Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 15

QUOTE(rasų lanka @ 2009 04 23, 22:11)
1.Viskas gerai, kas gerai baigiasi, SVETA  . Smagu skaityti, kad pasisekė. Tai dabar turėsite savo kryžiukus saugoti, kad nenupraustumėte?  mirksiukas.gif

2.Mūsų Ugn*Inė kažkodėl vėl tyli.  Kaip Tu laikaisi?  wub.gif

4u.gif Aha,turesiu saugoti smile.gif Sake tik netrinti stipriai ir nepiesti paciai,jeigu pasirodys kad nusitrine lotuliukas.gif

2.Ugne*Ine siandien turejo vaziuoti i Vilniu chemijai verysad.gif

QUOTE(mou @ 2009 04 23, 20:52)
kai reik issiskirt su mazaja,nors ir trumpam,man biski liudna,akys prakaituoja biskuti blush2.gif siaip pasakiau,kad viska iskesiu ir grysiu sveika bigsmile.gif

wub.gif viskas tikrai bus gerai victory.gif
Atsakyti
Labas vakaras, labai ačiū už atsakymus smile.gif

kaip supratau, pas mamą rado mažai trombocitų... Anksčiau kraujas visada buvo geras, o dabar vat pakeitė chemoterapiją neseniai, į stipresnę, ir po jos labai sunkiai jai kažkaip... g.gif
Atsakyti
Stiprybes Ugninei 4u.gif 4u.gif 4u.gif
ir
laukiam mou sugryztant 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 04 23, 23:45)
4u.gif Aha,turesiu saugoti smile.gif Sake tik netrinti  stipriai ir nepiesti paciai,jeigu pasirodys kad nusitrine lotuliukas.gif


Reikia labai sugoti šiuos kyžiukus. Jie nusitrina ne tik prausiantis, bet ir nuo drabužių. O labai svarbu, kad būtų pažymėti aiškiai (neapsitrynę) ir toje pat vietoje. nes paskui seselė tik atnaujina tuos kryžiukus ir kartais, deja, ne toje pat vietoje, o čia labai svarbu ir milimetras. Dėl to ant kryžiukų reikia uždėti permatomą plėvelę ir šonuose užklijuoti pleistru arba kitaip juos apsaugoti. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(babania @ 2009 04 24, 08:12)
Stiprybes Ugninei  4u.gif  4u.gif  4u.gif
          ir
laukiam mou sugryztant 4u.gif  4u.gif



O MOU jau laiminga važiuoja namo 4u.gif 4u.gif 4u.gif lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=vaba-liuks,2009 04 24, 11:10]
Reikia labai sugoti šiuos kyžiukus. Jie nusitrina ne tik prausiantis, bet ir nuo drabužių. O labai svarbu, kad būtų pažymėti aiškiai (neapsitrynę) ir toje pat vietoje. nes paskui seselė tik atnaujina tuos kryžiukus ir kartais, deja, ne toje pat vietoje, o čia labai svarbu ir milimetras. Dėl to ant kryžiukų reikia uždėti permatomą plėvelę ir šonuose užklijuoti pleistru arba kitaip juos apsaugoti. Sėkmės 4u.gif

Apie prausimą švitinamų vietų negali būti nei kalbos (turėjo įspėti gydytojai), nes oda ir taip bus suerzinta. Man, kai švitino limfomą, pagrindinį kryžių ant krūtinės lastos patys gydytojai užklijavo permatomu pleistru, tačiau net ir labai saugant jis per ilgesnį laiką apsitrynė. Tada vėl atnaujino.
Atsakyti
Mou 4u.gif 4u.gif - kuo smagesnių ir laimingų akimirkų namučiuose. Pailsėkit ir pasidžiaukit. wub.gif angel.gif
Atsakyti
QUOTE(vaba-liuks @ 2009 04 24, 11:10)
Reikia labai sugoti šiuos kyžiukus. Jie nusitrina ne tik prausiantis, bet ir nuo drabužių. O labai svarbu, kad būtų pažymėti aiškiai (neapsitrynę) ir toje pat vietoje. nes paskui seselė tik atnaujina tuos kryžiukus ir kartais, deja, ne toje pat vietoje, o čia labai svarbu ir milimetras. Dėl to ant kryžiukų reikia uždėti permatomą plėvelę ir šonuose užklijuoti pleistru arba kitaip juos apsaugoti. Sėkmės 4u.gif

Aciu 4u.gif

QUOTE(NBA @ 2009 04 24, 15:22)
Apie prausimą švitinamų vietų negali būti nei kalbos (turėjo įspėti gydytojai), nes oda ir taip bus suerzinta. Man, kai švitino limfomą, pagrindinį kryžių ant krūtinės lastos patys gydytojai užklijavo permatomu pleistru, tačiau net ir labai saugant jis per ilgesnį laiką apsitrynė. Tada vėl atnaujino.

