos sad.gif Sako, kad reikės pastiprinti, ką tai reiškia? Mama suprato, lyg ir reikės laukti jos grupės kraujo (gana retas), tada perpils unsure.gif Ar iš tiesų? Gal yra natūralių būdų, maistas koks, sultys ar pan, kuriais būtų galima pastiprinti kraują? g.gif


Labai ačiū....
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 04 23, 18:49)
Nera,tik is SM forumo virtualiai pazystamos biggrin.gif Jeigu ka pagyvensiu vesbutije.
Matau,tu pralinksmejai thumbup.gif Taip ir toliau 4u.gif
mou ,o tai ka namo nevaziuosi? g.gif


bandau apsimest linksma unsure.gif pikta esu siandien verysad.gif mou tik rytoj vaziuos i Vilniu unsure.gif bet jau galvoja atbulai doh.gif kazkaip ji keistai sneka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(babania @ 2009 04 23, 19:03)
mou tik rytoj vaziuos i Vilniu  unsure.gif  bet jau galvoja atbulai  doh.gif kazkaip ji keistai sneka  schmoll.gif



nu pasidaviau silpnumui blush2.gif kadangi esu paklusni ligone,tai kaip pasakys gydytojai,taip ir bus ax.gif mano tikslas-nugalet mirksiukas.gif BABANIA,del manes nesijaudink,kai reik issiskirt su mazaja,nors ir trumpam,man biski liudna,akys prakaituoja biskuti blush2.gif siaip pasakiau,kad viska iskesiu ir grysiu sveika bigsmile.gif
Atsakyti
baik nesijaudinu irnesakyk.gif viska suprantu
Atsakyti
QUOTE(Snape @ 2009 04 23, 19:52)
Laba diena smile.gif

Norėjau pasiteirauti, kaip galima sustiprinti kraują po chemoterapijos?

Mano mama guli ligoninėje, jai turėjo daryti operaciją rytoj, bet rado, kad kraujas nekoks, negali daryti operacijos sad.gif Sako, kad reikės pastiprinti, ką tai reiškia? Mama suprato, lyg ir reikės laukti jos grupės kraujo (gana retas), tada perpils unsure.gif Ar iš tiesų? Gal yra natūralių būdų, maistas koks, sultys ar pan, kuriais būtų galima pastiprinti kraują? g.gif
Labai ačiū....

Sveikute, 4u.gif Kraujuką gerina veršienos , jautienos kepenėlės, liežuvis, jautiena, stiprus dilgėlių nuoviras (15 gr. užpilu stikline verdančio vandens, 10 min. palaikau, nuspaudžiu. Po 2 valgomus šaukštus kelis kartus per dieną. Galima laikyti šaldytuve 2 paras.), šaltalankių aliejus, raudonas vynas, granatai, špinatai, burokėlių sultys (sutarkavus ir išsunkus apie pora val. palaikyti, kad nusistotų blogos medžiagos. Tada jas vėl nupilti ir gerti. Jei neskanu - maišyti su obuolių , morkų sultimis. Na, gal dar ką nors kas iš mergaičių prisimins.
Mano mamytė dar gėrė vaistukus Ferretab comp., Feroglobin, Totema (ampulės, reikdavo gerti skiedžiant su parūgštintu vandeniu, saugant dantis. ) Bet šituos jau su gydytojos "palaiminimu"vartojo.
Stiprėkit, sveikatos mamytei. 4u.gif Papildyta:
QUOTE(SVETA K. @ 2009 04 23, 18:48)
Bet viskas gerai baigesi,man viska padare,kas priklause  cool.gif Labai faina gydytuoja buvo (radioterapeute tikriausiai g.gif ),nu tiesiog super thumbup.gif Tokia rupestinga,viska isklauso,paaiskino.Ir aplamai man kazkaip sekasi ant geru zmoniu ir gydytuoju wub.gif Nupese man kriziukus -"tatuirotes".

Viskas gerai, kas gerai baigiasi, SVETA . Smagu skaityti, kad pasisekė. Tai dabar turėsite savo kryžiukus saugoti, kad nenupraustumėte? mirksiukas.gif


QUOTE(mou @ 2009 04 23, 20:52)
nu pasidaviau silpnumui blush2.gif kadangi esu paklusni ligone,tai kaip pasakys gydytojai,taip ir bus ax.gif mano tikslas-nugalet mirksiukas.gif BABANIA,del manes nesijaudink,kai reik issiskirt su mazaja,nors ir trumpam,man biski liudna,akys prakaituoja biskuti blush2.gif siaip pasakiau,kad viska iskesiu ir grysiu sveika bigsmile.gif

Mou 4u.gif 4u.gif - jokiu būdu nepasiduokit. Jūs viską iškęsit ir grįšit sveika

Saulėlydi, kuo daugiau stiprybės Jūsų vyrui. Tai praeis. showoff.gif

Mūsų Ugn*Inė kažkodėl vėl tyli. Kaip Tu laikaisi? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 23 balandžio 2009 - 20:15
QUOTE(Snape @ 2009 04 23, 18:52)
Laba diena smile.gif

Norėjau pasiteirauti, kaip galima sustiprinti kraują po chemoterapijos?

Mano mama guli ligoninėje, jai turėjo daryti operaciją rytoj, bet rado, kad kraujas nekoks, negali daryti operacijos sad.gif Sako, kad reikės pastiprinti, ką tai reiškia? Mama suprato, lyg ir reikės laukti jos grupės kraujo (gana retas), tada perpils unsure.gif Ar iš tiesų? Gal yra natūralių būdų, maistas koks, sultys ar pan, kuriais būtų galima pastiprinti kraują? g.gif
Labai ačiū....


O kas blogai? Nes gali būti žemas hemoglobinas, gali neutrofilų mažai būti, reaktyvus baltymas uždegimus rodyt, trombocitų skaičių žiūri....Labai daug parametrų.
rasų lanką jau daug ką surašė. Prie žemesnio hemoglobino viskas, kas paminėta, gerai thumbup.gif
Mama dar naudodavo mišinį konjakas (5*)+spanguolių sultys+mokrų sultys+burokėlių sultys+medus lygiom dalim. Po šaukštą 3Xdienoje priš valgį.

Neutrofilus dažniausiai filgrastinu (vaistu) kelia...
Atsakyti