Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviska kosmetika

Ačiū, už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2011 12 19, 15:30)


Kad nelabai aišku, ar galima. Per nėštumą nerekomenduojama BHA naudoti, o ar į pieną patenka- nėra ištirta.
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2011 12 20, 18:52)
Kad nelabai aišku, ar galima. Per nėštumą nerekomenduojama BHA naudoti, o ar į pieną patenka- nėra ištirta.


Parašiau kaip pati dariau blush2.gif T.y. tebedarau. Bet aš naudoju to reikalo mažai, plius pas mane tokia begemoto oda, kad niekingas 1 proc BHA lieka patogiai ilsėtis riebalų ir negyvos odos kapinyne biggrin.gif Bo kosmetologės daromi rūgštiniai pilingai nelabai tą luobą pramuša biggrin.gif

O radau va ką: "Benzoyl peroxide and salicylic acid (BHA) are in Category C, so risk cannot be ruled out. Because these ingredients can be absorbed through the skin, their use during pregnancy and while nursing is likely best avoided.
C = Risk Cannot Be Ruled Out. Human or animal studies are unavailable. There is a chance of harm to the baby if Category C drugs are used during pregnancy, but in certain cases the potential benefits may outweigh the risk. The anti-aging prescription drug tretinoin (Renova, Retin-A) falls into this category, as do anti-acne drugs benzoyl peroxide and salicylic acid. You should discurss the level of risk with your physician."
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2011 12 21, 09:22)
1 proc BHA  lieka patogiai ilsėtis riebalų ir negyvos odos kapinyne biggrin.gif 

biggrin.gif Kaip vaizdziai...Net nupurte perskaicius wacko.gif
Atsakyti
user posted image
Nutariau pabandyti ir as lietuviska produkta doh.gif .
Kita ryta atsikeliau raudonu, perstinciu veidu blush-anim-cl.gif Siandien jau trecia para kaip vaikstau "siusigedus". Pirma kart pasiseke nusipirkti krema su tokiu "efektyviu" poveikiu... Tikiuosi, kad tas poveikis neuzsites g.gif
Ar dar kam taip yra nutike?
Atsakyti
Naudoju apie savaite prausikli su silko baltymais ir zaliaja arbata visiems odos tipams. Prausia gerai, bet nepatinka, kad labai skystas, nemazai jo ispilu vienu kartu schmoll.gif Odos nesausina, bet ir neriebina, zodziu, siaip puikus, bet nekartosiu del neskalsumo.
Atsakyti
Lietuvišką kosmetiką naudoju dažnai, pradedant nuo Biok - dušo gelių, šampūnų, balzamų, dantų pastos iki uoga uoga kremų, blizgių, kaukių, dar naujas atradimas Vivi produkcija smile.gif
Atsakyti
As naudojau ir naudoju tam tikrus produktus is Marmozel kosmetikos.
Teko isbandyt geliu hidrolata, brandziai odai alieju misini, saltalankiu alieju kunui, bei dezodoranta.
Labiausiai patiko brandziai odai alieju misinys, bei dezikas. Nuostabus. Tik alieju reikia tept ant veido is pradziu ji sudrekinus.

Va va sitas:

http://www.marmozel....-alieju-misinys

Saltalankiu aliejus gal siek tiek riebokas, nors ir tepiau kuna visiskai slapia, is karto po duso. Nors kai po vasaros oda perdziuvus nuo saules voniu, tai gerai kartais oda palepint tokiais aliejais thumb_yello.gif
Atsakyti
Man iš lietuviškų teko bandyti Margarita (ekologiškas dantų pastas, skystą muilą), Vivi, Ambroozija, Marmozel, Uoga Uoga, Pienės Pūkas, Kvapų namų gaminius. Vienais daugiau patenkinta, kitais mažiau. Kai kuriuos sėkmingai naudoju ir džiaugiuos, kai kurių nekartosiu.

Kadaise ir Rasos priemones plaukams esu naudojusi su šilko baltymais - atsimenu, kad efektas patiko: glotnino, blizgėjo plaukai.
Atsakyti
Aš vir grįžtu prie Rasos, tarsi, suteikiu šancą, bet man ji nepatinka. Kažkas ten ne iki galo su ja gerai. Dabar esu nusipirkusi Žiedės produktų rankoms, veido odai, lūpų balzamą. Regis, kol kas visai nieko. Sudėtis natūralesnė ir atrodo patus produktai kokybiškesni.
Atsakyti
Sveikos, gal turit atsiliepimų apie O.D.A. prausiklį su pieno rūgštimi? ax.gif
Prausiklis
Atsakyti
Kaip jums Green feel?
Gal esate bandę priemones veidui?
Atsakyti