Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviska kosmetika

QUOTE(pikkolo @ 2009 11 05, 10:06)
Neseniai užtikau internete lietuviškos profesionalios kosmetikos O.D.A. tinklapį. Gal esate kas susidūrę realiai su šia kosmetika? Kaip supratau ja prekiaujama tik grožio salonuose. Įdomu būtų sužinoti kuriuose. Mano veido oda gana problematiška, o pagal produkcijos aprašymus turėtų man tikti ir padėti.


kiek tokių priemonių esat radusi? aš tai labai daug, kur pagal aprašymą tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 11 05, 10:27)
kiek tokių priemonių esat radusi? aš tai labai daug, kur pagal aprašymą tinka biggrin.gif

Tiesą sakant labai mažai.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 11 05, 12:48)
Tiesą sakant labai mažai.


Tai gal nelabai nelabai ieškojote? Vien tik Lietuviskos kosmetikos temose kiek info apie problemines odos prieziura!

O.D.A. stenda maciau Pelenes parodoje, Vilniuje. Sudare gana slogu, "sovietini", ispudi. Tetos dirbusios stende irgi nepadejo suformuoti geresnes nuomones. Kaip supratau gaminasi kremus kazkur Elektrenuose. Tik Elektrenuose tokio pobudzio gamyklu mano ziniai nera... Zodziu nors ir pacios kosmetikos nebandziau, noras pabandyti tikrai nekilo.... schmoll.gif


Papildyta:
QUOTE(Kissable_lips @ 2009 11 04, 22:25)
Labukas, kaip smagu, kad šitą temą atgaivinot mirksiukas.gif
Tik stengiamės pabaigti šitą, ir tada jau naudotis BIOK kosmetikos tema, nes dviem naudotis nelabai faina, viena kažkuri būna apleista

Sorry už offtopic, tik manau, kad taip būtų geriau smile.gif


SUTINKU!!!
Atsakyti
QUOTE(Beje @ 2009 11 06, 08:37)
O.D.A. stenda maciau Pelenes parodoje, Vilniuje. Sudare gana slogu, "sovietini", ispudi. Tetos dirbusios stende irgi nepadejo suformuoti geresnes nuomones. Kaip supratau gaminasi kremus kazkur Elektrenuose. Tik Elektrenuose tokio pobudzio gamyklu mano ziniai nera... Zodziu nors ir pacios kosmetikos nebandziau, noras pabandyti tikrai nekilo....  schmoll.gif 

Kažkokia paslaptinga firma - kontaktuose tik telefonas ir el. paštas unsure.gif
Atsakyti
sveikos. gal kas žinot, ar rasos maitinamasis kremas veidui mėlyname indelyje yra nuo raukšlių, ar jį galima naudoti ir neturint raukšlių. aprašyme parašyta, kad kremas lygina odą, tai neaišku pasidarė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naktisss @ 2010 10 11, 14:34)
sveikos. gal kas žinot, ar rasos maitinamasis kremas veidui mėlyname indelyje yra nuo raukšlių, ar jį galima naudoti ir neturint raukšlių. aprašyme parašyta, kad kremas lygina odą, tai neaišku pasidarė  blush2.gif

Galima drąsiai naudot 4u.gif
Atsakyti
Gal kas jau išbandėt lietuvišką "Antioffice" kosmetiką?
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2010 10 18, 20:03)
Gal kas jau išbandėt lietuvišką "Antioffice" kosmetiką?

Pati paklausiau - pati atsakysiu. Sužinojau, kad ši kosmetika tik kuriama Lietuvoj, gaminama Vokietijoj smile.gif
Atsakyti
sveikos,
ar jus perkat internetinej parduotuvej sia kosmetika? si ryta norejau padaryt uzsakyma, bet jau 2 val bandau prisiregistruot - neduoda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2010 10 18, 21:03)
Gal kas jau išbandėt lietuvišką "Antioffice" kosmetiką?


Bandžiau drėkinantį kremą, tai panaudojus pora savaičių pradėjo kimšti poras, berti odą, bet kadangi turiu tokią bėdą su dauguma priemonių tai nenustebau tongue.gif
Atsakyti
Kas gali pasakyt ar tinka maitinnciai mamai naudot Rasa krema su BHA ir Sieros rugstim?
Atsakyti
QUOTE(Orfeja @ 2011 12 19, 20:55)
Kas gali pasakyt ar tinka maitinnciai mamai naudot Rasa krema su BHA ir Sieros rugstim?


Galima.
Atsakyti