Nu va,kaip idomiai. g.gif Man gydytuoja pasake,kad aisku gali maudytis.tik netrinti tu vietu su kempine.Uzklijavo pleistru ir pasake kad po kazkiek dienu jis nusiklijos,taip ir turi buti,arba pati galiu ji nuimti jeigu labai erzins.Paciai nereikia nieko klijoti ir pasake kad TIKRAI nenusitrins.Juk ji man dazus i paaode kaip cia pasakyti g.gif "ivede" su adata,kaip lengva tatuirote gavosi,sako dar liks ir po svitinimo ta tatuirote.As dar pajuokavau,ar ne visam gyvenimui? biggrin.gif
Atsakyti
[quote=SVETA K.,2009 04 24, 18:14]
Aciu 4u.gif
Nu va,kaip idomiai. g.gif Man gydytuoja pasake,kad aisku gali maudytis.tik netrinti tu vietu su kempine.Uzklijavo pleistru ir pasake kad po kazkiek dienu jis nusiklijos,taip ir turi buti,arba pati galiu ji nuimti jeigu labai erzins.Paciai nereikia nieko klijoti ir pasake kad TIKRAI nenusitrins.Juk ji man dazus i paaode kaip cia pasakyti g.gif "ivede" su adata,kaip lengva tatuirote gavosi,sako dar liks ir po svitinimo ta tatuirote.As dar pajuokavau,ar ne visam gyvenimui? :

SVETA K. Aš parašiau iš savo patirties. Taip buvo man. Švitino du kartus ir abu kartus prausti švitinimo metu nerekomendavo, todėl aš taip ir dariau. Problemų su oda neturėjau jokių, išskyrus gerklės peršėjimą (kai švitino viršraktikaulio).
Pirmą kartą švitino Kauno klinikose, antrą - onkologijos ligoninėje.
Papildyta:
[quote=NBA,2009 04 24, 21:30]
[quote=SVETA K.,2009 04 24, 18:14]
Aciu 4u.gif
Nu va,kaip idomiai. g.gif Man gydytuoja pasake,kad aisku gali maudytis.tik netrinti tu vietu su kempine.Uzklijavo pleistru ir pasake kad po kazkiek dienu jis nusiklijos,taip ir turi buti,arba pati galiu ji nuimti jeigu labai erzins.Paciai nereikia nieko klijoti ir pasake kad TIKRAI nenusitrins.Juk ji man dazus i paaode kaip cia pasakyti g.gif "ivede" su adata,kaip lengva tatuirote gavosi,sako dar liks ir po svitinimo ta tatuirote.As dar pajuokavau,ar ne visam gyvenimui? :

SVETA K. Aš parašiau iš savo patirties. Taip buvo man. Švitino du kartus ir abu kartus prausti švitinimo metu nerekomendavo, todėl aš taip ir dariau. Problemų su oda neturėjau jokių, išskyrus gerklės peršėjimą (kai švitino viršraktikaulio).
Pirmą kartą švitino Kauno klinikose, antrą - onkologijos ligoninėje.
Aišku, visas kitas kūno dalis prausiau. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NBA @ 2009 04 24, 21:32)
Aišku, visas kitas kūno dalis prausiau. lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
Linkejimai visoims nuo mou jaucias gerai 4u.gif daba yr maloniam soke tai nesirodys keleta dieneliu bigsmile.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Kaip tylu cia,mergaites,kaip laikotes? smile.gif

Oras toks grazus,buvom prie juros siandien wub.gif Tik tas vejas pas mus Klaipedoje amzinai doh.gif Gaila vasara negalesiu degintis.Sako reikia saugotis saules.Bet kaip,visai juk neimanoma.Idomu,o galima buti pvz prie juros anksti ryte,arba po kokiu 18 val.?
Atsakyti