Įkraunama...
Įkraunama...

Matis kosmetika

Anna Lotan??? Net negirdejau apie tokia firma, o cia vaistinese parduodama?
Atsakyti
sveikos,
na man pats geriausias makiazo nuemejes yra vichy linijos.Mano akys l.jautrios,nepakenciu jokiu riebaliniu nuemeju,nes paskui dar tenka praustis su vandeniu ir pan.Sis vithy-l.gerai nuvalo,kokio diskomforto,gal todel,jog jo ph-kaip asaru smile.gif .Pati naudoju jau trecia buteliuka,patariau draugei,yai ir negali atsidziaudti thumbup.gif thumbup.gif
Siulau visoms,kas turi ypat.jautrias akis,nepasigailesit clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (kauke2 @ 2004 03 27, 18:00)
Nors uriage irgi nebloga, taciau sakyciau ji daugiau tinka kazkokiu problemu gydymui, nes sioj kosmetikoj yra slapalo.

Ar tikrai? Reiketu man pasitikslinti. Priemone aplink akis man liuksiskai tiko. Dabar ir suksiu galva ar buvo joje slapalo laugh.gif

Idomu kodel Vichy kritikuojama.
Atsakyti
apie vichy nieko negaliu pasakyti, bet uriage man labai tiko,mano oda gan problematiska: ji jautri,alergiska,reaguoja i oro pokycius ir t.t., vienzo vargas vargelis su ja... sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sfinxute: 31 kovo 2004 - 12:58
QUOTE (Springlet @ 2004 03 31, 07:42)
Ar tikrai? Reiketu man pasitikslinti. Priemone aplink akis man liuksiskai tiko. Dabar ir suksiu galva ar buvo joje slapalo laugh.gif

Idomu kodel Vichy kritikuojama.

Tai kad bjaurastis kazkokia fear.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Cia buvo mano subjektyvi nuomone biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šlapalas veikia drėkinančiai wink.gif Jo sintetiniu būdu gautom yra daugumoje drėkinančių kremų ir tai jokia bjaurastis, o labai naudingas dalykas wink.gif Šlapalas, kuris yra naudojamas kosmetikoje kaip veiklioji medžiaga, yra sintetinamas... O natūraliai šlapalas randamas beveik visuose kūno skysčiuose (ant odos raginio sluoksnio patenka su prakaitu) ir yra baltymų apykaitos produktas.
Atsakyti
Taip Rasma, kad slapalas naudingas tai zinau, taciau tikrai nepamenu, kad jo Uriage kreme butu, nors pavadinimas asociaciju sukelia, bet as sventai buvau isitikinusi, kad ten tik saltinio vanduo laugh.gif o gal as tiesiog issiblaskiusi ir slapalo kremo sudetyje nepastebejau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2004 03 29, 21:06)
O lur ta Anna Lotan mazais kiekiais parduoda? Eurovaistinej maciau dideliais kiekiais.

Žinau tik Kaune kur galima mažais kiekiais:
Pilies vaistinėj, Salvijos vaistinėj (čia Sukilėlių
prospekte) ir Klinikų vaistinėj (toj kur pro
centrinius vartus įėjus tiesiai). Pabandykit, nes
kaina tikrai gera, o jei netiks tai netaip ir gaila
vis ne Vichy ar Matis kainas kainuoja. Nes beje
jei pirkt originalias pakuotes (Grožio terapijos
centras ofic. platintojas) tai kainos tada visai
nemažos pvz. kremas 60 ir daugiau kainuoja
o nusipirkus išfasuotą į vaistinės pakuotes (nelabai
gražias-vienas trūkumas) kur kiekis būna 20-50 ml
tai kainos priklausomai nuo kremo kainuoja 10-18 Lt.
Beje anksčiau kai pirkdavau tiesiogiai iš kosmetikės
man irgi brangiau nei vaistinėj kainuodavo, kiek
sužinojau tai tos vaistinės labai dideles nuolaidas
išsikovojo).
Beje Pilies vaistinėj yra ir aprašymai koks kremas
ir kokiai odai tinka..
Parašykit jei kas pirksit ar tiko ir ... thumbup.gif
Atsakyti
Aš naudoju Anos Lotan paakių želė.Man pasiūlė kosmetologė ir esu labai patenkinta.Tai yra izraelio gamybos su negyvosios jūros mineralais, daug visokių gerų natūralių medžiagų.Ir kaina padori biggrin.gif
Atsakyti
Naudoju Uriage krema,skirta jautriai odai.Tai visai neblogas,gerai drekina,jo sudetyje yra terminiu saltiniu vandens,oda tokia skaisti pasidaro,sviezi,liux thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedrUla @ 2004 03 27, 11:23)
As turejau Matis kremine pudra Bioekran atrodo....labai man patiko,tokia lengva,svelni odele budavo,ir spuogiukus nedidelius paslepdavo,o kainavo apie 100 lt buteliukas,gal 30ml? nepamenu.....Siaip mano mama naudojo Matis kosmetika,tai buvo labai patenkinta.....tikrai kokybiska,bet cia kiekvienas turi sau prisitaikyt.....vienam tinka,kitam ne...


As jau gal pora metu naudoju veidui viska is Matis linijos...labai patinka tonalinis La Teint,tiek nedaug tereikia,ir taip lygiai pasidengia(man sunku gera prisitaikyt) thumbup.gif vienintelis minusas,tai kad nuvaziavus i kitas salis negaliu Matis rast pavyzdziui nei Norvegijoj,nei Ispanijoj neradau,nors pasirinkimo buvo-nuo Nivea iki paciu brangiausiu firmu...kazin kodel? g.gif bet dabar galvoju pabandyt Darphin..gal kas bandet?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2004 03 27, 22:10)
As dabar naudoju Vichy - nealpstu sad.gif Maciau ir geresniu dry.gif

Uriage turejau purskala kazkoki. Sausino jis man labai. Gal ten riebesnei odai, odnako? Kosmetologe paziurejo, paskaite, sake, kad Ph kazkoks man ne toks, siule nenaudot - tai ir nenaudojau. Pati jauciau kad snuki trauke...




Esu bandziusi labai daug ivairiu firmu kosmetikos. Nors zinau, kad kiekvienai savo, taciau parasysiu ka as manau ir kas man tiko. Nors mano oda is jautresniu, sausoka, taciau nei VICHY, nei AVENE (isskyrus tuos vienkartinius, labai sudirgintai odai) man netiko. Padariau isvada, kad man kaip tik ir netinka tas saltinio vanduo, nes kur jis ieina, tai dazniausiai man netinka. Apie tuos purskalus, tai mano atsiliepimai ir nekokie, nuo visu man ju oda "traukia".
Turejau THALGO Protective Cream - netiko.
Turejau SOTHYS Oxyliance cream - nepatiko ir netiko.
O ar zinote, kas turite sausa oda, kad sausa oda nuvalius su jai skirtomis priemonemis traukti neturetu, o jei traukia, vadinasi ji dehidratuota. Taigi mano pasirodo dar ir dehidratuota, ypac ziema.
Nu o dabar kas tiko. Esu turejusi Matis pieneli ir tonika, tai tas kiek atsimenu tiko, nes net kelis turius esu sunaudojusi. Bet pats pats man, kuri labai dziaugiuosi , kad atradau tai Claris pienelis ir tonikas- pienelis skirtas sausai, normaliai, o tonikas sausai jautriai, man tai jie thumbup.gif O va kremas tikrai tikrai vertas demesio DIOR energy move. Niekada gyvenime nesu jautusi tokio svelnumo, koki suteikia jis. Aisku + spindejimas, dregme, komforto jausmas, zodziu oda spindi gyvybe wub.gif Bet jis daugiau siltesniam orui nes drekinantis arba nakciai.
Bet vistiek pasikartoju, kiekvienam savo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 27 vasario 2005 - 15:19